Jump to content

ביג ליבובסקי

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by ביג ליבובסקי

1. לא ציני במעט אפילו. הוא אשם חד משמעית על כל ההתנהלות מולם, כי הוא זה שקבע איך להתנהל בסיטואציה שנוצרה. אז האשמה היא עליו, באופן בלעדי.
  2. שם הכל התחיל, אבל אני לא מאשים בכלל את השחקנים. ההנהלה אשמה בכדור השלג הזה שמתגלגל עד היום במדרון תלול. הכל קרח ואין אופק.
  3. מכבי נמצאת בשפל ניהולי. שפל שמזכיר תקופות קשות. אז כן, היום יש מיץ׳ ולמראית עין המועדון מאורגן ומסודר, אבל ההתנהלות עם הטקס הזה רקובה ומסמלת את הדרגה בה אנחנו נמצאים. זה לא סגל, זה לא מאמן, לא טקטיקה ולא כלום, יש פה מועדון שנמצא בירידה חדה באיכות הניהול. לא מסוגל להתחבר לתרבות הביטול במועדון שלי. פשוט לא מסוגל.
  4. לא אשכח שהיה פה פוסט על מליקסון בזמנו כשהניף את החולצה מולנו באותו משחק כואב. כתבתי פה שאני מחכה בציפייה שייפצע פציעה שתגמור לו את הקריירה. כמה שמחתי שזה קרה. עכשיו תורך אבו פאני. משתוקק ליום שבו תיפצע פציעה קשה.
  5. מסכן דור, לא רק שקיבל חרא לפנים מהמועדון שגדל בו, עכשיו גם האוהדים שכל כך אהב והם אהבו אותו, הפכו אותו לאויב שצריך לשרוק לו בוז.
  6. נושא עצוב. תגובות עצובות. הכל עצוב במועדון שלנו כרגע.
  7. מצחיק אותי שאנשים פה התאבלו על מה שעשו למיכה ואצילי, ועכשיו פתאום הם פדופילים ואויבי שער 11. אצילי ניחא, הבן זונה שר עלינו ונכנס בשחקנים שלנו כאילו הוא מינימום אבוקסיס. אבל דור מיכה?! אתם אמיתיים? יקיר האוהדים וצהוב בדם שלו. הוא קורבן להתנהלות בזויה שהמועדון משלם עליה עד היום. אם הוא יתנהג כמו אצילי? תתהפכו עליו. אבל על מה ולמה מגיע לו הודעות של ״לא מגיע לו טקס״?
  8. עזוב עלות, למה ששאראס ירצה? מה הוא צריך את זה?
  9. העוזר מאמן סטפן עונה באינסטגרם, אם תרצו לכתוב לו מי מהשחקנים צריך שוט.
  10. היו שני שחקנים שבשבילי היו אלוהים במכבי - נימני וזהבי. אם כל אחד מהם היה עושה כנגד מכבי ואוהדי מכבי, מה שקלינגר עשה ועושה, הייתי מאחל לו רק רע גם כן. זה שהיה מכביסט ושחקן משמעותי מאוד, לא אומר שמותר לו מה שבא לו. יש השלכות למעשים ומילים.
  11. בן אדם אומלל ומאמן הכי לוזר בכדורגל הישראלי. באמת שלא מצליח להבין איך לאנשים פה עוד יש חמלה כלפיו. אויב. מאחל לו רק רע.
  12. איזה מהלך של באייה בכנף ימין בגול השני. מוכשר.
  13. הנהלת מכבי יצרה תקדים מסוכן שתואם את הטרנדים הפרוגרסיביים אובר למיניהם. כשקרה מה שקרה בזמנו, זכור לי שהרוב כאבו מאוד את לכתו של מיכה (פחות את של אצילי). מה קרה פתאום? עומר אצילי עושה שואו אוף לקהל של חיפה, ופתאום גם דור מיכה אויב שער 11? דור מיכה זה בן בית, בן משפחה, ואנחנו כאוהדי הקבוצה צריכים להיות נאמנים לשחקן בית שהיו לו הזדמנויות לעזוב ותמיד נשאר פה. מי שמקלל את מיכה, אני פשוט לא אצליח להבין אותו, אלא אם כן מיכה יהפוך את עורו ויעשה מה שאצילי עשה. אני אתבייש בושה ענקית כשאשמע שריקות בוז למיכה. ולכל המגננות של מיץ׳ אלוהים והוא זה שמשלם את השכר. נכון, הוא אלוהים, ונכון, הוא הבעלים הכי טוב שהיה לנו, אבל אין שום פסול בלבקר התנהלות נקודתית שחורה לנו כאוהדים. וזה שהוא משלם שכר גבוה לשחקן, לא אומר שהוא יכול לזרוק אותו מתחת לגלגלי משאית דוהרת, כשהכל עוד מעורפל.
  14. כמה דברים מצפייה חוזרת: - הצגה של הקהל מחצית שנייה. - פלאניץ׳ בקלוז אפ נראה כמו חולה איידס גוסס. - כשהרננדז שכב והחזיק את הבטן, משום מה ריינשרייבר השכיב לו אחת מהרגליים על הדשא, כששתי הרגליים שלו היו כפופות. משהו הזוי. ממש בעט לו כזה בכף רגל בקטנה. לא הבנתי מה זה היה. - איזה מרגש דן ביטון ברגע שפריצה שם את השני. ממש כרע ברך על הדשא והניף ידיים אל על. סוף סוף יצא מהאדישות שלו.
  15. דווקא היום הקוונים היו הרבה יותר גרועים.
  16. אני לא מסכים הרבה עם ברקוביץ׳, אבל הפעם: ״כוכב כדורגל, לא יודע מה הוא עושה פה ואיך הגיע לפה״.
  17. גם הייתה נקודה שבה החזיק את שרירי הבטן לאיזה דקה כששכב על הדשא. בואו לא נשכח שזה שחקן שמאז שהגיע למכבי, לא קיבל כמעט דקת מנוחה. יש עליו לא מעט עומס.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.