Jump to content

ביג ליבובסקי

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by ביג ליבובסקי

1. אולי רובי מבין שהוא זקוק לו בגלל המעבר הצפוי של פיבן. מזרחי אחלה מגן לרוטציה, מוזר מאוד שלא קיבל דקה.
  2. מחזק מאוד לגבי לוקאסן. קשה שלא להבחין שפשוט לא בא לו להיות פה. לא יודע מה ולמה, אבל זה מאוד משתקף משפת הגוף שלו.
  3. אתה ממש צודק. כל כך התפקסתי על כך שהגול לחלוטין על הפלטה של גלזר, שעשן שחור מילא את הפריימים שלאחר מכן.
  4. איך לא כתבתי כלום על אלוהים? אני מתנצל אלוהים. אני אדם פשוט וטיפש. רציתם 10 לא? קיבלתם היום תצוגת פליימייקר מהסרטים והספרים וכל האמנות שיש ביקום. ערן זהבי בנגיעות קדושות בכדור. פשוט קדושות. קוסמיות. סליחה אלוהים.
  5. - מבין שיונתן כהן לא כוס התה של אף אחד מאיתנו, אבל אולי דיי עם האנחות וגניחות הסיפוק מכל פס כושל שלו? אולי ניעמד בידיים שלובות וכשייתן שער נהנהן באדישות. דיי. דיי. הוא שחקן של מכבי, וכרגע הוא פותח כי אין רכש. זה מה יש. לעודד ולא לחכות רק לבקר. - רוי רביבו כוכב כדורגל. את הזוטות הוא יתקן, הוא שחקן כדורגל חכם מאוד ובוגר לגילו. כל כך מגיע לו שהבקיע. - סאבוריט במשחק מושלם. כל נגיעה שלו בכדור זה - אני בן 14 וכותב ביוטיוב מייגן פוקס ושם הכל בהילוך איטי. - מילסון הצגה. היכן הבחור שכתב שהוא ראש בקיר או משהו בסגנון? מעבר לטכניקה והמהירות, חכם מאוד בתנועות שלו. הקבוצה תלמד אותו יותר וזה יהיה טוב יותר. - לוקאסן נראה כמו שחקן (ובן אדם) שממש לא רוצה להיות במכבי תל אביב.
  6. אני דווקא לא אתפלא אם הסכום נכון. אולי גם למיץ׳ נמאס מהשושלת של חיפה, והוא מוכן לזרוק סכומי עתק על רכש.
  7. - יונתן כהן במשחק מצוין. על כל חצי טעות שלו יש רחשים וצקצוקים ביציעים, אבל עד עכשיו הוא נותן הרבה תכלס בקמפיין האירופי. סחט פנדל + מסירת מפתח נפלאה ליוריס בדרך לשער השני. זה בסדר לפרגן, ואני אומר את זה כאוהד שלא רוצה לראות אותו בהרכב. - רמת האימון: אני בטח עוד לא אשפוט לחומרה, אבל אני חושב שרמת האימון בהגנה מול מעברים חלשה מאוד כרגע. כל התקפת מעבר, שני הבלמים לא נמצאים במיקום נכון. - לחץ: דווקא מול קבוצה שסביר שתשחק על מעברים - ללחוץ כל כך גבוה? היו להם היו לפחות שני מעברים שבמאית השנייה שברו את הקו קישור. לפעמים זה בסדר לחכות ללחוץ במרכז מגרש. - דן ביטון: עזבו רגע טעויות בקבלת החלטות ברמה ההתקפית. זה עוד נסלח כי הוא אמור להיות שחקן רוטציה. אבל כשיורדים להגנה מול מעברים והוא מדדה על המגרש באדישות? זה מרתיח אותי! מרחם טוטאלית על יוריס ודור פרץ. הם לבד. ממש לבד. - מילסון: ה10 דקות הראשונות שלו הטריפו לי את המח, בקטע טוב. ממש טוב. הוא שחקן שחקן והוא בדיוק מה שפיללנו לו שנים. שחקני ההתקפה והקישור עוד ילמדו את הטיימינג הנכון להיכנס לרחבה, ברגע שהוא מתחיל את הדריבל. הוא שד. - עניין פארפה: מאכזב. כל כך מאכזב.
