Jump to content

benjamin

משתמשים רשומים
    51
  • Last visited

Everything posted by benjamin

1. נראה טוב,אבל בגלל שהמחזור ליגה תקוע בין משחקי הפלייאוף אז כל מה שקשור לשחקני מכבי למעט קרלוס,טיבי וזהבי זה סימן שאלה כי יהיה רוטציה. לדעתי הוא ישמור על בן בסט לאירופה ויתן לו לנוח מול פ"ת.
  2. היה שיתוף פעולה אדיר בינו לורד,כל כדור שהגיע לצד ימין הפך לאיום על ההגנה. הייתי בטוח שבהעונה אחרי כבר נראה ממנו הרבה יותר מרק "ניצוצות".
  3. בכלל במחזור הראשון רוב שחקני מכבי בסימן שאלה, ללכת עם ייני או עמב"ה,פריצה או בן בסט?
  4. קודם כל חשוב לבחור שחקן הגנה שסיכוי גבוה שהקבוצה שלו לא תספוג ואם הם סופגים אז גם יורד ניקוד...לכן פאס מסכנין שמשחקים נגד חיפה וגם קובי מוסא (בכל זאת הפועל פ"ת) סיכוי גבוהה שיספגו.
  5. אני גם שמתי גוזלן אבל מאוד הציק לי בעין חולצה אדומה בהרכב שלי אז שלחתי אותו.
  6. דגני היה מושאל, אז הפועל במקום להאריך את ההשאלה (שעולה 250 אלף שקל) שלחו אותו חזרה לחיפה "בתמורה" להשאלה של אזולאי (באותו מחיר). לגבי פאלח הפועל "רכשו" חצי כרטיס שלו תמורת 150 אלף יורו שישולם ב4 תשלומים.
  7. קסאנו הביא הרכב אדיר. נניח יש לי שחקן הגנה (אם זה משנה) שלא שיחק והקבוצה הפסידה 3-0,עדיין יורד ניקוד או שהוא נשאר על 0?
  8. יוסי יש נושא יותר פעיל במדינת היהודים. בקשר להרכב שלך - שם המשחק זה שחקנים שנותנים מספרים,לא יודע עם טב"ח עונה על ההגדרה וכל שכן שהוא שחקן יקר + לא בטוח שהוא יפתח במשחק הראשון כי יש חמישי שלפני ואחרי אירופה אז יש מצב יתנו לו לנוח.
  9. רועי דיין בועט פנדלים..לא משנה זה לא הסיפור,לדעתי אזולאי שחקן חלש (הייתי מעדיף לקבוצה שלי את את חן עזריאל)...מה שכן אם הפועל בעז"ה תיהיה פלייאוף תחתון לא מופרך שהוא ישפר את הסטיסטיקה.ימים טובים שאלה החלוצים שהפועל מחתימה,אני בטח שלא מתלונן
  10. אם אנחנו עושים תיקו עם הפועל, אז צריך לשלוח את כל הסגל לפרישה מוקדמת.
  11. בעונה האחרונה 10 שחקנים כבשו יותר מ10 גולים, 5 מתוכם זרים ומתוך ה5 ישראלים - 3 בועטים פנדלים ו1 בועט חופשיות..זה לא אומר הרבה מה שהבאתי אבל מן הסתם בשביל שחלוץ ישראלי יכבוש יותר 10-12 שערים כנראה שצריך להיות יותר מסתם חלוץ סבבה.
  12. אולי בליגה הלאומית אזולאי שווה יותר מ10 גולים,באמת שלא מבין מה אתה מוצא בו.
  13. לא להאמין על מה שחקן פתח תקווה קיבל צהוב שני (תוך 60 שניות) וזה כמובן אחרי שהם שיחקו טוב מב"ש. הליגה לעזרת באר שבע טייק 2.
  14. סומך עליהם לגמרי,אבל אני חושב שסוארס מבקיע יותר, בטח עם ההגבהות של בוזגלו - לכן הלכתי איתו.לא יודע לגבי סולארי סתם הכנסתי אותו,יש רעיונות יותר טובים?
  15. ביסטר אתה מתכוון לנגיעת יד של לוי מחוץ לרחבה? כי זה אחד הגדולים,פשוט בנאדם טיפש.
  16. טוב תנו פידבקים זה ההרכב: חיימוב סוארס,דילמוני,קנדה בוזגלו,זהבי,סולארי,מוגרבי אידריסו,סליחי,גוזלן מתלבט אולי להכניס את קהת ובמקום דילמוני את ורטה או ארסו מבית"ר..?
  17. אולי הם יודעים משהו שאנחנו לא.. בכל אופן נראה שיש מציאות בזול - הייתי ממליץ על שון מלכה רק 6 מיליון.
  18. אתה עדיין בלי חלוץ של מספרים, נראה לי עדיף להשקיע באידריסו/בן בסט/פריצה + אחד זול מאשר 3 יקרים ובלי מספרים.אגב יש פה מישהו שלקח יותר מ5 זרים?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.