Jump to content

dvirtop

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by dvirtop

1. הסגלים לדרבי מוכנים ב 95%, שני המאמנים יעלו באותו מערך זמן להשוואות: שוער : לוי - אדל (בדרבי הניסיון משחק יותר מפורמה) מגן ימן : ייני - הרוש (קפטן) מגן שמאל : זיו - קוסטה (ניסיון ושילוב קטלני עם עטר, מול שחקן שעדיין לא יודע איפה נחת ומה זה דרבי) בלם ימין : טיבי - באדיר ( זה שעולה וזה שיורד... הניסיון של באדיר עדיין קריטי יותר מהכישרון של טיבי במשחק הספציפי הזה+קפטן) בלם שמאל : קרלוס - רוצ'לה (אחד השחקנים הבטוחים והיציבים שלנו, מול עוד חייזר שרק נחת, ולא מותואם עם החברים שלו) גרזן : אלברמן - דג'מבה ( שני גרזנים נטו. אלברמן בכושר יותר טוב) 50:50 : ראדי - אלמוג כהן (תשאלו את אלי גוטמן) מאסטרו : זהבי - גורדנה (!!!) אגף ימין : מיכה - טב"ח (מטוס פייפר מול F15) אגף שמאל : עטר - דמרי (השחקן הכי טוב בליגה. נקודה. +תשאלו את גוטמן) חלוץ מרכזי : פריצה - תמוז (תמוז לא בפוקוס לאחרונה, פריצה נראה קר רוח, ומשתף פעולה טוב עם החברים +שליטה אווירית מוחלטת+ ) ועדיין... לדרבי חוקים משלו...
  2. אתה אמיתי?! טווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווב שוער!!!!!
  3. למה צריך ליצור קשר מראש?! אי אפשר פשוט להגיע למגרש ולעמוד איתכם/לידכם?
  4. בני יהודה שרו המורי ואלירן שודד... מבחינתם שבוע הבא זה הדרבי... :-)
  5. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בגוגל סטריט וייו יש שם ניידת הבית של אלירן?! עריכה: טוב... זה ליד "בית השוטר"...
  6. מסי ורונאלדו עושים באירופה, מה שבניון עשה פה. הם ענקים ביחס לקבוצות שמשחקות מולם. עטר הוא לא בניון. את בניון, גם כששיחק פה ואפילו היום, שום קבוצה בישראל לא מסוגלת לעצור. עטר הוא השחקן הכי טוב בליגה היום, אבל סגירה משולבת של משומר ידין וצ'וצ'ליץ' בהחלט יכולה להעלים אותו כליל... ראבאק, מה בניון!? עטר הוא אפילו לא נימני... ואם כבר נימני, אז למי שזוכר את תקופת נימני-קוביקה, לקבוצה היו שני טריקים קבועים: 1. לשלוח כדור לקוביקה, שאוסף איתו 2-3 שחקני הגנה, שומר על הכדור ומחזיר לנמני, שמגיע מאחור פנוי.... שח-מט. 2. נמני הולך עם הכדור ממרכז המגרש לאזור הקרן, ובגלל שכולם מתים מפחד ממנו, 2-3 שחקני הגנה מצטרפים אליו במסע לאגף... הוא משתחרר מספיק רק כדי להכניס חזרה לקוביקה הפנוי ו...שח-מט. רוצה לומר- נראה את הבני זונות שולחים 2 שחקנים על עטר עכשיו ...שח-
  7. "עטר לא מגיע למשחקים גדולים" - זה שקר!! פשוט לחיפה והפועל יש מספיק כלים, וכשרון להעלים את עטר. הן משקיעות בשמירה ומסגירה של עטר המון משאבים, ועד עכשיו לא היה לנו איך להעניש אותן על זה. במשחק הראשון מול חיפה, דבור קיבל הרבה חופש, כי העיניים בהגנה של חיפה היו על עטר, וכבש פעמיים, אבל דבור... יש לו עוד הרבה מה ללמוד, כדי שנוכל לסמוך עליו במשחקים גדולים. ביום שני, אם עטר יכבוש, זה יהיה בפנדל. מצד שני... אני בטוח שפריצה וזהבי, ידעו להעניש, ולנצל את ההגנה שתתרכז בעיקר בלתסכל את עטר.
  8. אני מוכן להמר על המנוי שלי, שעטר לא כובש ביום שני הקרוב.