  8. ערוץ 5 זה ערוץ שצריך לסגור, אבל במקרה שמעתי את החצי שעה הראשונה של חמש באוויר - הם יצאו שם על חיפה ב900 קמ״ש ודיברו בפה מלא על שחיתות ועל דין אחד לחיפה ואחר לאחרות.
  9. למה כולם שואלים/רוצים מספר 10 כשיש את פארפה כפותח ודן ביטון ברוטציה לפוזיציה הזאת?
  10. - ענייני מילסון: מבלי לצטט, כי אין לי את הכוחות הנפשיים לגלול מעלה, אבל לתת ביקורת כזאת פטאלית אחרי 30 דקות, של שחקן שחזר אחרי פציעה - בעייתי. להגדיר את המהלך המנצח של המשחק כ״דהירה״ או משהו בסגנון - בעיקר מוזר. מהלך נפלא של כדורגל. תנועה טובה, השתלטות טובה וגם לייצר מגע ברחבה וליפול זה לא דבר של מה בכך. אז כקונטרה אכתוב שלעלות כמחליף, במשחק שיכול לקבוע גורל של עונה שלמה - ולסחוט פנדל, זה מרשים עד מאוד. - מאסון. בעיה רצינית מאוד בכדורי גובה ומיקום. מאוד מקווה שזה היה נקודתי להיום. התקפית אין לו עם מי לשחק באגף. כשפארפה הוצב בקו שלו, פתאום הוא עלה ופתח שטחים. מעניין למה. - הכי חשוב: פרצוף תחת מיסטר יונתן כהן. למה יוני כהן אף פעם לא יהיה שחקן ברמה גבוהה? כי בשש שניות של הליכה לעבר עמדת החילופים, אפשר לראות שחקן ששם זין על הקבוצה שלו ואכפת לו אך ורק מעצמו. במקום לצאת לפחות בריצה קלה כי הקבוצה שלך זקוקה לגול, הבן אדם מדדה לאיטו כאילו הוא באימון עוררות. ובנוסף לכך, פרצוף תחת על מבע פניו. את הפוזה שלו הוא יכול לקחת לריבים עם אשתו.
  11. לא אשכח לו את הגול בדרבי בדקה האחרונה. זה היה נחוץ וחיוני לשני הצדדים. עכשיו כנף זר במקומו ואנחנו בסדר גמור.
  12. דן ביטון לא צריך להיות שחקן הרכב, בזה אנחנו לא חלוקים. הוא אמור להיות המספר 10 מהספסל. וכנראה שאנחנו באמת לא רואים את אותם המשחקים עד עכשיו, אם בעינייך הוא לא אחד מהמצטיינים.
  13. שחקן מבאס שעד עכשיו הוא אחד משלושת הטובים שלך במשחקים עד כה. שחקן מבאס שרק היום סחט פנדל וחצי ושם שחקן במצב מצוין מול השער. גם אני לא חסיד של דן ביטון, אבל עד עכשיו הוא לחלוטין מוכיח את עצמו.
  14. אני חייב לתת קונטרה כנגד הקונצזוס פה על המשחק של יונתן כהן. הוא לא נתן משחק טוב, אבל גם לא שיחק רע. המשחק בכללי פחות הלך לצד שלו. דווקא כששיחקו עליו, הוא פתח כמה פעמים יפה שמאלה חד, וגם נתן פס לגול לאיילון. שלא תבינו לא נכון, בעיניי יונתן כהן לא שחקן הרכב וגם לא שחקן סגל למכבי כן? אבל בשני המשחקים האחרונים הוא בסדר גמור, בטח יחסית לסיוט שחווינו ממנו עונה שעברה.
  15. לא מבין את עניין פארפה. איך הוא לא מקבל דקות?
  16. מה זה הרזומה המטורף הזה? כבוד גדול לבן שהביא תחליף כזה בימים ספורים. מעיד כל כך.
  17. לעומת עונה שעברה, התחושה היא שהוא מתחיל ממש בטוב, בלי עול של פציעה מציקה. חולם בשבילו שזאת השנה שלו.
  18. לא מספיק דובר פה. מאסון. מרגיש כמו חתיכת רכש. פותח זוויות נכון, חושב קדימה, תכליתי ואפילו שחרר פצצה אחת למסגרת שהיינו חולמים לקבל מג׳ראלדש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.