Jump to content

dvirtop

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by dvirtop

1. חחח לא יפה :-) בחיים לא הזכרתי זר תותח :-) וזו הפעם השלישית שאני מתנצל על זה שנסחפתי...
  2. לוותר על אלרואי, במחיר שהתפרסם בעיתון, זה כמו לוותר על על פורשה בוקסטר חדשה עבור 100 אלף שקל, רק בגלל ששנה שעברה עשיתם תאונה עם פורשה, יצאתם בלי שריטה, אבל הדייהטסו שרייד שלכם הלכה פייפן... סיפור אמיתי :-) סתם... :-) :-) :-)
  3. כן בהחלט נסחפתי. אז גונזאלו במקום אלרואי, וגורי במקום שפונגין. סה טו.
  4. ואם אינייסטה לא היא שם את הגול ההוא מול צ'לסי?
  5. חחחח כן, נסחפתי... אבל זו הקבוצה שאני מאמין/מקווה/חולם שתיהיה לנו בסוף ינואר. בינואר לא יביאו אפילו זר בינוני, אז עדיף להשאר עם סימני שאלה, ולא להביא עוד פונצ'ץ'...
  6. ---------אראנשאו/קולאוטי/דאבור--------- אלרואי/מרגוליס--------------------עטר/מיכה ---------זהבי/דהן-------------ראדי/לוגסי------ ----------------אלברמן/זייד-------------------- שפונגין/ורד---------------------------זיו/?????? ---------טיבי/ייני--------קרלוס/ביטון---------- -----------------אניימה/תומר------------------
  7. הסיבה לשחרר את גורי, היא יותר ניהולית ממקצועית. הוא יושב על חוזה כבד, שקל להתיר, ולא מחוייב לשחק אצלנו בשנים הבאות. חוצמזה, גם יש עליו הצעות קונקרטיות....
  8. אוסקר כבר הוכיח שהוא לא עושה חשבונות כאלה. גונזאלו לדגמא... ושכחתי עוד כמה שכירי חרב בולטים בברסה: סאנשז, וייה, סונג, אלבס, מקסוול........ אלרואי יכול להחשב אצלנו כמו ילד ששב הביתה. ממש כמו פאברגס, אלבה, או פיקה....
  9. אתם טועים כשאתם אובר מגוננים.על הילדים של מכבי. ברצלנו מעולם לא פחדה להביא כוכבים מבחוץ, ועדין הצליחה להגיע למצב שלה היום. אם בנוער של מכבי ידעו שהקהל יעשה להם הנחות, הםיעשו הנחות לעצמם. תיאיו, מסי, פדרו.... כולם פרצו, גםכשעל המשבצת שלהם ברצלונה החזיקה כוכבי על, שכירי חרב, כמו סלאטן, הנרי ורונאלדיניו. התחרות, טובה גם לדחוף את הילדים להשגים, וגם לחנך אותם לזכיה בתארים.
  10. בהנחה שזהבי הוא הרכש הראשון. האם אתם מעדיפים שהרכש הבא והסופי יהיה: א. מליקסון. ב. אלרואי+שפונגין.
  11. לאלרואי יש פוטנציאל להיות אפילו טוב ממליקסון. גם מליקסון נכשל בתחילת הקריירה שלו בביתר, ובחיפה. בחצי מחיר של מליקסון, ובחצי שכר, שווה להמר על אלרואי!! ולראות שחקן שנכשל בהפועל מצליח אצלנו, זה פלוס קטן ומאד נחמד :-)
  12. נראה את הועדת ביקרות פה מדברת, אחרי שהוא יתן לנו אחד אפס בדרבי. אני בטוח שהוא יהיה במוטיבציה הכי גבוה, ויתן פי 10 מעצמו, בלי טיטולים ובלי שיקשוקי ביצים.
  13. זהבי במכבי, זה כמו אבוקסיס בהפועל. כמו שכולם שכחו שאבוקסיס פרץ בגדול עם ביתר, כולם תשכחו את הקשר של זהבי להפועל. כן, גם את הגול ההוא.
  14. אני מתכוון מבחינת גיל. ברדה למשל, חם אש בשבועות האחרונים, אבל הוא עבר את השלושים, אז לך תדע כמה הוא יכול למשוך... זהבי גם יקח לו 10 משחקים להכנס לכושר, זה לא סוף העולם, שנה הבאה הוא יהיה מהמובילים, בוודאות.
  15. זהבי אבוחצירא שני באנקרים, בשיא הקריירה. יוכלו לשחק תפקיד מרכזי גם בשנים הבאות.
  16. אני מקווה שברק יגיע למשחק מול ק''ש, כמו שלוגסי הגיע למשחק שלשום.
  17. אם הייתם יכולים להביא למכבי בדיוק שני שחקנים,מתוך אלו שהוזכרו בתקשורת כמועמדים, את מי הייתם מביאים?
  18. אני שמתי קישור לסרטון הזה בפרופיל שלי... שלושה ימים לפני המשחק מול הפועל חיפה
  19. אני בהחלט לא אוכל את הכובע. היה צריך לסיים את המשחק לפחות עם שלישיה. אוהב אותו, אבל הוא צריך לעלות מהספסל.
  20. אם ככה, אז אנחנו כמעט באותו ראש. חאריס ויצחקי באמת היו שתי נקודות השפל הכי גדולות שאני זוכר במכבי. מיכה, גאל, ודאבור ללא ספק יכולים להפוך לשחקנים ענקיים, וצרכים לקבל דקות. מצד שני, מלול כבר לא יהיה כוכב. מקסימום שחקן משלים טוב כמו ייני. לא צריך להתאבד עליו או לסגוד לו. גונזאלו, היה כוכב גדול בליגה הקפריסאית, שלא נופלת מהליגה שלנו בכלום. הוא גם הביא את היכולת הזו לפתיחת העונה הזו, והיה השחקן הטוב במכבי (יחד עם עטר) ממשחקי ההכנה ועד הדרבי\עמוד ענן. עם קצת סבלנות, אמונה, ותמיכה, הוא יחזור לעצמו.
  21. עד הדרבי, גונזאלו החזיק את הקבוצה ביחד עם עטר אלברמן וראדי. כל הרביעיה הזו נחלשה מאד בחודש האחרון, אבל לגנוזאלו הכי קל להיטפל. הבא בתור יהיה כמובן ראדי... אני חושב שגונזאלו מתוסכל מהירידה ביכולת שלות ובגלל זה הוא נראה כבוי. לא בגלל שהוא עצלן. סומך על אוסקר שיחזיר אותו לכושר. זה לא קל לזרים להתחבר לקבוצה, כולם יודעים שגם לשורה לקח זמן! אם לא הגב שגרנט נתן לו, אני מניח שהיה לך כינוי אחר...
  22. כן. דור מלול הוא השחקן הישראלי השני הטוב ביותר איי פעם, אחרי אבי נמני.... חוסר האובייקטיביות של אנשים פה, צריכה להיות מתועדת בספרי גינס.
  23. דאבור הוא מחמיצן על. הנגיחה שלו החוצה מול ביתר זה רק קצה הקרחון :-) הוא מאד ממושמע טקטית, עוזר בהגנה, פותח אופציות מסירה, נייד, וכו'.... אבל הוא רחוק מלהיות חלוץ של אלופה.
  24. בן לוז וצרפתי, בני מחזור, אבל בגלל שבנלוז עלה כל כך צעיר, זה נדמה שיש בניהם הפרש גדול. זה כמו שמיכה קיבל הזדמנות, עונה לפני המחזור שלו...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.