Jump to content

dvirtop

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by dvirtop

1. אלו אותם עיתונאים שטענו, שצוות זר לא יצליח פה בארץ... ואני אומר, צריך להביא עיתונאים זרים.
  2. אם אני לא טועה, שיחרורים כאלה, הם בדרך כלל צעד מקדים לשחרור מהקבוצה. מי שקיבל שיחרוררים בעבר, על רקע משפחתי/אישי לכאורה, הם: ארנשאו, גורי, אוטט, ואפילו מדוניאנין מיודענו...
  3. בגביע הטוטו אפשר לנסות, ואם לא היינו מודחים בגלל שני שערים בחוץ, שהיו גם באשמת ורד, הוא היה מקבל עוד דקות משחק. דווקא במפעל שהיה יכול לתת לו את הדקות שהוא צריך, הוא פישל, ולכן הוא אחד האשמים בכך שאין לו מספיק צ'אנסים.
  4. + לא מספיק פה. פשוט כל מילה בסלע. אם לורד יש סבלנות, יכולת, ואופי, הוא יעבור את התקופה הזו.
  5. דאבור משחק, וגם החוזה שלו נגמר. הסיפור עם ורד, זה שהוא מססנת, והוא חושב שאם הוא טוב בהתקפה, זה בסדר לעשות חורים בהגנה.
  6. כשמיכה ודאבור נזרקים לספסל, או החוצה מהסגל, הם עובדים חזק יותר כדי לחזור. אפשר לראות איך הם אוכלים את המגרש כשהם מקבלים שוב את הצ?אנס, איך הם עוזרים למאמץ הקבוצתי גם בהגנה כדי לזכות בעוד כמה דקות של קרדיט. ורד חושב שהכל מגיע לו, הוא לא נלחם כשקיבל הזדמנות, הוא מעדיף להאשים את המאמן, ולא לקחת אחריות. לא כואב לי שהוא עוזב. אני מאד מאוכזב ממנו. ציפיתי להרבה יותר, משחקן שכל כך רצינו בהצלחתו, וקיבל אקסטרה עידוד, רק בגלל שהוא נחשב שחקן בית.
  7. סבבה, דואג לעצמו, מחושב..... אם אם היה נותן את הלב, כמו דאבור ומיכה, לא היינו מגיעים למצב הזה בכלל. עכשיו הוא עוד מאשים את המאמנים שלא נתנו לו צ?אנס... פשוט אותו סיפר של צ?קול. כישרון יש, אופי אין. שיהיה לו בכישלון בהפועל. אם הוא היה מתרכז בלשחק הכי טוב שהוא יכול עבור מכבי, הוא היה מסתדר יופי בחיים גם בלי תארים אקדמיים.
  8. אני חושב שמה שטוב שבילו, זה לעבור לכל קבוצה שהיא לא הפועל, עדיף השאלה, כדי שיוכל לחזור אלינו ישר להרכב, כשיתפתח מספיק.
  9. אז הוא דוקר אותנו בגב (ובלב) בשביל התואר (האקדמי) שלו?! אוקיי... עכשיו זה בסדר.
  10. אז למה להפועל? למה לא לק"ש? זה נראה כמו נסיון לנקמה... הוא לא משאיר דרך חזרה, ועוזב בטריקת דלת. זה לא מגיע לנו. תכנו בו ב 1000%.
  11. יום אחרי שזהבי חותם אצלנו,זה ממש לא קשה להאמין. ורד כועס, "שלא סופרים אותו", ורוצה להתנקם בנו. שחקן בלי אופי.
  12. מה שקורה , זה שכולנו יודעים שורד צריך להשתפר בכמה תחומים כדי לראות מגרש. בניגוד לשחקנים חיוביים, עם אופי, כמו דאבור,מיכה, לוגסי,זיו או אפילו ייני,שנותנים את הלב והנשמה כדי לחפר על המגרעות שלהם, שנלחמים בשיניים על הדקות שלהם, ורד החליט להתנהג כמו צ'קול, מדוניאנין, או גונזאלו (כן היה לו הרבה אפסים ללמוד מהם)... אם יש משהו שאני מאמין בו, זה שאצל אוסקר הכל 100% מקצועי, אם זו הדרך שורד הולך בה, שיירקב בהפועל.
