Jump to content

צהוב עכשיו_צהוב תמיד

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by צהוב עכשיו_צהוב תמיד

1. אם באמת רוצים להדמות לאייקס שיפתחו אקדמיה של מכבי בעוד מקום בעולם כמו באפריקה או בדרום אמריקה או משהו בסגנון ואז אפשר יהיה להגיד שאימצנו איזה קמצוץ מהמודל שלהם להגיד שבגלל ששמים מעט יותר כסף מקבוצות אחרות פה בארץ בנוער וככה אנחנו דומים לאייקס זה אחד הדברים המגוכחים ששמעתי
  2. פעם אחת הגעת לשלב הבתים בליגת האלופות מאז שהוא פה אם מבחינתך זה הישג שיא ,סבבה מבחינתי לא שחקנים בוחרים לחתום בכל מיני חורים באסיה או בליגה שניה בספרד מאשר לבוא אלינו לא קיבענו שום מעמד של קבוצה אירופאית יוצאת דופן אבל סבבה חברים מה שתגידו
  3. אין לי שום בעיה עם זה האמת היינו לפניו ונהיה גם אחריו הבנאדם לא רוצה להשקיע יותר
  4. הבעיה שיש לך את ברק יצחקי שמנהל את המו"מ ובעלים שכנראה כבר איבד עניין
  5. מלא גולים שלו מטעויות מביכות של ההגנה ומלא פנדלים לא מרשים בכלל בעיניי
  6. אין לנו התקפה של מקום 5 או 6 ועדיין נאבק על אליפות גם עם הסגל הנוכחי (ואפילו בלי יונתן כהן) אבל לאירופה ולקבוצה שרוצה שלב בתים זה לא מספיק וגם לקבוצה שבאופן כללי רוצה לשחק כדורגל התקפי ואטרקטיבי אנחנו אפרוריים לגמרי
  7. צודק תיקנתי את זה בכל אופן מהללים את הרכישות האלה שלדעתי מראש הן נועדו לכישלון ניקוליץ' הוא רכש סביר לכל היותר לא היה ולא יהיה איזה זר שובר שיוון
  8. יאניאוטיס נופה מהסגל של אולימפיאקוס בגלל מגוון טעויות אחרי 7 משחקים ניקוליץ' עשה כמה דברים נחמדים בליגת הבלרוסית החלשה 7 גולים ב56 הופעות (לדן ביטון יש יותר שערים פר משחק) לא יודע על איזה "שחקן בעליה" אתם מדברים
  9. פראן סול חתם באייבר מעניין אם מתישהוא שחקנים יעדיפו אותנו מאשר על ליגה שניה בספרד
  10. כרגע רק כדי לתת פייט לחיפה קניקובסקי וצ'יבוטה הם must אני אחיה בשלום גם עם רוקאביצה אבל כתוספת לא במקום ובוודאי שחלוץ וקשר אחורי זר עד שכל זה לא קורה חיפה פייבוריטים גם השנה
  11. מתאו קאסיירה הקולומביאני מועמד על פי וואלה רשמים?
  12. מיץ' אמר שנתגלו פערים שיש להשלים לא נראה לי שחלאיילה ונחמיאס משלימים לנו את הפערים אין קשר להעפלה או לא העפלה לשלב מתקדם באירופה אם זה מה שהוא אמר
  13. תגידו זה בכוונה שמכבי ממררים את הנשמה עד שמחתימים שחקן? למה כשחיפה רוצה מישהו זה עניין של כמה ימים? יש לנו פחות כסף מהם? פחות כוונה להשקיע? אני באמת שואל מאיזה מקום זה נובע
  14. 20 ומשהו שערים ב60 ומשהו הופעות שווי של מיליון יורו מקווה שזה ספין והוא מועמד אלינו בכלל
  15. הפועל תל אביב במו"מ עם שחקן שנראה גולר רציני רק בן 21 מעניין אם יש מצב לשים עליו את היד לפניהם
  16. ניר ביטון עם בעיטה מרחוק יותר טובה משל דור פרץ משהו שכמעט ולא היה קיים במכבי בשנים האחרונות גלזר בדרך כלל מחסל יונים וקארצב לא נתן גול כל העונה
  17. בואנה מגיע לכם קארצב בקישור תאמינו לי תגובות הזויות
  18. לאף אחד לא מפריע שלואיס הרננדס ממשיך פה? לטעמי היינו יכולים וצריכים להשתדרג בעמדה הזאת, לא יודע מה הערך המוסף שלו בתור שחקן זר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.