Jump to content

dvirtop

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by dvirtop

1. הנה קישור לסימולטור נחמד. מותר לכם לשחק רק עם מה שמודגש בצהוב-כחול. https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtX4jVyVaPm5dHJaVnVhTnNEYXlPM1BEMnhIVTZkbGc&usp=sharing
  2. אני לא מגיע למשחק היום. מקווה שתמכרו את החולצה הזו גם מול רמת השרון, או בית"ר בגביע...
  3. עזבו ספירת נקודות. 30.3.13 - מנצחים את חיפה בבלומפילד. בום!
  4. אם איוניר יאמן בהפועל האליפות שלנו. אין מצב שהם יפתחו רגליים מול חיפה.
  5. אתה חייב לתת לי לינק למקום בשדים שכתבו את זה! אני מכיר אישית מישהו שבדיכאון קיומי כבר חודש, בדיוק מאותה סיבה...
  6. המשך הדרך?!? פשוט מאד! שומרים על הפער של מינימום 7 נקודות מחיפה, עד למחזור ה-33, ואז מנצחים בקריית-אליעזר. בום!
  7. על זה בדיוק אני מדבר... וגם אולי על פריצה לפני דריקס, ואולי אפילו על קרלוס+טיבי לפני ברומר+שלח... ואולי אולי כבר אפשר להתחיל לדבר על זה שעטר כבר לא קטן מנימני...
  8. פתאום אני חושב שנתתי יותר מידי כבוד לקבוצה של קשטן...
  9. לפני שקראתי את ההסברים שלך, חשבתי שזה אסד כשהיה צעיר...
  10. פריצה עוד לא הראה לנו כלום ממה שהוא שווה. ביום טוב הוא שוחט את הפועל לבד.
  11. אתם שוכחים שני דברים: לטיבי יש נקודת תורפה מאד רצינית- הוא פשוט גרוע בכדורי גובה! יותר גרוע אפילו מאניימה. עד שהוא לא ישתפר באויר, כל הגבהה טובה לרחבה שלנו זה חצי התקף לב... באדיר סוס מת, אבל איכשהו דרבי תמיד גורם לו להראות צעיר בעשר שנים...
  12. אמרתי 95% סגורים... לוגסי ומיכה נלחמים על המקום האחרון למיטב הבנתי....
  13. הוספתי הסתייגות מבטלת נאחס בסוף. באדיר תמיד מתעלה בדרבים, ולמנהיגות שלו יש ערך מוסף, בדיוק כמו הנוכחות של ייני.
  14. כן... אז למה באמת חשוב להודיע מראש שאני רוצה להיות בגוש??
  15. הכוונה הייתה לשאול אם הוא לא עובד עלי, ולא אם הוא באמת אמיתי...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.