Jump to content

benjamin

משתמשים רשומים
    51
  • Last visited

Everything posted by benjamin

1. תשמע השנה חייתי בניו יורק אז גם היה לי זמן לזה וגם ראיתי משחקים די בשוטף (אמנם בעיקר של הג'טס,אבל זה גם נחשב) ..העניין הוא שאני לא יודע איפה אני יהיה בשנה הקרובה (ואם זה לא יהיה בארה"ב אז לא יודע אם יצא לי להמשיך לעקוב) למרות זאת אם זה יעזור לך להוציא את הליגה לפועל אז אני בפנים.
  2. מנג'ר תוריד את האפליקציה SeatGeek, אפשר למצוא שם מציאות..אני השתמשתי בה לא פעם בשביל הnba והופעות מוזיקה,ופעם אחת כמעט כמעט למשחק של הפטס נגד הג'טס (היו שני כרטיסים במחירים סבירים ובגלל שהייתי עסוק שעתיים פספסתי אותם..מיותר לציין שעד היום אני מבואס על זה) *בקשר לstubhub לא חושב שיש לך מה לדאוג,חבר שהשתמש בזה הרבה המליץ עליה,לי פשוט יותר נוח עם האפליקציה של הסיטגייק..ובכל אופן שתיהם עובדים באותו אופן ויש להניח שמוצאים בהם אותם כרטיסים.
  3. זה קלאס, שמח שהסתדר לך.. בהצלחה בטיול.
  4. רק לדמיין שזה היה מחיר אחיד..כל עם ישראל היה מגיע 3 שעות לפני הטיסה ומצפה לקבל דרכון במקום, לדעתי אין סיבה שלבנאדם לא יהיה דרכון בתוקף.ועדיין לקחת מעל אלף שקל על כזה שרות זה חוצפה וגם 400/500 שקל היו מבהירים את הנקודה.
  5. אין סיבה שלא,זה מיועד גם למקרים כאלה,מה גם שלהנפיק דרכון לא אמור לקחת יותר מכמה דקות. בכל מקרה שיהיה בהצלחה.
  6. http://www.piba.gov.il/subject/registryandpassports/passport/pages/UrgentPassportInAirport_for_Adult.aspx
  7. בשרות המהיר תצטרך לשלם משהו כמו 1000/1200 שקל..לך למשרד הפנים תוציא דרכון חדש ב250 שקל ל10 שנים וסלמאתק...יגיע תוך 10 ימי עבודה.
  8. שמעתי לאחרונה שעדיף כמה שפחות אפליקציות במסך הבית,זה תופס לך את ה ram
  9. אני מזמין מאמאזון, ככה שכדי לנסות אותם אני יצטרך ללכת לחפש אותם בחנויות ואין לי כוח לזה, אני יסתכל בביקורות ונחליט (בנתיים נראה לי שאני ילך על הסנהייזר כמו שטוני אמר,פחות חשוב לי העיצוב) תודה
  10. ננצל את הנושא..מתלבט בין סנהייזר hd 449 לבין jabra revo שתיהם עולות סביב ה50$ , מה ממליצים? או שאולי בטווח מחיר הזה אפשר למצוא משהו יותר טוב? * השימוש שלי הוא לסרטים ומוזיקה,לא מחפש משהו מיוחד.
  11. אם כבר נושא על אוזניות, מה אומרים על אלה - http://www.amazon.com/gp/aw/d/B007HU6ETC/ref=mp_s_a_1_2?qid=1434316354&sr=8-2&pi=AC_SY200_QL40&keywords=sms+audio+by+50&dpPl=1&dpID=41DTwZ6SHuL&ref=plSrch מצאתי אותם בגרופון ארה"ב ב90 דולר, האמת שאין לי שימוש מיוחד באוזניות אבל הם מאוד קרצו לי,מה גם שאוזניות in לא יושבות לי טוב באוזן אז החלטתי לנסות סוג אחר
  12. מחכים לראות אם הוא יזכה בצ'מפיונס