  9. טוב, שלחתי למכבי מייל, עם בקשה למנויי בית, חוץ ומשולב בית-חוץ, לפלייאוף. הם חזרו אלי תוך דקה, ואמרו שכבר קיבלו פניות בנושא, והם שוקלים את העניין.
  10. וואוו!!!! מנוי חוץ לפליאוף כולל הסעות 555 שקל! הלוואי!!!!
  11. בהצלחה לצ'צ'ינסקי, פריצה, זהבי ופידלף. בהחלט חיזוק רציני וראוי. אפשר לנעול.
  12. 500 שקל למנוי פליאוף. פשוט גאוני.
  13. כל מי שרשם פה היום שגבאי חתם, אני לא יודע אם זו בדיחה, ניסיון כושל להתרברב בזה שאתם קרובים למישהו מהמערכת, או סדיזדם טהור... בכל אופן , קיללתי את כולכם היום.
  14. בעקרון זהבי וראדי משחקים על אותן עמדות. מצטיינים במרכז הקישור מקדימה, טובים כקשרים דפנסיביים, ויכולים לשחק באגף. זה נותן המון דרגות חופש כששניהם במגרש. אני מניח שבתחילת המחציות, כשמכבי מתנפלת, ההרכב יראה בדיוק כך, ובהמשך ראדי יקח קצת לאחור ויעזור יותר לאלברמן, כשזהבי ימשיך לנהל את ההתקפות לבדו.
  15. אם גבאי חותם, זה נראה ההרכב הטוב ביותר כרגע. בכל זאת אני חושב, שייני יפתח באמצע, ואוסקר יאנוס את זהבי או ראדי לשחק באגף, על חשבון מיכה. כל העונה ייני אומר שהוא רוצה לשחק באמצע, וראדי אומר שהוא מעדיף לשחק יותר קדימה.... אולי זה יסתדר להם....
  16. עוד 4 שעות נועלים את הנושא. בינתיים אנחנו על 4 זרים, ומינוס מגן ימני... יאללה קרויף, תפתיע אותנו.
  17. הערכה שלי, היא שייני יכנס לנעליים של לוגסי (בשבועות האחרונים), ויצטרף לשלישית הקישור. את זהבי ינסו לשלב בשלישיה הקדמית.
  18. אני מאמין שורמוט יעלה מחליף, ושהם יפתחו בקישור עם ג'מבה אבוטבול ואלמוג כהן, כדי לא לתת לנו להשתלט על מרכז המגרש, וטב"ח דמרי וטוטו יפתחו מקדימה. אחת הסיבות שהפועל הפסידו לנתניה, זה כי שחקנים שמרו על הרגליים לדרבי, ואמרו שהם פצועים למרות שזה היה חצי נכון... אז מצד אחד, הם יגיעו בהרכב הכי חזק שלהם, מצד שני, את ה3 נקודות שלהם הם כבר הפסידו... ----------אדל---------- ----סאבו---באדיר---- -הרוש--------קוסטה-- ---אבוטבול-ג'מבה--- ---------כהן----------- --טב"ח--------דמרי-- ---------תמוז-------- אנחנו צרכים לפתוח את המשחק בבליץ, ולכבוש ברבע שעה הראשונה, ולכן הייתי כן פותח עם זהבי במרכז הקישור מקדימה, ומבקש מראדי להצטרף להתקפות. זהבי לא בכושר ל90 דקות וחבל לסכן אותו, אז לוגסי יכנס בסביבות דקה 65 במקומו. אלברמן יצטרך להיות פי שניים יעיל וערני בכיסוי מאחור, ואם הוא ישחק בנבחרת ברביעי, לא יהיה לו כוח ל 90 דקות כאלה, אז זייד יכנס במקומו בערך בדקה 70. מקדימה פריצה ועטר באנקר, כנראה מיכה יהיה החלוץ השלישי, כי גונזאלו לא בפוקוס, וקולאוטי/דאבור יכולים לשחק רק על המשבצת של פריצה. אם פריצה לא יצליח לשמור על האויר בריאות, אז קולאוטי צריך להיכנס, לתת קצת מהניסיון שלו בסביבות דקה 80, אחרת, לתת לגאל 10 דקות במקום מיכה בימין: ----------לוי---------- ----קרלוס---טיבי---- -זיו--------------ייני-- ------אלברמן-------- ----ראדי---זהבי----- --עטר--------מיכה-- -------פריצה--------
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.