Jump to content

מגנטו

משתמשים רשומים
    16
  • Last visited

Everything posted by מגנטו

1. זה שתלך בטירוף לסופר לא יתן לך דברים שאין. מצות קניתי לפני כמה ימים והיה מספיק בחנות. ביצים אין. מדברים על זה שאגרנו בכמויות ובגלל זה חסר. חוץ מזה כולה ביצים שאנשים יכנסו לפרופורציות אז שבוע לא יהיה ביצים
  2. הזיה. מילא בהתחלה שלא ידענו מה קורה. אבל עכשיו? כבר שלושה שבועות שהסופרים עובדים כרגיל, וכל מקום שיש בו אוכל עובד כרגיל
  3. מספרים אחי כמה היו מתים אם לא הפעולות שביצעו?
  4. תביא מספרים של מה שהיה קורה פה אם לא הפעולות שעשו ואז נוכל לדבר.
  5. אמא שלי מסתדרת עם רדמי a, כשיש עליו קופון הוא עולה 250 שקל, מחזיק לה שנה עד שהיא מאבדת אותו.
  6. אני באמצע העונה ה2 של דקסטר איזה אחות מעצבנת איך לא רצח אותה
  7. אצל הגמלים מצאו פיתרון:
  8. התנועה ברחוב ובכביש יותר גדולה ממה שהיה שבוע שעבר
  9. זה בקטנה מה יגידו על המתכוננים ליום הדין שבנו בונקרים עם אספקה לשנה קדימה
  10. מרגרטי אתה עוד תהרוג את כולנו
  11. יש לינק לעונה 1 פרק 8,9?
  12. יאללה התחלתי אתמול עם דקסטר
  13. בחייאת פתחו נושא דיקטטורה ושחררו מהנושא הזה
  14. תגידו מה אתם אומרים הסיכוי שעוד חודש יגמר הטירוף הזה וחודש חודשיים נמשיך מאיפה שעצרנו? או שהולכים לשנים קשות?
  15. האופטימלי בשבילך יהיה לדחות קצת את הכניסה לדירה החדשה. בעל הדירה הקיימת מן הסתם ישמח כי זה לא שהוא ימצא עכשיו דייר. נסה להגיע לאיזה דחייה על החדשה, גם אצלו בטח לא עומדים בתור עכשיו.
  16. יש מישהו שצריך להיכנס במקומך? יש לך דירה חדשה שאתה צריך להיכנס?
  17. יש לי בבית דברים להעביר שבוע, אקפוץ מחר להביא כמה דברים לעוד שבוע, נראה לי מספיק לא? בטח האלה מהמתכוננים ליום הדין בטירוף עכשיו
  18. עקבתי היום אחרי פוסטים של עופר סין בפייסבוק, פחדתי שהכוונה לזה. בטח מהסופש יהיה סגר
  19. מה זה אומר סגר מלא מבחינת סופרים? עוד לא הצטיידתי במיוחד
  20. מה לגנץ להיות עכשיו ראש ממשלה בכל הבלאגן הזה
  21. לקחתי כמובן מאליו את ההגנה שצריכה להישאר, אבל פתאום הבנתי שהיא תכתיב לנו את כל נושא החיזוק. על ג'ראלדש יש אופציה של 700 אלף. גם אם נוריד כמה שקלים עדיין נצטרך לשלם סכום. אמאדור אולי יעזוב ונצטרך למצוא מחליף או שנחליט שרצים עם ייני או פיבן. וזה לפני שמחליטים מה עושים בשער (מבחינתי רץ עם יאניוטיס וטננבאום) פתאום זאת נהייתה החולייה המעניינת בסוף העונה.
  22. ברנובסקי פירסם שיש לנו סעיף יציאה בסוף העונה מבלקמן, שמחזיק בחוזה של חצי מיליון. נראה לי חארטה הסעיף וגם השכר. מישהו יודע?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.