Jump to content

therapy

משתמשים רשומים
    5
Everything posted by therapy

1. אני מקווה שמישהו במחלקת המדיה של מכבי השאיר את היוזר שלו פתוח וחטף "פיגוע"..
  2. העזיבה של איביץ' משאירה חלל עצום שאותו יצטרך המחליף שלו למלא. הייתי מתנחם בהחתמת פפ וקלופ (על תקן דראפיץ' וברדה..)
  3. היי, מחפש טרמפ מאזור חיפה והצפון לדרבי בעקבות בלת"ם.. בהשתתפות כמובן
  4. אני מקבל את הדברים שלך. כתבתי במטרה להפחית את הרוח הרעה שהתפתחה בדיון כנגד שומרי שבת ופחות בעניין של הצגת פתרונות מעשיים. שווימר לא מייצג אותי כשומר שבת ואני לא יודע מהם המניעים שלו. חשוב לי שלא תהיה התלהמות נגד אוהדים שומרי שבת, כזו שנותנת למשתמשים כמו saar לכתוב טקסטים אוטואנטישמיים.
  5. סוייר אני מכבד אותך ועוקב באדיקות אחרי סיכומי המשחקים שלך בהנאה רבה אבל אני לא מסכים עם הקו התקיף שלך. אני תושב מעלות בצפון, שומר שבת, ומנוי ברציפות מאז עונת סוזה כולל נתניה. בעת חידוש מנוי בסוף כל עונה אני לוקח בחשבון מספר משחקים לא מבוטל שאפסיד ואני מבין את שיש אילוצי טלוויזיה וכו'. אני בדעה שאין מקום לפתח אנטי נגד שומרי השבת. לי כשומר שבת אין עניין בכפייה דתית, אני פשוט אוהד מכבי שממש רוצה לראות את הקבוצה שלו.(ותאמין לי שלאהוד את מכבי במעוז של אוהדי חיפה וקצת בית''ר מילדות זה לא הדבר הכי קל..) לדעתי ראוי למצוא פשרות כמו למשל לשבץ משחקי מכבי שנקבעו לשבת למוצאי שבת, לפחות במשחקים מול "הגדולות".
  6. https://m.one.co.il/Mobile/Article/19-20/1,1,1,0/340770.html?ref=hp דודי תירם שחקן חופשי. לדעתי יש לו מקום במכבי לאור השלמת מכסת הזרים.
  7. שואל בשביל חבר, אבא שרוצה לעשות מנוי חדש לו ולילדים שלו... 1- צריך לעשות פוראבר לכולם?(הוא עשה לעצמו פוראבר +) 2־ מתי מתחילה מכירה למנוי חדש למי שיש לו פוראבר?
  8. אני יכול להעיד שאתה צודק, המקומות שצמודים למרכז המגרש סומנו באפור ונוספו עוד כאלה עם כל רפרוש. המכירה נפתחה אצלי בערך ארבע דקות לפני עשר והצלחתי למצוא שני מקומות במרכז שורה 13.
  9. יששששש שער 7 אני בא.. אוף זה היה קשה
  10. דיברתי עם לאן על זה, הם אמרו שמי שלא ישתמש בקופון הזה למשחק מול קלוז' יוכל להשתמש בזה במשחק בסיבוב הבא (אלופות או אירופית)
  11. היה לי מנוי בבלומפילד לשער 7 ובנתניה שלוש שנים במזרחי תחתון, האם אשובץ שוב בשער 7 ואם כן האם השיבוץ הזה מחייב אותי לחדש באותו המקום או שאוכל לשפר עמדות לשער אחר כבר במועד החידוש המנוי?
  12. אני יכול להבין את כל הרשימה חוץ מרביבו? מה הוא קשור?
  13. באיזו שעה מכבי מוגרלת מחר נגד דודוגורש?
  14. אין לו יותר מדי מה למכור מקצועית חוץ ממוטיבציה ובשביל זה אפשר להחתים את אלון גל או אוכל ראש גנרי אחר..
  15. תכל'ס זה די מאכזב, מקווה שלפחות מכבי גזרו קופון על פילה.
  16. הנקודה החיובית מהגישה של מכבי בעשרים הדקות האחרונות היא שהשחקנים קיבלו נענוע לקראת בית"ר שיוריד אותם לקרקע (חוץ מהנענועים הפיזיים שיחטפו מאיביץ'..)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.