Jump to content

dvirtop

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by dvirtop

1. פייייייי איזה יופי ואחרי הפיפי קקי הזה אתה עוד מרשה לעצמך לבקש ממני צבעים בטוויטר
  2. יאניוטיס וניקוליץ' החתמות ישירות של איביץ... הרבה יותר גרועות ממרסלו ורמון
  3. היה חייב להביא חלוץ ישראלי צעיר עם פוטנציל עכשיו. אשדוד כנראה עשו יותר מידי שרירים עם דין דוד, ואם אשדוד עושים שרירים, אז על מכבי פתח תקווה אין בכלל מה לדבר... נראה שחלילאה הוא הבחירה הכי טובה ממה שאפשר להביא. מקווה מאד מאד, שהפלג הגזעני בקהל יכיל ולפחות יבליג או יתעלם.
  4. ראיתי שמדברים על מנויים, ולא שמתי לב אם מישהו כבר הזכיר, שבבלומפילד הישן היה קל לעשות סולד אאוט, כי מי שלא קנה מנוי פשוט נשאר בחוץ כל העונה. כרגע, בלי מנוי, ובלו ניקוד, אין שום בעיה להשיג כרטיס גם למשחקי עונה. נכון, זה כנראה במיקומים פחות נחשקים... אבל זה מחסך את ה fomo, וזה יפגע מאד במכירת מנויים.
  5. רומז שהמציאות היא שניקוליץ' נשאר, כל מי שסיים חוזה עוזב, ואין שום רכש. חיזוק על בסיס פרפה גאייגון, ועידן שחר בלבד.
  6. רק תחשבו על זה שאם המשחק היה בחיפה, והם היו מוכרים כרטיס ב 250 שקל ליציעים שלהם, כל אחד מאיתנו היה קונה לשם... בבקשה אם מישהו מכיר מנוי שלא קנה את הכרטיסים, שיקשר אותו אלי
  7. מישהו יכול לעזור לי לקנות כרטיס לחיפה+קש, לפני שנפתח לכולם הערב? אני אף פעם לא מצליח להזמין כשכולם מתנפלים על לאן
  8. 3 תיקו ב 5 משחקים. מגמגמים. אם יוני ופשיץ' לא יתעוררו עכשיו ויתנו לפרץ לנוח, זה אבוד.
  9. כתוב את זה כל פעם. עוד מלפני המשחק מול שחטאר.
  10. וווואאאיייי איזה מעצבן שהוא ניסה לחזור לפני שחטאר
  11. קונה בשתי ידיים. על מה זה מבוסס?
  12. מה עם הפצועים שלנו? יש הערכות לגבי יוני וגלזר? קארצב? ג'ראלדש?
  13. זה המקור ( משניה 35 בערך)
  14. העלתי עכשיו גם בטוויטר, יש לי פחות מ 50 עוקבים, אז אשמח לשיתופים.
  15. יאללה. הגענו לרגע אמת.
  16. דוניס הצליח להעלים חצי מהשחקנים במכבי בחלק א. ואן לייבן הצליח להחזיר אותם בחלק ב.
  17. לא יודע אם שמתם לב, אבל כל משפט שנאמר ברקע מתאים למה שרואים. האהובים עלי: I keep teling evreybody they should move on... some do - דוניס מאלה שממשיכים הלאה Part of the journy is the end - סוף המשחק מול סכנין (הוא גם חלק מהמסע) Know your days are numbered, and time is short - ייני ושכטר עדיין כאן
  18. לקראת החזרה לבלומפילד, הדרבי, וסוף העונה הסדירה.... הגענו ל Endgame.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.