Jump to content

ביג ליבובסקי

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by ביג ליבובסקי

1. אתם לא מבינים איך אני מפחד, להפסיד מחר איכשהו, זה כבר 7, אחר כך מפסידים לחיפה, זה כבר 4, ואז ממשיכים להפסיד הכל ומאבדים את זה. סתם.
  2. 17:00 הפועל תל אביב - עירוני קריית שמונה 2 19:15 הפועל באר שבע - הפועל עכו X 19:15 בני סכנין - הפועל רמת גן 1 19:15 הפועל חיפה - בית"ר ירושלים 2 19:15 מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד 2 יום ראשון: 20:00 בני יהודה - מכבי חיפה 2 יום שלישי: 21:45 באירן מינכן - ברצלונה 1 יום רביעי: 21:45 בורוסיה דורטמונד - ריאל מדריד 1
  3. חלום שמכבי תהיה בפרו, פשוט חלום. אם יהיו בפיפ"א, וואלה עובר לפיפ"א אחרי שנים שנאמן לפרו.
  4. לא קולט איך אחרי שנים איומות כל כך של מכבי, אפשר לפתוח נושא שכזה. מאמין שבשנים עברו לא היה נפתח נושא כזה, למה עכשיו? בגלל שאנחנו נוכתר כאלופים? בואו נגיד: סוף סוף ! נתמקד בקבוצה שלנו, בשושלת שאנחנו רוצים להתחיל כנגד אותה יריבה ספורטיבית אדירה שיש לנו בליגה. אנשים מדברים פה על ליגת אלופות וטיסות לשמינית גמר של האלופות, אני אומר שאנחנו אמורים לייחל בהמשך השושלת ולזכות בק 2 בק שנה הבאה. חיפה? שתישרף עד היסוד, באמת שהם לא מעניינים אותי.
  5. האמת שאני לא ממש מצליח להבין את הנושאים האלה על חיפה, יריבה ספורטיבית ומכובדת. בכלל, להתייחס לציטוט הזה ולהפוך את חיפה לסוג של לוזרית זה די עלוב לדעתי. רק מגדיל אותם ומעצים אותם - ואין סיבה לכך. אני אוהד מכבי ומסתכל אך ורק על הצלחתה של הקבוצה שלי, והאמת היא שבגלל ההרגל המגונה מהשנים האחרונות - כנראה שהייתי מייחל לקאמבק שהם ביצעו (אם היינו בעוד איזו עונה מזעזעת ופותחים כמו שהם פתחו). לגיטימי לכתוב "ניצחון של גברים" ולכתוב הודעות של ישששש בנושא של הגביע אבל אני חושב שהקצנתם לחלוטין.
  6. כואב לי על קובי עוד יותר כי אני כרגע מושבת לחלוטין בגלל אותה פציעה בדיוק, קרע בגיד אכילס. ממה שאני חווה עד עכשיו, פציעה מתסכלת, מייגעת, התאוששות לא קלה אחרי הניתוח. החלמה מהירה, חבל שיפרוש בגלל זה.
  7. שיר שכתבתי על אסף רמון ז"ל. "אסף לי " "בקול תרועה ענדת כנפיים אימך דמעה, אותן העיניים מדינה שלמה מחאה כפיים והוא כמו תמיד, הביט מהשמיים רק רצית לטוס, טסת הרחק כל כך יפה, כל כך צעיר רק רצית לעוף, אליו בהבזק עצוב השיר, עצוב לי השיר אסף לי כאב, אסף לי שבר והיא לא יודעת מה לעשות אסף לי אבן, אסף לי קבר והיא רק ממשיכה לבכות מדינה שלמה של מטריות אך הן שבורות ועקומות אינן מגנות מפני הדמעות אינם מדלגים מרי הגורלות ענדת כנפיים, פרשת כנף מהעץ נפלת, נשבר לו הענף עפת אליו, למרומי שמיים לשמחה ולחיוך נגדעו הרגליים אסף לי כאב, אסף לי שבר והיא לא יודעת מה לעשות אסף לי אבן, אסף לי קבר והיא רק ממשיכה לבכות במסך מופיעות התמונות שלך, שלו, של אמהות שכולות מלאך דומע דמעות יפות והיא שוב בוכה, לא משמחות עכשיו גם אתה ז"ל גם עלייך יבנו תחקיר נשאבת לשטף הגל גם עלייך כתבתי שיר אסף לי כאב, אסף לי שבר והיא לא יודעת מה לעשות אסף לי אבן, אסף לי קבר והיא רק ממשיכה לבכות אסף לי כאב, אסף לי שבר והיא לא יודעת מה לעשות אסף לי אבן, אסף לי קבר והיא רק ממשיכה לבכות "
  8. אענה לך על השאלה השלישית, בתחום של חדר כושר- אף פעם אל תבנה לעצמך תוכניות, אלא אם כן יש לך ידע .
  9. המשחק הכי חלש שלו העונה לדעתי. מת שיפרוץ כבר את הסכר ויכבוש.
  10. מצד אחד, יכול להיות אחלה רכש. כל השטף במשחק שלהם נבע ממנו, כמעט כל הפעולות מדויקות. מצד שני, מאמין שגם אפשר להביא טוב יותר ממנו.
  11. משחק איום ונורא. כמו להעלות שחקן נוער להרכב בפעם הראשונה.
  12. אל תשכחו את התצוגה שלו מול מסי, לדעתי אחד השוערים הטובים בעולם.
  13. זאת לא תגובה אופיינית להלך הרוח שיש כאן בנושא, אבל אני חושב שהמשחק השוטף שלו היה חלש. לגבי השערים - אמרו כאן כבר הכל.
  14. הוא אומר בכתבה שהוא שיחק בגיל 19 עם ג'ורדי ואוסקר באספניול, וואלה חידש לי.
  15. 15:30 הפועל תל אביב - מכבי חיפה 2 18:00 עירוני קריית שמונה - הפועל רמת השרון 1 18:10 הפועל רמת גן - מכבי נתניה 2 18:10 הפועל עכו - בני סכנין 1 18:10 מ.ס. אשדוד - הפועל חיפה X 20:20 בית"ר ירושלים - הפועל באר שבע 2
  16. אישית למדתי בוינגייט, בשלוחה של הדר יוסף, היה אחלה. האמת היא שלא כל כך משנה איפה לדעתי, את רוב הידע אתה צובר בשטח.
  17. כמדריך אני אומר לך, אם אתה לא שומר על הסדר, האימון מאבד מאוד מהאפקטיביות שלו. אם כל כך עמוס, תפנה לאחד המדריכים ותבקש תרגיל חלופי, הם כבר ימצאו לך משהו.
  18. הלוואי שזה נכון, גולר, חד, יצירתי, זריז. אשמח.
  19. אין כישרון היום ברמה של דור מיכה. לוגסי מוכיח את עצמו פעם אחר פעם. תענוג צרוף.
  20. מדהים כמה אנשים כאן לא קולטים שאלברמן הוא בורג חשוב כל כך במערך של מכבי. אין לשחקן הזה תחליף בספסל של מכבי למשחק כזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.