Jump to content

צהוב עכשיו_צהוב תמיד

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by צהוב עכשיו_צהוב תמיד

1. אני פה להנות ממכבי נותנת בראש לחיפה שוב אני מוכן להקריב את מה שהוא אמר או לא אמר מתישהוא הדעות הפוליטיות שלו לא מעניינות אותי בשלב זה צריכים את השחקנים הישראלים הכי טובים הזמינים שוב אצלינו כמות אמות המוסר האלה מספיק דפקו אותנו
  2. אם את קרסטאיץ פיטרו ואותו השאירו ולא שאני מחסידי קרסטאיץ הפסקתי להבין את המועדון הזה לא בטוח שהוא נשאר לדעתי כנראה שעדיין לא מצאו מחליף אז לא ממהרים
  3. לא יודע עם כל הכסף של מיץ׳ ממזמן היינו צריכים להיות איפה שהם היום ועוד איש עסקים ברמתו היינו חייבים לשלוט פה ממזמן איבדתי את זה לא מצפה לכלום
  4. אם ריאל נדרסה ככה אני לא רוצה לחשוב מה יהיה עם אינטר איזה קבוצה סיטי הזונה הזאת Fucking oil money
  5. האמת שמוזר לי שלא מציינים פה את קניקובסקי שהיה על תקן נעלם 3/4 עונה
  6. חייבים להתאבד על ליידנר כדי לחסוך מקום לזר להחליף את פארפה ב10 יותר מוכח שיתן לנו מספרים ויציבות וווינגר ברמה שציינו פה יובא יכול ללכת אם מביאים את שבירו שיתן תחרות לזהבי יהיה לנו מגן ימני זר 2 בלמים זרים 10 זר ווינגר זר ואז אפשר גם לחשוב על טוואמסי
  7. הייתי הולך על ניר ביטון קל כמה ציפייה ככה אכזבה לא יודע אם תקועים איתו עם חוזה לעוד עונה הארי מגווייר הישראלי
  8. שחקן קשה לצפיה אבל האמת שגם גלזר יוריס לא ימשיך
  9. בסדר שיעשו איתו מה שרוצים רק שלא יהיה שחקן פעיל פה בשנה הבאה שיהיה מעודד מנטלי או כל מה שאתם רוצים
  10. די צריך להתקדם אתה משחק מול קבוצה שבאה לבילוי בתל אביב
  11. אני חושב שקני סייף על תפקיד שחקן רוטציה שיכול לשחק גם מגן שמאלי זה יכול להיות הברקה
  12. הפסקתי לקרוא ברפאלוב בוא גם נביא את תומר חמד ואיתן טיבי נו תהיו רציניים ואני דווקא כן חושב שחלק מהשמות שאמרת שלא ריאליים יכולים כן להיות ריאליים בקונסטלציה מסויימת למזלנו הקיץ יש בנאדם שאני סומך עליו יותר מכל הבררה של השנים האחרונות , בואו ניתן לו לעבוד ונראה לפני שקופצים למסקנות
  13. חיזוק ישראלי להתאבד : שבירו, בריבו, וייסמן, ליידנר, שועה, דסה, ידלין הזה אופציות ב׳ : גדי קינדה , אביב אברהם , אריאל לוגסי, שגיב יחזקאל , זסנו חוץ מזה לא מעניין אף שחקן
  14. מגן שמאל זר סבוריט פארפה יובא טוואמסי אספרייה זה כבר 6 שרק 5 זרים יכולים להיות על המגרש ולא דיברת בכלל על בלם זר ליד סבוריט למרות שאוהב את הרעיון של טוואמסי ואספריה בגדול
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.