Jump to content

benjamin

משתמשים רשומים
    51
  • Last visited

Posts פורסם על ידי benjamin

1. חבר שלי בסין ואני רוצה שיביא לי טאבלט אז צריך את עזרתכם..מחפש מכשיר סטנדרטי (אנדרואיד כמובן) מבחינת גודל/זיכרון שיריץ טוב שימוש בייסיק ועדיף מותג אמין, התקציב הוא סביב 400/700 ורק אם באמת יש שם מציאות.

יש המלצה?

אגב גם המלצות על סמארטפונים יגיעו בטוב,שוקל לשדרג את הoneplus1 שלי

2. צריך עזרה קטנה אם מישהו נתקל...קניתי אתמול את קאנטה ב20k,ומשום מה לא קיבלתי אותו.

יש משהו לעשות בנדון?

ואם כבר בנושא - השנה חזרתי למשחק אחרי 6/7 שנים אז הידע שלי באולטיימט הוא בסיסי,יש לי קבוצה סטנדרטית של שחקנים בין 4 ל20k וקשה לשרוד איתה גם בליגה2,,יש עוד דרכים להתארגן על שחקנים טופ/משודרגים חוץ מלקנות אותם?

3. מעבר לפעולות הרגילות (כיבוי והדלקה ולהכניס את הסים מחדש). נסה להכניס סים אחר,אם עובד תיסלם הכול טוב ותביא סים חדש.

אם לא עובד יש מצב שיש בעיה פנימית ובזה אני לא מבין.

4. חפש og youtube בגוגל הקרוב לביתך

הורדתי את זה לפני כמה חודשים בהמלצתך (ואני + כל החברים שלי מודים לך על זה בוקר וערב) אבל מלפני שבועיים בערך כל פעם שאני מפעיל סרטון האפילקציה קורסת.

ניסיתי למחוק ולהתקין מחדש ולא עזר,יש לך מושג למה?

5. לדעתי השחקן הכי חשוב שלהם זה ג'ון טרי הבלם שלהם.. קפטן, שחקן יציב וחזק מאוד בהגנה שלהם. זה היה ככה לאורך השנים בצ'לסי.

אוסקר היה פצוע ? איזה שחקן זה אני מת עליו רק שלא ישתגע נגדנו היום

טרי היה השחקן הכי חשוב בצ'לסי,העונה הוא פתח חלש בדגש על המשחק נגד סיטי שבו הוחלף כבר במחצית.
  6. זה מעורפל ושכחתי את השם שלו,אבל אני די בטוח שבדראפט של 08 או 09 היה שחקן סיני (עמדה 4) שנבחר בטופ10 (לדעתי 7) על ידי קבוצה בעיר לא אטרקטיבית (אולי מינסוטה/מילווקי). ולא רצה לשחק שם והעבירו אותו בטרייד,בהמשך הקריירה גם הגיע לnj. זה מה שזכור לי, מצלצל למישהו מוכר?

7. אם אין לך בעיה להוציא 25 דולר לחודש אז כמו ששלומי כתב mytv זה הפתרון האולטימטיבי בשבילך.

יש שם כל ערוצי הספורט + hd, ערוצי סדרות של yes/hot וכמובן הערוצים הרגילים.

יש לי את זה כמה חודשים ומבסוט מכל רגע,חסך לי הרבה כאבי ראש בכל הקשור למכבי.

8. האמת שהגול הראשון = הגול בחצי גמר גביע, מאותו מצב בדיוק, אותה תנועה, אותה מסירה, אותה סיומת. בול.

הגול השני = שילוב של הגולים הרביעי והשישי בגמר גביע + דרבי 3-2. הרביעי כי הייתה שם אותה מסירה גדולה של פרץ למיכה כמו איינבינדר למיכה. "המבשל למבשל". השישי כי הגול הגיע לאחר רצף מסירות יפה בחלק הקדמי. ככה שלהגיד שאין דמיון ברור לגולים מהעונה שעברה, או שזה "מקרי" או "זה הכדורגל" זה לא הכי נכון. כמובן שה 3-2 זה החטיפה בהתקפה האחרונה של המשחק שהובילה לגול ענק של ערן.

יש דמיון, אין ספק..אבל לצורך העניין אני יכול למצוא לך מהלכים דומים של הפועל רעננה.

לא רואה פה שום חזרה לידוע/כדורגל של פאקו אלא פשוט כדורגל משוחק נכון

9. תראה את הגול השלישי של ראדה בגמר הגביע (4-1) זה די העתק מדויק.

מעניין ששני הגולים של מכבי הם העתק מדויק של גולים מהעונה שעברה, כאילו בברירת המחדל, כשהלחץ בשיא והאינסטינקט פועל חוזרים למהלכים הבילד אין של העונה שעברה.

יוקאנוביץ' עוד לא הכניס לקבוצה את הכדורגל שלו, בהרבה מובנים זו עדיין הקבוצה של פאקו, לטוב ולרע.

תאוריה יפה, בתכלס בגול הראשון ראינו את המהלך הנכון,ובמקום להגביה כדור לשום מקום היה כדור רוחב לתנועה של זהבי..אחד המהלכים המוכרים בספר,רואים את זה בכל מקום.

בגול השני ראינו מהלך שנוצר עם שטף המשחק - כדור במרכז המגרש>שחקן על הקו פנוי>הגבהה לרחבה>זהבי...זה הכדורגל ידידי,אין חוכמות.

10. לנרי. אם אפשר לתקן לי את הכותרת.

לנושא עצמו,

אם ג'ורדי לא מצליח להביא חלוץ, האם לא כדאי למכבי לרשום אותו? תמיד אפשר להקפיא או לשלוח לנוער? עדיף שיהיה לנו בסגל.

באיזה סרט אתה חי? היה כוכב ליגה לאומית שנה שעברה,על פחות מזה שחקנים הסתדרו עם חוזה בליגה העל.. אז לשלוח לנוער עלאק

ומה זה בכלל האפשרות להקפיא? איזה שחקן זר צעיר יסתכל לכיוונך אם תעשה דבר כזה.

11. ראיתי את ה4 פרקים הראשונים של zoo ואהבתי,נראה סדרה מצויינת.

לגבי מר רובוט אולי זה בגלל שאני לא אוהב את השחקן הראשי אבל אחרי 4 פרקים ירד לי מזה לגמרי,אבל רואים שיש לה פוטנציאל

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.