Jump to content

benjamin

משתמשים רשומים
    51
  • Last visited

Everything posted by benjamin

1. שכחת הבדל אחד קטן - עלות,שווה למכביסל להביא זרים מהליגה כי הם מגיעים במחיר אפסי + משכורות נמוכות ביותר = הסיכון נמוך. בכדורגל להביא את מנגה או נאווקמה יעלה לך כמו איגבור אחד או שלוש ארנאשו... ולכן גם הנוסחה של שורה לא יעילה - כי זה לא 3 זרים יקרים + 2 מהליגה,אלא 5 זרים יקרים.
  2. בהגדרות יש לך > ליגות > הצטרפות לליגה > מכניס את הקוד - 100240
  3. כי ה802 זה 32g, והפער ביניהם הוא רק 20$.
  4. הדריבל של מרגוליס בפתיחה,יש מצב זה הראשון המוצלח שלו? אני בפ"ת ברביעי,פרסמו את השעה?
  5. לא יודע אם זה האופציה הכי מהירה, אבל אתה יכול לעלות הכול לענן ולהוריד בנקסוס.
  6. מה שכתבת אלה רשתות תקשורת והם מוכרים רק בהתחייבות,אתה צריך לחפש באמאזון או בסט ביי. *גם אמזאון לא רלוונטי בשבילך כי הם גם עובדים רק דרך האונליין.
  7. אין לגוגל חנויות,רק להזמין אונליין ותוך שבועיים אתה מקבל משלוח. בקשר ל lg תמיד שווה לבדוק קודם ברשתות הגדולות (בטח שבאמאזון) למרות שיש מצב שתמצא מחירים דומים גם בחנויות פרטיות (יש חנות של חרדים במנהטן נקראת B&H, יש שם מחירים טובים וגם סתם חנות שנחמד להסתובב שם).
  8. את הנקסוס אתה יכול להזמין רק דרך Google play (ואאל"ט גם צריך להזמין את המכשיר מארה"ב,כי לפה לא שולחים אז גם אין אפשרות להזמין) ל lg אין חנות רשמית (לא שידוע לי) , אבל חפש ב best buy אמזאון/eBay..מאמין שתמצא שם את המחירים הכי טובים.
  9. מצד שני אם מחר מתייצבים 3,000 אוהדי מכבי זה נותן לגיטימציה לקבוצות לדרוש מחיר גבוה ובמקסימום להוריד את המחיר כדי לרצות את האוהדים.
  10. יש לי את נאווקמה וצאם, * רק חבל שלקחתי מב"ש את פאיוביץ ולא סוארס
  11. יש לי xp, לאיזה גרסא צריך לשדרג?
  12. אז אני לא היחיד עם מחשב משנות ה2000? נחמת עניים איך אני עושה שיהיה לי ווינדוז 64 ביט? מה צריך לעדכן בשביל זה?
  13. אלירן תודה על העדכון
  14. מתי יוצא הדמו למחשב?
  15. עומר מה שהבאת פה זה הקטע הכי מוצלח שלהם בעונה הזאת..ראיתי את הקטע בזמנו איזה 10 פעמים וזה עדיין מעלה חיוך. אגב היום חזרתי לקטעים הראשונים של שאולי - והמערכון עם חוליית החיסול של מבחוח מפיל אותי כל פעם מחדש.
  16. סיימתי עונה ראשונה של "הגשר" (הגרסא האמריקאית) יש עניין יש מתח ויש הפתעות,אבל לא אהבתי את הכיוון שהולכת אליו העונה השנייה. ומחר חוזרת ילדי האנרכיה,ואני בהתלבטות קשה אם לראות שבוע אחר שבוע או לחכות שיסתיים ולהתענג על זה ברצף של כמה שעות.
  17. אם עטר יגיע אז אני מניח שטב"ח יקבל יותר דקות בצד ימין.אם נסכל על התפוקה - אין ספק שעטר לוקח בגדול אבל תוציא את מיכה מההרכב וחסר לך שחקנים שיכולים להפעיל את ההתקפה ונשארת תלוי לגמרי במהלכים אישיים. עוד נקודה שלא ראיתי התייחסות אליה - יקח לאלירן איזה חודש/יים לחזור לעצמו ולהאקלם בשטף המשחק,כמו כן גם בן בסט עוד לא מחובר ויצחקי לכשיחזור צריכים את הדקות האלו - אין לנו את הלוקסוס להעמיס על המערכת עוד שחקן שלא יתן תפוקה במיידי.
  18. מיכה מסיים חוזה והחתמה של עטר תפגע בדקות שלו ויחד עם זה גם בסיכויים שיאריך תחוזה. פריצה יעזוב ובתקווה גם יגיע זר 9 איכותי, כזה שיפתח ברוב המשחקים (בניגוד לפריצה) מה שיגרום לבן בסט/עטר לשבת קבוע בספסל.
  19. ניסיתי פעם להתקין את האייס סטרים וזה ביקש ממני להתקין כמה תוספים והסתבכתי עם זה (אם זה משנה אני עדיין עם ווידוס xp). יש לך מושג איך אני מסדר את זה? אגב השידורים שם באנגלית? כי שידורים באיכות יש לי בסופקאסט.
  20. איך שאני רואה את זה - להביא עכשיו את עטר רק יפגע בקבוצה, גם בטווח הקצר ובטח שבטווח הארוך.
  21. אידריסו,עמאשה,אבוחצירא,תורג'מן,עזרא,כליבאת,ורד (אפשר גם להכניס את בניון ווייסמן) - בחייאת צאו מהחרדות לאלירן אין מה לחפש שם.
  22. כן אבל..השנה טב"ח פתח טוב עם 3 שערים ויש הרגשה שזה השנה שלו + בן בסט שיתן את שלו מעמדת הסקנד + יצחקי (שלא יודע איך יחזור) אבל יצטרך את הדקות שלו שם + זה אולי הצ'אנס האחרון של מרגוליס להראות שהוא שווה מקום בסגל = עם כל האהבה לאלירן הוא יצור עומס על חוליית ההתקפה שלא תעשה טוב לאף אחד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.