Jump to content

benjamin

משתמשים רשומים
    51
  • Last visited

Everything posted by benjamin

1. צהוב לנוסא והוא משחק בגמר - אין מה להתבלבל, צה שקרה עם רייכרט זה שהוא קיבל צהוב חמישי שהרחיק אותו ממשחק אחד ואז גם קיבל אדום ישיר שהרחיק אותו ממשחק נוסף.
  2. האמת שהייתי לאחרונה בארץ אז הספקתי את המשחק האחרון נגד ב"ש...בכל זאת ההרגשה אצלי דומה וכבר מריח את זה באוויר.וכן צריך לשמור על קשר, יהיה נוכחות ויהיה צבע. ואם כבר אנחנו בעניין - אני מניח שאחד המשחקים ישוחק ביום ראשון וכנראה שהם ירצו ביום הזה להגיע לכמה שיותר קהל..הימור שלי זה יהיה נגד ניו יורק סיטי ביאנקיס.
  3. מנג'ר ליאנקיס סטדיום יש תחנת סבוואי צמודה - הפתרון הכיפשוט נוח. ואלי תותח אתה תודה רבה על ההצעה,אק שזה עוד מוקדם לתכנונים...ובכל מקרה מהאזור שלי (פלטבוש/קוני איילנד). זה סיפור של בערך 4 שעות נסיעה ככה שנראה מה קורה באותו שבוע.
  4. באמת אחלה של מיקום - לא יכולתי לבקש יותר...בערך שעה של נסיעה בסבוואי + אוטובוס ליאנקיס ולרד בול, הקוסמוס באמת בעייתי ונצטרך למצוא לזה פתרון.
  5. מנג'ר פותחים גוש עידוד ליד הספסל של מכבי?
  6. י שש שש כמו אליפות.. ציפיתי שיהיה פה משחק אחד,אבל כל ה3. זה חלום! יש פה אוהדי מכבי באזור ברוקלין/קווינס?
  7. נכון..לא הייתי קרוב אפילו,מוזר כי היה זכור לי הופעהטובה שלו בגביע הטוטו כשהוא סיים עם צמד
  8. אלא אם את מתכוונת להסתובב איתה צמוד כל היום ולהזהיר את האנשים - אין לך הרבה מה לעשות..וגם אם תדברי איתה תמיד היא יכולה לעבור למקום אחר. לצערנו היא לא הראשונה ולא האחרונה.
  9. די נו...ספרתי לפחות פעמיים היום התקפה מתפרצת של ב"ש מהאגף שלו - וזיו רץ לאיטו בשאנטי...אז למרות נשחק די טוב - זה דברים שאסור שיקרו בשום אופן .
  10. שלח הודעה בפייסבוק ליוזר של גייט11/מכבי
  11. האמת שמאוד מסקרן אותי מה הביצוע המקורי של "כמו משוגע", מישהו יודע?
  12. כן..יצא אתמול פרק 16 ואחרון
  13. מישהו ראה גרייסלנד? ראיתי עונה ראשונה ונהנתי, בהחלט ממליץ.
  14. סדרות טיוי אחי, (כמעט) הכול שם.
  15. סוף בנזונה יש למה לחכות
  16. התחלתי (וכבר סיימתי) את הסדרה בעקבות ההמלצה שלך...באמת אחלה של סדרה ויופי של עלילה.נקודת החושך שלי - הדמות של ווס עלובה פתטית ודי צפויה מהרגע הראשון , חוץ מזה באמת סדרה אש.
  17. חבר'ה תעשו טובה תארגנו לינק למשחק לא דרך אתר ערוץ הספורט..אני בניו יורק והשידור לא זמין במדינה.
  18. הם בנויים על ליתיום, לא יודע מה בשאר החברות (מניח שגם) אבל האנקר זה ליתיום.
  19. את החברה לא מכיר, רק נראה שביחס לקיבולת שלו הוא מכשיר די מגושם, לי יש בטריה של חברת anker (כמו שכבר המליצו פה). אני מבסוט ממנה אבל זה יעלה לך יותר יקר ( משהו כמו 10 דולר).
  20. תגידו יש ענין להוריד למכשיר אפליקציות כמו cleen master/ang אנטי וירוס/משהו בסגנון או שזה מיותר?
  21. כן אבללל...זו הקנדציה השנייה של השריף בהפועל (אימן שנתיים אאל"ט).ככה שכן יש פה סוג של נאחס לשבור.
  22. נסה לבדוק בחנויות טמבור/חשמל צריך להיות להם "מעביר" ,אמור לעלות כמה שקלים.
  23. טוני ראיתי את הסדרה בסדרות ואמרתי שבהמשך צריך לתת לה צ'אנס....עכשיו שאתה ממליץ עליה היא עברה לראש הרשימה.
  24. חוצפה וחזירות,חוץ מישי, אין ברשימה שלו מתומדד שמביא קולות כמו בן ארי.. אם לבסוף זה לא יקרה מקווה שישי ישאר עם הזין ביד בגלל העקשנות שלו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.