Jump to content

צהוב עכשיו_צהוב תמיד

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by צהוב עכשיו_צהוב תמיד

1. כשדניאל עוזב הייתי הולך על צרפתי של נתניה הוא ומשפתי זה בסדר לעונה הזאת
  2. גול בדיפלקשיין סבבה מזליקי וזה אבל קניקובסקי מראה שהוא פשוט שחקן טיפש לא מכיר מילה אחרת קיבל מצב רק לבעוט עושה איזה עקב לא ברור איבדתי תקווה בשחקן הזה
  3. ויודע לעשות משהו עם הכדור כשהוא מגיע אליו יונתן אחד הנכים שראיתי בהובלת כדור שלא לדבר על דריבל אני עדיין מודאג מדויודה שנכשל בבלגיה לא יודע
  4. זה תחרות מי הכי כושל? פשוט לא נתון מעודד גם לא זוכר מישהו שלא הצליח שם שהצליח פה אחר כך בכל אופן לא מחזיק ממנו
  5. אז איזה ישראלי תביא? הולך שוער שאין משהו שדומה לו ברמה הישראלית אם לא היה הולך והיה מקום לזר הייתי הולך על זר במקום שועה ברגע שדניאל הולך זה חישוב מסלול מחדש
  6. הייתי לוקח את שועה עם כל הסיכון שבזה חסר לנו כישרון ואת שבירו כמובן לשער זר וזר במקום לוקאסן חי עם סגל כזה בשלום
  7. מסתבכים יותר מדי נגיעות בכדור לא רואה עבודה של מאמן לצערי
  8. אחרי כל העצבים חייבים לעשות פשוט את אותו הדבר שהם עושים וזהו להביא רק יהודים או מישהו עם אפשרות להתאזרח
  9. האמת שלגביי הסיומת אני פחות מיישר קו פה עם כל הביקורות החיוביות זכורות לי הרבה החמצות שלו במצבים קורצים ואחד על אחד
  10. כל הכבוד להם סיכוי טוב שהם בבתים של ליגת האלופות שנה שניה ברציפות שזה משהו שלא היה פה אני חושב ‏צריך לנשוך שפתיים להמשיך לעבוד קשה ולהביא את השחקנים הכי טובים שאפשר כדי שנוכל להתחרות בזה אולי מתישהו
  11. וואלה לא יודע אני אישית חושב שספורי יכול להיות אחלה תוספת לוקח אותו על קניקובסקי ד.ביטון ושאר הלא יוצלחים האלה
  12. בעד שיתנו לביטון עוד ניסיון כקשר אחורי כבלם אין סיכוי , לא מאמין בו . לוקה ביסודות בסיסיים , לא קשור לתחום
  13. ` כנראה שלא סומך עליו עם השגעונות שלו אבל באמת שאני מעדיף לקחת ריזיקה איתו מאשר עם ניר ביטון ובלי שום קשר מקווה שעד סוף החלון שניהם לא יהיו פה ויביאו את הבלם האירי הזה אנחנו עומדים לאבד את העונה הזאת עוד לפני שהיא התחילה
  14. חייבים חיזוק לא משנה מי מה מו איזה קשה זה לראות כל כך הרבה שחקנים לא קשורים באף צורה למכבי שלי שאני רוצה לראות קשה לי שהם לובשים את החולצה באמת הבעיות ידועות למה אמצע אוגוסט ועדיין לא טופלו?
  15. ההגנה בעייתית שוכחים שגם סבוריט לא בלם טבעי ניר ביטון ולוקאסן שמועד לפורענות זאת הגנה בעייתית מאוד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.