Jump to content

עומרי שטנדל

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by עומרי שטנדל

1. הייתי היום במשחק של קרית שמונה נגד סכנין רועי קהת פשוט מדהים כבש צמד והיה בכל מקום במגרש.. אגב דור זאן נכנס מחליף ו 20 שניות על המגרש בעט למשקוף... חבל מאוד על קהת
  2. אנשים אמורים לקפוץ כדי שזה יהיה שיר אדיר
  3. שיהיו שריקות למי זה מזיז... משחק אחד שניים והסטייקים שוכחים מהכל...
  4. בשביל מה הארגון צריך את הקהל הרחב? בשביל 3 שירים שהם להיטים מבחינתם והם שרים אותו דקה? בשביל תפאורות?
  5. הארגון לא צריך את התמיכה של הקהל הרחב ... הארגון מספיק הוכיח את עצמו ומספיק חזק גם בלעדיי ״ הקהל הרחב״
  6. סידי מגזים... בכל הקטעים שהקהל עף הוא מתחיל את החפירה
  7. מה הבעיה בקונטרה? אולי תשלחו לפאנטיקס את השירים שבא לכם לשיר וזהו?
  8. מבורך... אני חלק מהסעות חיפה קריות ואנחנו יוצאים לשנה השלישית להסעה... תענוג של דבר
  9. לכל אלה שאומרים ששחקן שהולך להשאלה הוא בכיין שיראה לי שחקן נוער אחד שחזר מהשאלה לסגל של מכבי
  10. עצוב מאוד שכל פעם אתם מאשימים את השחקנים עצמם כמו במקרה של ז׳אן שכולה רצה להישאר כי כל מי שיוצא להשאלה לא חוזר למכבי... במקום להאשים את ההנהלה שלנו שמעדיפה שחקנים בינוניים ישראלים על פני שחקני בית ... אני לא בטוח שבדש יותר טוב מזאן לא בטוח שאייבינדר שדרוג לעומת לוגסי ... הגיע הזמן שתבינו שקוברים לנו את הנוער ( גם ברק לוי) ... למה שהנוער יישאר במכבי? עדיף לברוח
  11. שמענו כבר את הדעות שלכם על ראדי.... תפסיקו כל דבר להגיד גזענות יש דברים שלא קשורים רק לגזענות וחוץ מזה אין מה לעשות המצב במדינה משפיעה על כל הנושאים במדינה יאללה שחררו
  12. אה בסדר גבר ... הוא צריך להתחנן להישאר במכבי אתה צודק... יאללה אל תגזימו
  13. איזה דרישות? למה אתם סתם מקשקשים על דברים שאין לכם מושג ... דור זאן אוהב את מכבי זה בטוח
  14. עדיף לנו ולו שיחכו איתו ולא יחזיקו אותו מוקדם מידי...גם ככה הוא בכל עונה נפצע ומפספס כמה משחקים ...
  15. הוא מתאמן כדי לחזק את הברך ... בלי כדור רק תרגילים לחיזוק... מאמין שנובמבר דצמבר הוא יחזור אבל אי אפשר לדעת עדיין
  16. לא אמרתי שהוא ארגן חברים שלו באו לראות אותו וששרו נגדו הם איימו על ילד
  17. תסתכל גם בישראל ספורט אותו בן אדם מצולם איתו לוחץ לו תיד שם... שום דמיון...הפרות סדר? נו באמת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.