Jump to content

צהוב עכשיו_צהוב תמיד

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by צהוב עכשיו_צהוב תמיד

1. איפה בניון הצליח אפילו כמנהל מקצועי שנתנו לו להיות מאמן נבחרת? עדיף היה מאמן אפילו כמו אייל לחמן או מנחם קורצקי לפחות הם קשורים לתחום
  2. תקופה שאסור להכנס לפורום הכי טוב להתנתק אולי עוד חודש נחתים מישהו
  3. נושא מבאס מביאים פה אופציות של שחקנים שיכולים לשדרג אותנו בכמה רמות ובסוף מסיימים עם איזה מגן גנרי מהליגה הסרבית נראה לי עד היום חוץ מקייארטנסון לא הגיע שום שחקן שהמליצו עליו
  4. וואלה תורג׳מן יותר קשר התקפי מאשר חלוץ בעיניי סתם בגלל הגובה הוא נחשב חלוץ חלאיילי זה חלוץ אמיתי
  5. כתבו שהוא בשיחות מתקדמות תלוי כמה אמין בכל מקרה אני מאמין שיהיה פה אין ממש אופציה אחרת
  6. הוא מתאים אבל יש הגבלת זרים וחייבים שחקן יותר מוכח בעמדה שלו סטייל שרי הכי טוב יהיה להשאיל את פארפה לקבוצה מחו״ל אם זה אפשרי הוא חייב עוד התחשלות, שחקן לא שלם
  7. ארנסט נואמה שחקן עם פוטנציאל 82 בפיפא הוא לא קשור לפה יהיה באחת הליגות הגדולות רכש ריאלי ניקולאס דה פרביל היה מועמד אלינו בקיץ שעבר ודרש שכר גבוה סיים בקייסארסלאוטרן מהליגה השניה בגרמניה העונה עלה בעיקר כמחליף גול אחד ב10 משחקים בן 32 אבל זה שחקן שהיה שווה 8 מליון יורו עד לפני כמה שנים ויכול לדעתי להצליח פה יכול להיות סוג של צ'ארון שרי שלנו דקה 3:21 השער שלו העונה
  8. אשם מי שנותן לו לשחק הוא בערך כלום בהכל
  9. אני פה להנות ממכבי נותנת בראש לחיפה שוב אני מוכן להקריב את מה שהוא אמר או לא אמר מתישהוא הדעות הפוליטיות שלו לא מעניינות אותי בשלב זה צריכים את השחקנים הישראלים הכי טובים הזמינים שוב אצלינו כמות אמות המוסר האלה מספיק דפקו אותנו
  10. אם את קרסטאיץ פיטרו ואותו השאירו ולא שאני מחסידי קרסטאיץ הפסקתי להבין את המועדון הזה לא בטוח שהוא נשאר לדעתי כנראה שעדיין לא מצאו מחליף אז לא ממהרים
  11. לא יודע עם כל הכסף של מיץ׳ ממזמן היינו צריכים להיות איפה שהם היום ועוד איש עסקים ברמתו היינו חייבים לשלוט פה ממזמן איבדתי את זה לא מצפה לכלום
  12. אם ריאל נדרסה ככה אני לא רוצה לחשוב מה יהיה עם אינטר איזה קבוצה סיטי הזונה הזאת Fucking oil money
  13. האמת שמוזר לי שלא מציינים פה את קניקובסקי שהיה על תקן נעלם 3/4 עונה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.