Jump to content

צהוב עכשיו_צהוב תמיד

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by צהוב עכשיו_צהוב תמיד

1. לטעמי לא הוא יותר 10 ובלי קשר לא שווה מקום של זר באגף אין לו מספרים וחסרה לו מהירות
  2. קיקו ודן ביטון רחוקים מלהיות שחקני כנף זה שהתרגלת שמחלטרים איתם שם זה משהו אחר רוצה להבין מה זה שחקן כנף? תדמיין מילסון
  3. מדמון רק בעונה הבאה ולא העונה זה פחות מלהיב חייבים את כל הכלים האפשריים למנוע מהם אליפות 4 ברציפות כרגע הם עולים עלינו בסגל אפילו בפער
  4. קיקו בונדוסו החתמה לא טובה זה שחקן שתמיד היה בלי מספרים לא מבין למה מחתימים שחקן התקפה אם יודעים רק לפי הנתונים שהוא לא יותר טוב מישראלי
  5. מוציאים את הקרביים עד שחותם פה מישהו מתנהגים כמו מועדון בלי כסף לא מובן
  6. הייתי הולך אפילו על דנילו אספריה אם יש מצב להביא אותו בתור אחד שהיה פה אולי הוא לא מהמבוהלים מהמצב סוגר אחלה פינה לעמדה שצריכים
  7. לא יודע איך אתם לא רואים שאין שחקן שיכול לעשות גולים בקבוצה הזאת הכל פרווה בלי תכלס שמישהו ילמד את דור פרץ שעדיף לכוון הצידה מאשר לאמצע כל פעם
  8. קיקו ודוידה זה לא זה אין לנו שחקן אחד תכלס בסגל חוץ מזהבי שגם הוא בירידה יהיה קשה מאוד מאוד בלי שדרוג 10 שיודע לכבוש ולבשל ועוד חלוץ זה מאסט
  9. אני אסכם את זה אני לא בטוח שהוא גרוע אבל חוסר הניסיון שלו מורגש מה חשבתם כשמביאים מאמן שלא אימן מעולם? הוא בא להתגלח עלינו ואנחנו צריכים לספוג את הטעויות שלו
  10. ‏לפחות שומעים שגולדהאר מעורב אולי עכשיו הוא יתחיל להנחית פה שחקנים ולעשות מהלכים
  11. אנחנו לא חומר לאליפות חייבים 4-5 שחקנים איזה חרא
  12. אפשר להבין מה הבעיה לגבי החילוץ של לוקאסן מול בלוריאן? מה הקביעה החד משמעית הזאת שיש עבירה? כשבמקרה הכי הכי טוב זה 50-50 ונתון לויכוח? אין זווית אחת שמראה שהוא פגע לו בראש , אם כבר הצילומים יותר מראים שהחילוץ נקי ופגע בכדור למה הם בשידור חי סוקלים אותנו וקובעים נחרצות שזאת עבירה? וזה עוד ממשיך בשער השבת בושה ערוץ ביזיוני
  13. לא מתלהב מקארצב מה הוא כבר עשה כשהיה פה? גם בנתניה הוא היה חלבי לגמרי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.