Jump to content

ביג ליבובסקי

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by ביג ליבובסקי

1. תורג׳מן פיזי בטירוף וטכני. עונה הבאה חייב להיות שחקן משמעותי מאוד.
  2. זוכר, אבל זה המדד לשחקן הזה? אני מנסה להבין את פשר התגובה. ובכללי הלך הרוח כאן, יצחקי גרוע כולנו יודעים. יש פה רכש עם פוטנציאל להקפיץ אותנו דרגה למעלה התקפית, אולי תתייחסו לזה במקום לחשוב על יוני. *אני לא אומר שהעסקה אידאלית או סבירה, כן? אני רק אומר שבמקום להיות בחלל שחור ואפלולי, אפשר קצת לשחרר אנרגיה חיובית יותר לנושא שחקן שמגיע.
  3. מה שכן, הרזומה לא כזה מחריד כמו שכתבו פה (בהסתמך על פרופיל מנג׳ר). מספרים יפים מאוד בגיל צעיר בליגה טובה עם לא מעט כשרונות. לפי הסרטון שחקן מהיר מאוד. חסר לנו אחד כזה.
  4. אני כל כך מיואש שאפילו זה מתקבל כרגע. לאיפה הגענו.
  5. כולם פה צולבים את יצחקי. הוא לא האשם היחיד, וסביר שגם לא העיקרי.
  6. וואו כל כך, שומעים אותו צועק לקוון (אחרי שטחן לו את האוזן דקה שלמה): ״נו אמרת לו?! אמרת לו?!״. כזה מלך.
  7. אוסקר שחקן טוב יותר ומלוטש יותר. בעיניי, ברמת הכישרון הטהור פארפה מוכשר יותר.
  8. אמרתי כבר לפני כמה שבועות - השחקן הכי מוכשר במכבי, גם יותר מגלוך. והוא גם חמוד כזה. איך אפשר שלא לאהוב אותו.
  9. הבלם הכי טוב בסגל שלנו. משחק הצגה שלו.
  10. מעבר לשער הפסיכי שכבש, הוא הנהיג אתמול את הקבוצה על הדשא. לחץ כמו משוגע, בא לאחור לקבל כדור, סימן וכיוון. המלך שלנו.
  11. להילחם על דם וכבוד. כלום לא מעניין.
  12. אתמול הגיע הצמד הראשון. גם זה יגיע.
  13. אתם מאוד נאיביים אם אתם חושבים שבוז או קללות לשופטים באמת ישפיעו. מאוד אבל. צריך לפעול אחרת, לדוגמה הכתבה הזאת בוואן שמגובה בנתונים היא מצוינת. לקרוא לשופט בן זונה/הומו/לקלל את המשפחה לא יעשה דבר, אם כבר ההפך.
  14. עשיתי אנפולואו בפייסבוק, לפני המחאה לא חשבתי על זה בכלל. הלוואי שיקרסו.
  15. כמה הספידו אותו והוא לגמרי פה. במספרים, ביכולת, במנטליות. נקודת האור במכבי.
  16. המרפק על פרץ זה הזוי. אין גבול למכירה. אם אני מכבי אני מתייצב לבית משפט ודורש חקירה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.