Jump to content

benjamin

משתמשים רשומים
    51
  • Last visited

Everything posted by benjamin

1. בוזגלו חוץ מלהגביה כדורים מצויינים לרחבה,יודע לעשות עוד משהו? כאילו תנו לו 10 על מצבים נייחים אבל בכל השאר הפרמטרים בהם נמדד שחקן קו - הוא נופל ממליקסון/עזרא/טב"ח/ורמוט/בניון. לא מבין איך השתחל לטופ5.
  2. תרגע מתוק יש עוד שבוע, מניח שיחלקו כרטיסים בקריית שלום/חנות רשמית וביום המשחק בקופות בהלומפילד.
  3. יש מעזריאלי קו 46 ( לא בטוח שזה המספר) בכל מקרה תגיע שם לאזור ותשאל. בעיקרון מכל תחנת רכבת אמור להיות קו שמגיע לאזור הים/בן יהודה.
  4. benjamin

Nfl 2014

עומר אתה צופה דרך הטלוויזיה או באינטרנט?
  5. מחזק,בהתחלה אולי תשמע כמו פיני (הסדרה מווינט) אבל מאוד מהר תרגיש את ההתקדמות.
  6. בשביל זה צריך קשרים שמבינים תמשחק ויודעים לזהות את המומנט שההגנה לא מפוקסת - כל מה שראדי ומיטרוביץ לא.ולא אני לא מבקש צ'אבי/ אינייסטה אבל אצלנו כל פעם שיש שטח בשמאל מוסרים ימינה,מתי שצריך לדחוף קדימה ולהמשיך ללחוץ אז מוסרים אחורה.. בזמן המשחק זה מתסכל אותי ביותר.
  7. יש לי תור מחר בבוקר.. והיום עד הערב אני בעבודה,מישהו יודע על מקומות באזור שם שפתוח בבוקר (בערך 7.30) ואפשר לארגן שם תמונה?
  8. אין הבדל אם המכשיר נרכש פה בדיוטי או בחו"ל.
  9. מה הסיכוי שאיציק יצחקי מוואלה זה פיקטיבי של תומר לוי? ככה נפתחת הכתבה שלו - " ורד נסע לצרפת, עזרא ירד לים, צ'וצאליץ' נכנס לשיחה ואבוחצירא שם ציצית" .
  10. כמו די מריה של ריאל בעונה שעברה, אני כולי ציפייה לראות את פאקו מנסה אותו בעמדה הזאת.
  11. טוב לדעת,אחרי שראיתי את הטריילר (שדווקא היה נראה מעניין וקנה אותי) התכוונתי ללכת.
  12. אני מביא איתי 2 חברים ורוצה לחסוך את העמלה
  13. עוד לא קרה לי מצב כזה,בקופות בבלומפילד ימכרו את הכרטיסים שנשארו לשער 4? או שצריך להזמין לפני באתר?
  14. רואה דרך הסופקאסט, קרה בדיוק חצי דקה אחרי שפירסמת
  15. כן,מלך השערים של הלאומית בעונה שעברה
  16. כשבלינד היה באייאקס הוא היה בספסל - אולי עכשיו זה השתנה.
  17. תגידו אם אני מגיע בשמונה/שמונה ורבע - הקופות והשערים יהיו פתוחים?
  18. חושב שקצת הגזמת עם המחיר והמשכורת,בכל מקרה זה ויכוח מיותר.
  19. מעריך שנוואקמה היה עולה באזור ה800 אלף + משכורת ממוצעת במכבי שזה באזור ה300 אלף - נוסא יקר יותר אבל עדיין זו עסקה יקרה יותר מכל שאר הזרים האחרים שג'ורדי הנחית.את אמבולה באמת יכלנו לעקוץ הקיץ במחיר סביר ביותר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.