  13. הגשר בגרסא אמריקאית/מקסיקנית,ראיתי עונה ראשונה וזה סדרה לא רעה..שווה בדיקה אם אתה נואש
  14. לא יהיה אפשרות של משחק גברים vs נשים.
  15. אז אחרי שדחיתי את הצפייה בעונה ה7 של ילדי האנרכיה סיימתי אתמול את הפרק האחרון....חייב להגיד שהייתי מעריץ וצופה אדוק מאמצע העונה השלישית, סדרת מופת שמילים לא יוכלו לתאר אותה....לא פעם התעלתה על עצמה והשאירה אותי פעור פה. ואיזה חיוך היה לי כשהבנתי לקראת מה הולכת סצנת הסיום, אי אפשר היה לבקש פרידה יפה מזו.
  16. אני גולש דרך הדפדף של דולפין והכול עובד כרגיל,לא נתקלתי בבעיות לאחרונה. מה שכן גם אצלי יש את הקטע שהכותרת נחתכת באמצע במרום לרדת שורה.
  17. "כדור טוב ימינה למיכה. פריצה עושה את התנועה,פריצה לא מכוסהה וואו,וואו" אין כמו לפתוח ככה את הבוקר.
  18. יש לי תאוריה בעניין - נניח שמכבי מעפילים לשלב הבתים בצ'מםיונס..אם הדירוג החדש אפשר בקלות ליפול על "בית מוות". שזה פוטנציאל ל5/6 תבוסות..עכשיו קבל סיטואציה - יום שלישי מכבי עולים למשחק נגד מדורגת 1 ,המשחק נגמר 4-0 כשאנחנו מחזיקים בכדור בערך 20% ולא מצליחים להעביר יותר מ3 מסירות רצוף, מה שניהיה זה שהביטחון של השחקנים ברצפה,המומנטום לא טוב,החדר הלבשה במצב לא מוכר + כמובן שיהיו הרבה רעשי רקע מבחוץ של תקשורת/אוהדים.ואחרי כל זה לעלות למשחק ליגה ביום ראשון - בטוח שיהיה לזה השפעה...עכשיו תחלק 4 מפגשים כאלה בתקופת החורף וזה יכול להשליך על כל העונה וכמובן על האליפות.
  19. וואו,שידרגת לי את החיים בין רגע, אבל זה לא נותן להיכנס לחשבון שלי..הבעיה רק אצלי?
  20. אני ינצל את הנושא כדי לבקש המלצה לנגן מוזיקה נוח,מאז שעזבתי את הגלאקסי לא מוצא שום דבר שאהבתי..יש המלצות?
  21. לגבי העניין שהשיר ימשיך לה ת נגן יש להם עכשיו את האפשרות הזאת + בלי פרסומות + אפשרות לשמוע/ לראות במצב לא מקוון,העניין הוא שזה חצי שנה חינם ומאז משהו כמו 8$ לחודש... קיצר חארות.
  22. אני רואה שאתה חם עליו לא מעט זמן, יצא לי לראות איזה 20 דקות שלו באשדוד כמגן,ב20 דקות האלו הוא ניסה 3 פעמים לצאת עם הכדור מהגנה להתקפה בדריבל,איבד את הכדור בכל 3 הניסיונות והשאיר את ההגנה עם המכנסיים למטה...אין לו מודעות הגנתית שלא לדבר אם הוא בכלל יודע לעשות סגירה אלכסונית/קו אחד כמו שצריך. דסה מגן,אלקיים מגן,אלחמיד לא מגן. אני רואה שאתה חם עליו לא מעט זמן, יצא לי לראות איזה 20 דקות שלו באשדוד כמגן,ב20 דקות האלו הוא ניסה 3 פעמים לצאת עם הכדור מהגנה להתקפה בדריבל,איבד את הכדור בכל 3 הניסיונות והשאיר את ההגנה עם המכנסיים למטה...אין לו מודעות הגנתית שלא לדבר אם הוא בכלל יודע לעשות סגירה אלכסונית/קו אחד כמו שצריך. דסה מגן,אלקיים מגן,אלחמיד לא מגן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.