Jump to content

dvirtop

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by dvirtop

1. סבבה. לקחתי לצומת ליבי. רק אל תשכח אותי כשיעכסו עלי, שאני מנחס... פשוט אני חושב עשר פעמים לפני שאני מרשה לעצמי להתלהב בקול מפריצה למשל...
  2. למה סתם ללכלך? בדרך כלל הדברים שלי נשמעים ככה: פריצה נראה מרשים, ועל הנייר השילוב שלו עם עטר אמור להיות נוקאוט רציני לליגה. אני בטוח שג'ורדי יביא זרים לא פחות טובים בהמשך. אבל אז כועסים עלי שאני מנחס...
  3. אראנשו כבר עזב חזרה לאנגליה אניימה בטוח עוזב בסוף העונה חזרה לצרפת גורי כנראה עוזב מחר חזרה לאנגליה גונזאלו צריך כבר לעזוב חזרה לקפריסין קרלוס רוצה לעזוב חזרה לספרד ................................................. מה הולך פה?
  4. אתה צודק! ועדיין... אם השחק לא מוכן להתחייב עד סוף העונה, לא שווה להשקיע בו. עדיף היה ללכת כבר על גביא בתחילת העונה, ועכשיו הוא כבר היה חלק מהקבוצה. כרגע, גם אם נביא מחליף איכותי, יכול להיות שיקח לו יותר מידי זמן להתחבר לקבוצה, ולא נזכה להנות ממנו מספיק השנה...
  5. z זה לא עובד ככה. גם הפועל ניסו דברים כאלה עם זהבי. למה שלא תציע גם לטל בן חיים (שלנו) לחזור על בסיס מענק אליפות?! זה פשוט לא עובד ככה... שחקנים רוצים קודם את הלחם והחמאה, אחר כך מענקים זה תמיד נחמד.
  6. סטיב גורי הוא שחקן פריימר ליג לכל דבר. הסיבה שהוא הגיע לכאן, הכי כדי לקבל דקות משחק ולחזור לכושר. ראינו איך ממשחק למשחק הוא משתפר, איך מנכה על קביים, הוא נכנס לכושר, מאפס את הרגליים, וחוזר להיות מה שהוא שווה באמת. כרגע הוא שווה פריימיר ליג, ולכן הוא רוצה לחזור לשם, כי משלמים שם משכורות עתק. הגיוני שהוא ביקש עוד כסף להשאר פה. הוא אוהב את מכבי ורוצה להצליח איתנו. אני מאמין שהוא גם מוכן לוותר ולקבל שכר נמוך בהרבה, ביחס למה שמציעים לו באנגליה. לצערי, בדיוק כמו שקשה לנו להביא לפה ליגיונרים (בשל פערי השכר), ורק לגיונר נכה בשתי הרגליים כמו זהבי , בכלל מוכן לדבר איתנו ולרדת בצורה כל כך דרסטית בשכר, יהיה בלתי אפשרי להשאיר פה את גורי, למרות שמקצועית הסגל היה רוצה שישאר. החוזה שסגרו עם גורי בהתחלה, היה שמכבי משלמת לו חצי מהשכר שהוא קיבל באנגליה, ושלשני הצדדים יש זכות לסיים את ההתקשרות בינואר. לנו זה היה טוב כי היה ספק אם הוא באמת יצליח לשהתקם ולשחק, ולו זה היה טוב בדיוק בגלל מה שקרה בסופו של דבר. מסקנה: ג'ורדי לא היה צריך לאפשר ביטול חוזה בינואר! אם הבאתם שחקן שאתם מאמינים בו, אז בלי פחד. אם אתם לא מאמינים בשחקן אז אל תביאו.
  7. זה בהנחה אופטימית שקרלוס וגורי ישארו פה עד הדרבי.....
  8. היית במשחק מול רמת גן: https://twitter.com/i/#!/DallasWitcher/media/slideshow?url=pic.twitter.com%2F8h3iSTT6 איך פספסתם אותה?
