Jump to content

מגנטו

משתמשים רשומים
    16
  • Last visited

Everything posted by מגנטו

1. הבאתי היום את המי בוקס, עבר עידכון ואיפוס מנסה לשדר סרטון מהפלאפון הסרטון עם תקיעות נטפליקס, יוטיוב ומאקו חלק מה אני מפספס?
  2. לא סיימו את העבודה על החיפוי עדיין יש עוד עבודה בבפנים
  3. ברדמי נוט 6 אם הייתי לוחץ על 355 זה היה מראה לי אלי באנשי קשר 3392 היה מראה לי באסה מקווה שהבנתם איך עושים את זה ברדמי נוט 8?
  4. אתם תשללו אבטלה לשכיר שלא התנהל כלכלית נכון?
  5. לא יודע כמה תומר שרון מרוויח, אבל וואלה אם עוד חודשיים אין לו בית, זה אומר שחצי שנה מתחילת המשבר נגמר לו הכסף. כמה אתה מצפה מבנאדם שיחסוך לתקופה רעה? דבר שני, גם אם הוא מרוויח טוב, ומשלם מספיק מעמ-מס הכנסה-ביטוח לאומי, ולא התנהל כלכלית נכון, למה המדינה לא מסייעת?
  6. נראה לי שפעם ראשונה מאז הגלקסי 1 קניתי פלאפון בלי מוריו או גילגיל
  7. רדמי נוט 6 פרו, נרטב קצת ונתקע לי על מצב ריקברי, אני עושה ריבוט וזה חוזר למסך ריקברי. ראיתי את הרדמי נוט 8 ב630, נראה לי שאלך עליו ולא על הפרו. יש למישהו?
  8. פלאפון לאמא, קונה באילת הייתה עם רדמי 4a, אחכ נוט 4. תכננתי לקנות את הרדמי 8a ב410, יש אישור?
  9. אקס מקס יהיה הכי טוב והכי יקר ג'וי מקס והאקס איבו בטח אחריו שים כסף למיגון מינימלי - קסדה, מעיל וכפפות
  10. כשנגיע לקקי יהיה אפשר להגיד שחזרנו לשגרה
  11. תגידו מה הגודל של הוירוס? איך הוא עושה כל כך הרבה נזק? כאילו איך דבר כזה קטן משבית את הגוף?
  12. המתים המהלכים=היפים והאמיצים
  13. איזה מטומטם מי שהחליט על החיכוך מרפקים הזה.
  14. אני יכול לקנות סטרימר, לשים עליו את הטלגרם ולהוריד ככה?
  15. מה אני צריך לקנות אם אני רוצה לראות בטלוויזיה מה שאני רואה בטלפון? אני עם הטלגרם ופעם ראשונה בחיי מצאתי תוכנה פשוטה שאני לוחץ על כפתור ויורד לי הסרט/סדרה
  16. איזה מצחיק מרטי באוזרק, אני כבר צופה בזה כמו באיזה קומדיה
  17. חחחחחח היה נראה לי הזיה הקטע עם הפלאפל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.