Jump to content

צהוב עכשיו_צהוב תמיד

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by צהוב עכשיו_צהוב תמיד

1. שאלה למה משא ומתן (בעיקר אצלינו אבל לא רק) זה משהו שלוקח כל כך הרבה זמן? יש איזו תקשורת מסויימת אומרים אנחנו מציעים ככה, הם נותנים הצעה נגדית נניח חושבים יום נניח יומיים סוגרים מעולם לא הבנתי את זה
  2. אני מופתע שהשם של בלטקסה בכלל עלה מה צריכים עוד בינוניים כאלה עד שנפטרנו ממנו בלי קשר לזה שחייבים להוריד עוד שומן עודף פותח בקבוק שמפניה ביום שחוזז ואלמוג לא פה אגב שועה חייב להיות פה בין הישראלים היחידים הזמינים עם קצת כדורגל ברגליים עם רובי קין קשה לי להאמין שהוא ינסה להתגרות בגורל ובכלל עושה עליי רושם שהתבגר חייבים לחשוב על טרייד
  3. האמת היה משהו לא נעים בלצפות בגולדהאר היה נראה עצבני וחסר סבלנות לא יודע
  4. איזה מכה האלמוג הזה למה תמיד יש את השחקנים שאף אחד לא יכול לסבול והם עדיין נמצאים? הקהל לא מטומטם מבין כדורגל כמו כל מאמן או מנהל מקצועי שיש ולמה חוזז עוד לא שוחרר גוד דם איט זהו שיחררתי קיטור
  5. מעניין מה הידע שלו באימון שיטות, מערכים חידה גדולה נחיה ונראה
  6. יש סיכוי טוב לקאמבק של אוסקר גרסיה רק בגלל שהוא אוהב את האוכל פה אגב הוא כבר די הכפיל את עצמו רן בן שמעון הספרדי
  7. פרץ לא עצר אף פנדל השנה העיקר בקיץ הוא מככב מקווה שג׳וש כהן באמת מוכן כחלופה
  8. מישהו ראה מרביבו משהו יוצא דופן? כי תכלס נראה לי רגיל האמת
  9. לא מסכים יש כמה שחקנים שלא קשורים לענף חוץ מכמה ניצוצות אז לא קל לשחק פתוח
  10. מה שמפתיע אותי זה השווי שלו בטרנספרמקרט אם זה מגן שבאמת סנטוס רצתה והוא כנראה שווה משהו השווי שלו ממש נמוך והאמת ש2 מיליון דולר זה שווי ריאלי להעברות של שחקנים היום ככה שהדרישות שלהם נשמעות לי ריאליות זה יכול להסתיים במילון וחצי לדעתי אבל גם השחקן צריך לדחוף לעזוב
  11. 10 חייב מספרים אחת הבעיות הכי גדולות שלנו העונה אם לא העיקרית זה שלא היו לנו מספרים מהקישור דריבלים זה טוב ונחמד צריך תכלס
  12. אגב גיליתי שהיה מועמד לסנטוס לפני שנה או שיש הרבה ספינים עליו או שבאמת יש בו משהו
  13. השווי שלו בטרנספרמקרט קצת מגוכך מה שזה לא אומר ואם הסטטיסטיקה נכונה 6 בישולים באיזה 100 ומשהו הופעות ב3 שנים האחרונות לא יודע מקווה שיודעים מה הם עושים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.