  9. לא הגיוני ולא כדאי. בדיוק כמו שלא נכנעים לזהבי, אסור להכנע לסחטנות. זה רק יצור מרמור, ובעיות בחדר הלבשה. בנושא אחר , גורי רוצה לאנגליה, אבל חברה שלו גרה במיאמי: https://twitter.com/DallasWitcher
  10. האם הצעירים של ברצלונה נדחקים הצידה? אם תשאלו את בוג'אן... אז כן. אם תשאלו את פדרו, טייו, מסי....... אז לא.
  11. לא העלתי סתם פרופילים... זה בשביל לקבל פרופורציה. אני בטוח שהפרופילים לא 100 אחוז מדויקים, אבל... אם משווים את ראדה ל3 חלוצי הנבחרת שלנו, רואים שהוא לא פחות טוב מהם, וזה לדעתי נתון אמין.
  12. http://www.futhead.c...4013/10037/8821 http://www.futhead.com/fifa/players/compare/2467/10037/10171/11797
  13. ---------פריצה-------- --גאל------------עטר-- ----------ראדי---------- ------זייד--אלברמן--- --גורי--------------זיו-- ------טיבי----ייני------ -----------לוי----------
  14. למה לעזזל אג'ידה פותח לפני אניימה?? לפחות שיקבל שם את הדקות משחק שלו...
  15. זה מחליף לארנשו זה?!?!?!?!? זה המחליף של אלי דריקס!!!! ותסלחו לי על הסמל שהדביקו לקליפ המצוין הזה, אבל אלי דריקס הוא אל יווני.
  16. חחח אני מתפלל כל יום שהוא ימשיך איתנו עוד עונה אחת... לא נראה לי שנוכל לפתות אותו להישאר פה יותר משתי עונות... יחטפו אותו באירופה יותר מהר ממה שיחטפו את דאבור ועטר.
  17. המצב כרגע + זהבי: שחקן: הרכב/רוטציה ---------------קולאוטי/דאבור----------------- גונזאלו/מרגוליס--------------------עטר/מיכה ---------זהבי/דהן-------------ראדי/לוגסי------ ----------------אלברמן/זייד-------------------- ייני/ורד------------------------------זיו/?????? ---------טיבי/גורי--------קרלוס/ביטון---------- -----------------אניימה/תומר------------------ נקודות תורפה: קולאוטי- לא כובש מספיק לחלוץ מרכזי ראשון. עד שהוא עושה סימנים של נכנס לכושר, נפצע שוב. גונזאלו- איבד מומנטום/כושר משחק. עושה רושם של שחקן פצוע בראש. לא מסתגל למערך של אוסקר (בכל עמדה במערך, חסר לו אלמט מסויים כדי להצליח). ייני- לא תוקף מספיק. לא יודע להרים, להעביר שחקן על הקו, לא מהיר מספיק. ורד- מסננת בע"מ. זיו- הכי טוב בארץ, אבל אפשר יותר טוב. מחליק הרבה, ועושה יותר מידי חורים. השיתוף שלו עם עטר לאורך כל העונה מעולה.
  18. מבאס לאבד שחקן חיובי כמוהו, שיודע להכנס לעשות שינוי במשחק. מצד שני, אי אפשר להחזיק גם אותו וגם את קולאוטי יחד כי: שניהם מבוגרים, שלא יהיו פה בעונה הבאה, נפצעים בקלות, מרוויחים הרבה מעבר לתרומה (היפה) שלהם, ומשחקים בדיוק על אותה משבצת (אך ורק בשפיץ). ארנשאו עשה רושם שהוא שחקן טוב מקולאוטי, אבל תפס משבצת זר, והיו קבוצות שמוכנות לקלוט אותו. הייתי מעדיף שהוא ישאר, ושקולאוטי וגורי או גונזאלו ישוחררו.
  19. סבבה לגמרי, רק דאבור בשפיץ.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.