Jump to content

dvirtop

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by dvirtop

1. טוב בynet, רשמו עכשיו שהפועל יקבלומליון שקל. נרגעתי.
  2. לא מבין את האנטי של הפורום הזה לגבי אבוחצירא: בחודשיים האחרונים הוא שיחק פעמיים במדי הנבחרת. הוא היה מלך השערים של הליגה( יחד עם עטר ויצחקי ב 2009.) הוא היה בורג משמעותי באליפות ההיסטורית של ק"ש. הוא בגיל הנכון שחקן עם אופי מעמיד מספרים יפים כבר שנים (יציב, אופי) אז הוא מחמיץ מידי פעם, אפשר לחשוב שכל בעיטה של עטר\טוטו הולכת לחיבור... ברדה יכול להיות אדיר, ללא ספק, וזה בהנחה שהוא לא מגיע כדי לנפוש לפני הפרישה. את טוטו לא הכנסתי למשוואה, כי אני לא חושב שהוא ישאר בהפועל אחרי ינואר. מה שבטוח, זה ששרצקי לא יקבל עליו 3.5 מיליון שקל מאף אחד, אבל במחיר יותר הוגן, אבוחצירא זו בהחלט אופציה טובה, ואפילו השקעה לטווח הבינוני-ארוך.
  3. מסכים. אבוחצירה, נמצא בשיא הקריירה שלו, עם שאיפות להגיע לאירופה, ולא עם שאיפות לסיים את הקריירה קל"ב. אבוחצירה+עטר>>דמרי+טב"ח
  4. ארנשאו הוכיח , שהוא חשוב לקבוצה בדיוק כמו קולאוטי: בפן המקצועי, הוא מוסיף לנו שני מימדים חשובים, של מהירות אדירה, ויכולת מיקום וסיום בתוך הרחבה. ולא פחות חשוב, יש לו אופי. עולה מהספסל כמו גדול, נותן תמיד את הכל, בלי גינונים של כוכב (למרות שיש לו רקורד הרבה יותר טוב מגונזאלו או מדוניאנין למשל...). נתן לנו שני ווינר-שוטס - לא סתם שני שערים, אלא ניצח עבורנו שני משחקים, שהיו מאד קשים וחשובים. נכון להיום, לא הייתי מוותר על אף אחד מהזרים: קרלוס ואניימה טובים ויציבים. ארנשאו - משתפר מדקה לדקה. צריך לקבל יותר זמן מגרש. גונזאלו נתן כמה משחקים מעולים בתחילת העונה (אשדוד, ק"ש...) ואני בטוח שיחזור לעצמו בקרוב. גורי- חלש יחסית לשאר הזרים, אבל היחיד שיודע להרים כדור. מוסיף פיזיות, כוח, וגובה, שחשובים במיוחד להתמודדות עם עקב אכילס שלנו - מצבים נייחים. אני לא מאמין שאפשר להביא זרים טובים מאלו בינואר (בטח שלא כשהמצב הפוליטי באזור נפיץ, ורק לפני כמה שבועות היו פיצוצים בתל אביב). עדיף להביא עכשיו ישראלים, ולפתוח את סוגיית הזרים רק לקראת שנה הבאה. אם נגיע לצ'מפיונס, אז נוכל להביא זרים ראויים באמת.
  5. טוטו היה ברשימה של קרויף, וקיבל הצעה הרבה לפני ארנשאו. הסיבה העיקרית לכך שהוא לא במכבי, זה כי אוהדי הפועל התנגדו. הם חושבים, שהם יעשו לנו דווקא... אז בפנים שלהם להביא בינואר. חוצמזה, כמו שאתם רואים, לאחרונה עטר נסגר חזק יותר ומתקשה לבוא לידי ביטוי. עם טוטו, יריבות לא יוכלו להרשות לעצמן להתרכז באף אחד.
  6. קיצר, להחתים את טוטו בינואר, ותפסנו שתי ציפורים (שמנות) במכה אחת.
  7. עם כל המקצוענות והכל, טוטו לא ייתן 100% בהפועל העונה, אם יחזיק חוזה במכבי לשנה הבאה. הם יעדיפו להיפטר ממנו, ולא לחשוש כל העונה שהוא יזייף להם במאני טיים, כדי לשחק איתנו באלופות. כך או כך, סיכום עם טוטו בינואר, יחסל את הפועל.
  8. טוטו היה בערך שלושה מקומות ברשימה של קרויף מעל ארנשאו. השאלההאמיתית היא: אם הוא סוגר במכבי לעונה הבאה, לא עדיף להפועל לשחרר אותו כבר במידי???
  9. אני רק שאלה: טוטו תמוז יכול לנהל משא ומתן בינואר גם איתנו? ואם כן, מה קורה במידה שהוא חותם אצלנו לעונה הבאה?
  10. מזכיר לי את הפרסומים שהיו אחרי האליפות האחרונה שלנו, שברצלונה מתעניינת בדגו...
  11. מאז שהבסיס למיטה, שקניתי באיקאה קרס, אני לא מאמין בשום דבר שמגיע משבדיה.
  12. אני מגיע מנתניה. עם 4 מקומות פנויים.
  13. אם מישהוצריך טרמפ מנתניה למשחקי בית, בדרך כלל יש לי מקום פנוי.
  14. נושא מבורך. יש לי פנטזיה, להכין תפוארה של פסלוני אוסקר גדולים, מקלקר או בלונים... אולי יום אחד אני אזכה להגשים אותה
  15. שונא מכבי - העובדה שאין מדליפים השנה במכבי (בעיקר בצוות , אבל גם שחקנים) כואבת לפרימו, והוא מחפש נקמה. בלי שום קשר, אין ספק שהוא אדיוט... אם הוא מוציא מעל 250 בפסיכומטרי, אני מוכן לעשות הקפת אליפות עם חוטיני
  16. לפני שמבאים לפה 4 שחקנים בינוניים בינואר: לתת הזדמנות לארנשו וגאל! מרגוליס הראה אתמול, שיש לו ביצים, שהוא מוכן לקחת על עצמו, וכישרון... טוב זה כבר ידענו. ארנשו, לא קיבל הזדמנות אמיתית עד היום. עכשיו כשקולאוטי פצוע, זה הזמן לתת לו לפתוח בשני משחקים. [*] להעיף את גונזלו(חיקוי של מדוניאנין) שיורדי ינצל את הקשרים שלו, וידחוף אותו חזרה לרב"ש. עדיף להעביר את הכסף שלו למישהו שגם ידע לעשות את העבודה (זהבי/מליקסון/זר). [*]להשאיל שני ילדים ורד,אבו זייד, לוגסי ודהן הוכיחו ,שבשלב הזה הם לא יותר ממחליפים טובים. אין מספיק דקות לתת להם להתפתח.
  17. לא מבין מה קרה פה היום. גונזלו חלש, אוסקר פחדן... גאל להרכב, ארנשו להרכב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.