  13. זהר הגיע למכבי של הדאבל אחרי שנה מאד בינונית בבלגיה. אם תשוו את המספרים שלו באנטוורפן, תגלו שהם מאד דומים למה שזהבי עשה בעונה הראשונה שלו באיטליה. אז נכון, זהבי היה פצוע בחצי עונה האחרונה... אבל בוא ננסה להשוות רגע את אנטוורפן לפאלרמו... חוצמזה, מכבי הגדולה של הדאבל, היתה גדולה בעיקר בגלל הסינרגיה, ופחות בגלל הסגל. לחיפה של 95/6 היה סגל הכי מפחיד שאיי פעם היה פה בארץ, ניצחנו אותם רק כי היינו קבוצה יותר טובה. זה שרביבו וברקוביץ' לא סופרים את נמני וזהר ממטר, זו עובדה. בדיוק מאותה סיבה, אנשים פה טועים לחשוב שנעם שהם, או אלי דריקס היו שחקני על... הם לא!! הם היו הברגים הנכונים למכונה. בכל מקום אחר הם היו מצליחים פחות. מה שכן היה לנו אז ומאד חסר לנו היום, זה מכביזם....
  14. אני מקווה ששמת לב שטענתי, שמכבי של היום טובה ממכבי של הדאבל כמעט ורק במגנים... שרן לא בלם, ראינו את זה אלף פעם, הוא לא עשה שום שינוי בתור בלם, פשוט שנה עברה הבלמים שלנו כל הזמן נפצעו, אז הוא צבר הרבה קילומטרז בעמדה הזו בתור ברירת מחדל. עטר לא משחק בימין, וזה לא עניין של יום. הוא פשוט חייב לשחק בשמאל כדי לחתוך למרכז. זה הקטע שלו. אם אתה שם את עטר בימין הוא לא מסוגל לחתוך למרכז, ולא רוצה לחתוך לקו (כי משם צריך להרים או למסור, ובזה הוא חלש מאד)... אז הוא פשוט מתבזבז.
  15. מה שרן בלם? מה עטר בימין? הם הופכים לשחקנים מאד בינוניים בעמדות האלו. חבל.
  16. יאללה עפתם עלי קצת. ההשואה הזו לא נעשת לחינם דווקא תחת הנושא של זהבי. בסך הכל בהשוואה שעשיתי מכבי של היום מנצחת רק במגנים, וכן גם אלברמן לדעתי טוב משהם. הפואנטה היתה בעיקר שצריך להביא את זהבי, כי אז נוכל להתקרב למכבי של אז. תנוחו.
  17. אני לא יודע באיזה כושר קיבלנו את ראדה פריצה, אבל אין ספק שהוא חלוץ מטרה קלאסי, שמצטיין בנגיחות,בדיוק כמו שדריקס היה... בנוסף הוא גם יודע לבעוט, לבשל (גם עם העקב!) ולתת גוף. ככה שבסך הכל הוא נראה טוב מדריקס. אני לא יודע אם ב96 שתית מטרנה או אשכרה קיבלת חלב אמיתי... אבל מכבי ממש לא הסתמכה על החלוצים שלה באותה עונה. עם כל האהבה שלי לדריקס, שבאמת המכביזם היה בדמו, הוא היה חלוץ מאוד מוגבל... ביציעים ברמת גן, היינו צוחקים, שאם הוא מקבל כדור לרגל, הוא צריך להרים לעצמו ולנגוח...
  18. אני באמת מרחם על אוהדי מכבי, שלא חוו את העונה האדירה ההיא...
  19. בניגוד לרוב האנשים פה, אני הייתי במגרשים בעונה ההיא...
