Jump to content

benjamin

משתמשים רשומים
    51
  • Last visited

Everything posted by benjamin

1. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1501000293476781&id=1374477382795740 אורי קופר ברשמים ראשוניים.
  2. Mata, התמונה הראשונה - גן עדן.
  3. אגב סדרה נחמדה על צמד עורכי דין שפותרים תיקים בצורה מקורית ועם הרבה "שטויות" לכל אורך הדרך,קוראים לה פרנקלין ובאש - והאמת שהתחלתי לראות את הסדרה לא האמנתי שהיא יכולה להחזיק מעמד יותר מעונה/שתיים אבל לשמחתי לא מזמן כבר התחילה עונה רביעית.
  4. אפרופו החלטות של אוסקר,במידה ומכבי לא תצליח לעשות קאמבק בגומלין - יהיה מעניין לראות איך ג'ורדי ישתחרר מהעומס בקשרי אמצע.
  5. חחחחח הרגת אותי,נקודת האור בנושא כל כך מסריח.
  6. מצטער אם זה לא עבד,פשוט ראיתי ככה בעונה שעברה כמה משחקים של מכבי ביורוליג אז הנחתי שגם עכשיו יהיה שידור באפליקציה.
  7. תוריד את האפליקציה של ערוץ 10 יש שם אפשרות של צפייה בלייב, כנ"ל במכשירים של אפל.
  8. תגידו אם קורה שפתאום תיהיה מסיבת עיתונאים דרמטית של ביבי/יעלון וכו' מה הסיכוי שלא יקטעו תשידור?
  9. גם לי זה קרה,עידכנתי גירסא ועכשיו עובד אחלה.
  10. ונראה לך שאם הוא לא מת אז הוא לא ינסה לנקום את המוות של אשתו?
  11. נו באמת...בגלל שהוא שיחק טוב במונדיאל (להזכירך 4 מ5 הקבוצות שפגש -הונדורס,אקוואדור שוויץ וניגריה). קבעת שהוא יכול להיות ענק בליגה קשה יותר ובקבוצה שהוא יותר "מטרה" להגנות? (ז"א בלי בייל ורונאלדו שלוקחים הרבה תשומת לב מההגנה) לא רציני מה שאתה אומר.
  12. מהטובים בעולם זה כללי מדי, איפה היית מדרג אותו - טופ20? טופ30?
  13. 3 כרטיסים למשחק בפאקינג ליגת העל 315 שקל? זה שוד לאור יום.
  14. לא באמת התעמקתי בהודעות שלך אז מצטער אם טעיתי לגביך.רק כתבת שאתה מעדיף מדינה של אליאסים מאשר מדינה של בצלם - אולי בגלל זה היה לי התחושה שאתה בגישה שלו (כנראה שאני מתבלבל פה בשמות,אבל יש פה איזה שתיים שמעריצים אותן) בכל מקרה גם עם אליאסים ןגם עם בצלם אתה נידון לאבדון - בא נתפלל שלא נגיע למצב שנצטרך לבחור.
  15. משום מה לא מעט פה הולכים עם זגורי,נכנסו בו איזה כוחות על ואני לא יודע על כך?
  16. מאטה.. דבר חשוב להבהיר: בתור אחד שלא עשה צבא - לא תראה אותי בחיים קורא לחייל ששירת בקרבי בוגד (לא מדבר על מקרי קיצון כמו חברי בצלם וכו') לא נחנתי בכישרון כתיבה, אבל בטח אתה כבר מכיר לבד את הסיבות לכך שאנשי השמאל נחשבים כסרטן במדינה.. אולי אתה קצת מערבב אותי עם כל מיני אביאל/דילן, הצל זה בעיה חמורה שעושה הרבה נזק,וצריך להוציא אותו מהסרט שהוא חי ומהר.
  17. לא שאני נופל להצגות של הצל, כמה מסוכנת יכולה להיות אישה בת 60 עד כדי כך שלא יתנו לה להיכנס להפגנה? חלק גדול באוכלסיה חושב בדיוק אותו הדבר רק על השמאל
  18. קצת אירוני המשפט האחרון,אתה לא חושב?
  19. סתם יצא לי לראות סרטןן של אישה מבוגרת עם דגל ישראל שהשוטרים לא נתנו לה להיכנס (אולי זה הגיע מהצל,אני לא עוקב אחריו) אבל אם באמת זה קרה (ולא משנה אם ההוראה הגיעה מהמשטרה או מארגני ההפגנה) אז כל העניין של הידברות/שלום/ בולשיט אחר - שווה לפח.
  20. Mata רק שאלה - אתה מדבר על ההפגנה שהיו אסור להכניס שם דגלי ישראל?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.