Jump to content

benjamin

משתמשים רשומים
    51
  • Last visited

Everything posted by benjamin

1. שיחליף, אבל אתה לא יכול לעשות כל שבוע חילופים רק בהתאם למפגשים..כי פתאום יש לך מורחק/פצוע/ שחקן מכבי שנח... רק אומר שכדאי שיהיה בסיס "לרוץ איתו".
  2. אבל מחזור שני הוא גם צריך להחליף את נאווקמה.. איו מה לעשות צריך ללכת עם 7/8 קבועים - גם אם זה אומר "להפסיד" אותו 3/4 מחזורים שלא יתן תפוקה.
  3. מתי חיפה נראו טוב מאיתנו..במשחקי אימון או בטוטו נגד עכו וק"ש?מה שכן לפי קוסמיק הקשר החדש שלכאורה סיכם שם - הוא בינגו רציני ועם מויאל שעושה הרבה עבודה שחורה אז מרכז המגרש כבר לא יתרון עצום.
  4. וואו מטורףףףףף,יצא לי לחפש קצת סרטונים אחרי המשחק השני אבל ידעתי שאת הטובים תעלה לפה
  5. הקהל הכי טוב בארץ זה אנדרסטייטנמט - עוד דוגמא זה מקרה מרגוליס,שחקן בית שלמרות משחק חלש קיבל עידוד כשיצא,הא בעצם לא היה עידוד? ואפילו היה שריקות בוז? שריקות בוז זה אף פעם לא דבר מתבקש, כמו שיודעים לשרוק בןז אפשר גם פשוט להתחיל לשיר "צהוב עולה" או בללב נכנסת להמשיך את הפזמון (כמו שעושה גייט7 בנוקיה) אבל היי למה צריך לעודד אם אפשר פשוט לשרוק בוז.
  6. חחח,זה מסודר לפי תהליך הבחירה - תבחר ראשון את קרלוס אז הוא יהיה מגן...זה לא באמת משנה.
  7. סביר להניח שאת המספרים הם יביאו,אבל קשה לי להאמין שנראה מהם את הכדורגל שכולם מצפים לראות, בטח שעל הקווים נמצא לואיס אנריקה ולא איזה "פיגורה" מהטופ.
  8. אני בתחילת עונה שלישית הרגשתי שעובדים עליי והפסקתי....עשיתי ניסיון לחזור בעונה 7 ונשאר אותו חרא.חייב לציין שזאת סדרה שיש פער ענק מבחינת המתח והעניין לבין מי שראה אותה בזמן שהיא יצאה מאשר אחד שניגש לסדרה ויודע שכבר יש כמה עונות עם אותו שחקן ראשי.
  9. הוא לא יכול לשחזר את היכולת מברזיל עד שהוא יהיה האיש מספר 1 בהתקפה (כנ"ל לגבי סוארס) הם צריכים את "המושכות" של ההתקפה אצלהם ברגליים, אז הם יוכלו להראות מה הם שווים...אני חוזה התרסקות של שלישיית - מסי ניימאר וסוארס.
  10. הזאר מכריח יותר מדי,כנראה הוא עוד רגיל להיות הכתובת האחרונה בהתקפה.
  11. שקרן,הייתי בטוח שאני היחיד שהוא מזכיר לו את שפונגין.
  12. פאקקק אתם 2 דקות לפניי,אבל אחלה של גול
  13. שורלה גם יכול לשחק מתחת לחלוץ ולהוסיף מחץ,מה גם שעם אוסקר,פאברגאס והזאר עוד קשר כמו וויליאן סתם יצור עומס של שחקנים שצריכים את הכדור לרגל.
  14. זה לא הקנטה אלא סתם התעניינתי מה דעתך,בכל מקרה מתחזה פרסם בטוויטר שזה לחצי שנה - לפי הדיווחים זה שבועיים/שלושה.
  15. לבריאות אחי...רק קח בחשבון מה שקמאנן הגיב לך + אני הלכתי עם בוזגלו,נראה לי יתגמל יותר מורמוט.
  16. היום ב22:00 צ'לסי מול ברנלי. השחקנים החדשים - קורטואה פברגאס וקוסטה בהרכב, פיליפה לואיס לא, הרכב מעניין והתקפי של מוריניו כשרק מאטיץ' יתופקד בקישור האחורי. ברנלי: היטון, טריפייר, דאף, שקל, מי, ארפילד, מרני, ג'ונס, טיילור, אינגס, יוטקייביץ'. צ'לסי: קורטואה, קייהיל, טרי, איבנוביץ', אספיליקווטה, אוסקר, שורלה, מאטיץ', פברגאס, הזאר, קוסטה.
  17. בכלל זה שברק לוי עולה רק 5 מיליון ולא עומד לפתוח השנה בהרכב שווה וועדת חקירה.
  18. כמו אליפות...5 קשרים שלכאורה צריכים להביא מספרים ,רק בהתקפה אולי הלכת על צמד חלוצים פרווה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.