  20. ולוגסי גם הרים כדור חופשי מדהים, לראש של עטר, בתוך ה-5 , בלי שמירה... המצב החופשי המסוכן היחיד של מכבי העונה.
  21. לרוב הנפילות שלנו העונה יש נסיבות מקלות. שופטים, גשם, יום גרוע של עטר... אבל החוכמה היא להתגבר, ולא להכנע שוב ושוב
  22. מכבי היא קבוצה א-פוליטית. מה שחשוב במכבי זה הצלחות ותארים נטו.
  23. זוהר היה ענק, ולזהבי יש עוד הרבה מה להוכיח, אני מודה. אולי עשיתי לבחור קצת הנחות.... אבל אל תזלזלו בזהבי, הוא כבר נתן כמה גולים מדהימים ומשמעותיים בקריירה שלו... גם בבתים של האלופות וגם באיטליה. זוהר מחוץ לליגה שלנו , לא ממש הוכיח את עצמו. מצד שני, גם גזרת נמני/עטר עוד לא הוכרעה סופית... אומנם נמני יכל לעבור שחקן מתי שבא לו (בדרך כלל עם סיבסוב) בזמן שעטר מעביר בעיקר את עצמו (עם הרבה פאדלאדות שרובן מיותרות) , ונמני ידע להתעלות כששאר הקבוצה עושה במכנסיים, בזמו שעטר הוא מראשוני העושים במכנסיים... אבל יש עוד חצי עונה לשחק, ועושה רושם שעטר משתפר מדקה לדקה.
  24. קצת משעמם לי, אז השוותי את הסגל שלנו בהנחה שזהבי מצטרף, לסגל שהיה לנו בדאבל עם קשטן: חלוץ מרכזי: דריקס/קשנצב/סביליה/מליקה - פריצה/קולאוטי/דבור 0:0 אגף שמאל: נמני - עטר 0:1 אגף ימין: ברומר/חג'ג'/מורוז - מיכה/גאל/גונזאלו 0:1 קשר תוקף: זוהר - זהבי 1:1 קשר מרכזי: קלינגר - ראדי 1:2 קשר מרכזי: שוהם - אלברמן 2:2 מגן ימין : נחמן - ייני 3:2 מגן שמאל : נחמן - זיו 4:2 בלם ימין : ברומר - טיבי 4:3 בלם שמאל : שלח - קרלוס 4:4 שוער : אובארוב - אניימה 4:5 לסיכום: הגנה: מסתבר שבמגנים דווקא השתפרנו (!) אבל מרכז ההגנה של קשטן הוא מהטובים שהיו פה איי פעם, כששורה שלח וברומר היו בעונת שיא, הן מבחינה אישית והן מבחינת החיבור הקבוצתי בניהם. להגנה של היום יש נחיתות מהותית ביחס להגנה האימתנית של קשטן. 2:3 לקשטן , אוסקר יצא בזול. קישור מרכזי: זוהר קלינגר ושוהם יפסידו לקישור הנוכחי של מכבי, רק אם זהבי יצטרף. אחרת שוב הקבוצה של קשטן עדיפה. 2:1 לקישור של אוסקר, בהנחה שזהבי מצטרף, שמאזן לשוויון 4:4. התקפה ואגפים: לעטר, עם כל הכבוד, יש עוד הרבה מה להוכיח עד שנוכל להשוות אותו לנמני. בשפיץ ובאגף הימני, גם אוסקר וגם קשטן השתמשו בהרבה שחקנים, והתקשו להצמיח כוכב שישלוט בעמדה שלו(כמו שעשו בשאר העמדות במגרש). 0:1 לקשטן ונמני שבפעם המי-יודע-כמה, שוב מכריע את הכף. 4:5 לטובת הדאבליסטית ההיסטורית. צמוד, ולא רע בכלל, בהתחשב באיכות הפנטסטית שהייתה לקבוצה של קשטן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.