Jump to content

מגנטו

משתמשים רשומים
    16
  • Last visited

Everything posted by מגנטו

1. איזה קטע אם שנה הבאה יהיה את מה שקורה עם פיבן-אמאדור רק בטננבאום-יאניוטיס.
  2. צריך לשאוף לחלוץ טוב ממנו. כרגע הוא החלוץ הבכיר שלנו, ואין מה לשחרר אותו כדי להביא מישהו טוב יותר, כי יש מצב לנפילה גם. מה שיגרום לזה שנצטרך להחתים אותו כדי שבמקרה הלא טוב החלוץ הבכיר שלנו איתנו, ובמקרה הטוב החלוץ הבכיר שלנו שהוא לא כזה תותח יהיה חלוץ מחליף. נקווה שיסכים לחוזה של שנה עם אופציה או משהו כאילו הוא בן 34 ולא ידרוש פתאום חוזה לשלוש שנים.
  3. אם אני לא טועה, הבעיה עם הספונסר היא בניפוח הסכומים ולא הספונסר עצמו
  4. צריך מזרון חדש, ממה שאני רואה יש כמה אסכולות, האחת שמזרן=גב=בריאות ועל בריאות לא חוסכים. דמו של אלי טביב זורם בעורקיי, ונרדמתי גם במזרנים באוהל ומזרנים ישנים מספוג פשוט של 5 סנטימטר, ולא סבלתי מאיזשהם כאבי גב, מה שמוביל אותי לאסכולה שאולי לא קיימת אבל כן מיוצרת, והיא מזרונים ב600-900 שח. צירפתי פה בלינקים 2 מזרונים שראיתי, לא מבין בטכנולוגיות שלהם, אבל המחיר מפתה. יש לנו איזה מומחה שיגיד אם הם בסדר או מה מומלץ ביניהם או אולי שניהם לא? https://www.shufersal.co.il/online/he/קטגוריות/הקניון/ריהוט-לבית-ולגן/מיטות-ומזרנים/מזרנים/מזרן-קפיצים-דבל-טופ-ויסק/p/P_7296073397748 https://www.shufersal.co.il/online/he/קטגוריות/הקניון/ריהוט-לבית-ולגן/מיטות-ומזרנים/מזרנים/מזרן-אורטופדי-ויסקו-אלסט/p/P_7296073397793
  5. חחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה רימון הלם למקלחת
  6. נוצרה רוטציה קבועה של ריקן-מיכה וצ'יקו-שכטר. במצב אחר שאנחנו מתקדמים באירופה או בגביע, בלקמן, אלמוג וחוזז היו מקבלים יותר דקות ולא היינו צריכים להפשיר אותם ממעמקי הסגל. הפסימיות היא שהם אלה שאמורים לרענן אותנו עד סוף העונה. לא חושב שהם לא טובים, חושב שהם לא יכולים להיות המושיעים.
  7. זה הזמן להציע להם את בלקמן תמורת חצי מיליון דולר, במקום גאנם.
  8. כרגע אני מבין כל שחקן שנשאר, הם יודעים שהרוטציה בעונה הזאת הלכה בגלל שלא היה אירופה ולא היה גביע, ובעונה "רגילה" הם יזכו לדקות יותר משמעותיות. מדבר על חוזז, דוידזאדה, קנדיל וברסקי. בלקמן אם הייתה לו אופציה טובה בחול בטח היה טס כבר, כרגע ינסה להרשים בחצי שנה הזאת שנשארה.
  9. מציע לשחר אחד מבין שוינפלד/ניקוליץ'/עטר/בלקמן על שועה
  10. וואלה מבין אותו, לא נעים לעזוב ככה. בתאכלס עונה שעברה הוא היה טוב, מבחינתו יש לו חצי עונה לנסות להרשים את איביץ' אם לא לעונה הזאת אז לבאה, עיין ערך איתן טיבי. במקרה הטוב הצליח וישאר אצלנו במקרה הפחות טוב ביתר או בני יהודה יהיו רלוונטיות גם בעונה הבאה.
  11. מה עם ייני גם הוא לא היה טוב במשחקים של יאניוטיס, לשחרר איתו ביחד?
  12. בואו נראה מה היעד הבא של ג'ארלדש ומה של דסה. ואני עוד נותן פה לדסה פור כי ליעד אחד הוא כבר עבר.
  13. הם צריכים שחקנים כדי להישאר בליגה, הבעיה שחוץ מחוזז ושוינפלד לא רואה מי מאצלנו ילך לשם, גם אם זה בהשאלה.
  14. איזה מיליון וחצי מה נראה לכם שהם הליגה הישראלית עם מגבלת זרים?
  15. רק שלא יהיה את אותו סיפור עם קרלוס שהשלים טוב את טיבי.
  16. לא מבין את הקטע הזה של לחץ לחזור למדינה כשהבנאדם מרוויח עשרות אלפי יורו בחודש. פעם בחודש היא יכולה לטוס עם הילדים לספרד, איזה סופש ארוך חמישי עד שני כזה, עוד פעם בחודש היא מטיסה את המשפחה שלה לכאן לאיזה שבוע והכל טוב. כולה ספרד זה לא אוסטרליה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.