Jump to content

Oshri

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אני רואה את הפוסט הזה וזה חורה לי, מהסיבה הפשוטה שהבנאדם בחיים לא יכול להיות אגדה. נתחיל מזה שהבנאדם כושי, זאת אומרת שכבר העמדת מוצא שלו נחותה מהיסוד, עכשיו לא סתם השם המקורי שלו קסיוס קליי. קסיוס קליי זה שם עבד שהבעל בית הלבן העילאי והגזעני שלו הדביק לו, זאת אומרת שהוא שהוא כושי עבד אמיתי נצר לקוטפי כותנה ממיסיסיפי, אפילו לא סתם כושי רגיל מהגר עבודה מאפריקה. עכשיו תקחו את כל זה ותוסיפו לזה שהבנאדם עוד התאסלם בסוף כאילו לא הבנתי מה הוא בחיים לא אמר לעצמו ״קסיוס תתעורר על עצמך חבר אתה גם ככה כושי עבד נצר למנקי סוסים והאחיות בלוז אתה עוד מתאסלם??״ יש דברים שאני בחיים לא יבין, קטונתי. לסיכום: הבנאדם גם כושי גם עבד וגם מוסלמי מבחינת שרשרת הגזע אין יותר נחות ממנו, אפילו סבון היה אסור ליצור מהאיש. מה כן יאמר לזכותו החרוזים המגניבים שלו ממנו אט אט התגלגלה כל הסצנה של הראפ האמריקאי וצצו להם כל מיני מחרזים כמו ג׳י זי , טופאק וכו׳ .
  2. יש משפט שאומר ״לא כל הערבים מחבלים אבל כן כל הדבורים נצרתים״ . מה הפשט ?? הפשט אומר מונס דאבור ואחיו אנס דאבור נצרתים במקור זו דמגוגיה עלובה .לאח שלו יש שם של אנס אסור למסור לו תכדור. יש מצב גם איגיבור נצרתי השם שלו נגמר בבור. בקשר לראדי בשום פנים ואופן אסור לשחק בדרום כי אם הוא ישחק באיצטדיון ״טרנר״ על שם טינה טרנר המילפית הכושית האגדית שהייתה מקבלת ים מכות מבעלה הכושי הפך עורו שנהיה בין רגע עבד כי ימלוך, אז אומר שהוא יביא גול בדרום ישתחווה לצפון ויפנה עכוזו למערב העיר ״מכה״
  3. איגיבורי יכול בכייף להסתדר עם בננה הוא כושי הארדקור
  4. בננות זה לכושים. בחיים אל תשווה אותי לעבדים כושים שהיו שרים בלוז תוך כדאי קטיפת כותנה להעלאת המצב רוח.
  5. קחו את מאהרן ראדי קחו את מאהרן מפה לא רוצים אותו איתנו זה לא המדינה שלו
  6. תתתתתססססססס. תתתסססססססססס תתתתתתתסססססססססס תתתתתסססססססס .............ראדי
  7. אתם אומרים שמקללי ראדי מתחלקים לכמה קבוצות אלה שמקללים אותו בגלל שהוא ערבי מוסלמי בן דת מוחמד החזיר יש שמקללים בגלל שהוא סכסכן מתסיס פשיסט לאומן של ההמצאה המצחיקה בהיסטוריה ״העם הפלסטינאי״ ויש שמקללים אותו אני באמת מכיר כמה שבגלל שהוא ממש שחום חושבים שהוא אולי צאצא של עבד קוטף כותנה שר בלוז ממיסיפי למרות שקשה להאמין הוא ערבי אורגינל אני למשל מקלל אותו בגלל שלושת הסיבות אני בונה על כולם ומקווה שלפחות אחד יתפוס ..בקשר לאלה שמפחדים שגולדאהר יעזוב לא יודע מה הלחץ שלכם?? וואלה אני שמעתי ואני מקווה מאוד שלא שגולדאהר תומך במשכב זכר השם ירחם שלא נדע מטומאה אני מצפה ממנו בתור הבעלים של הקבוצה האימפריה הגדולה לצאת בריש גליי ולומר זאת בפומבי ״אני מיץ׳ גולדהאר מתנגד בתוקף לכל מגע מיני בין גברים אני בעד עונש למפיקי מצעד הגאווה בירושלים ואם יזדמן לי אני ישגר טיל כתף היישר למסיבת גייז אפטר של שירזי באומן ה17 אני מקווה כמוכם שביחד נצעיד את מכבי שתהיה סמל להומופוביה לפשיזם ולמלחמה באגודה למלחמה בגזענות ״ ברגע שהוא יגיד את זה אז וואלה סחבק אתכם אני אישית בא ואומר לו יא ווסחאב אתה קינג אוהב אותך בנאדם אוהב אותך מי יתן ותישאר פה שנים
  8. גזענות זה לא רק כדורגל זה דרך חיים חברה ואפרטהייד זה הרעיון הכי גאוני שהמציאה האנושות חבל שזה לא עובד גם פה לדעתי היה אחד ההפרדות היפות אי אפשר לא לערבב פוליטיקה וספורט אנשים פה זה לא בית״ר אבל גם לא שוויץ וחוץ מזה מזה איך לא יקללו את מארבל כבר שבועיים הוא מזיין אותנו הוא לא טוב בספורט וגם הוא כושי
  9. כמו שאומרים פני הדור כפני הכלב אתם מתעסקים במסיבות סיום ובערבים כן קיללו לא קיללו בזמן שישראל שוב לא עלתה לאירויזיון תתביישו ...איפה התקופות ינעלדינק יזהר כהן עם לוק של סרסור אפרו אמריקני ומכנס פדלפון מפדל על הבמה ושיר שירים גזעיים בשפת הבתים ....אבל לא אתם תתעסקו בנזיר האיסלאמיסטי מאהרן שעושה הסכם מסגרת בשיער כאילו זה הקו הירוק והפחדת שלו מדוייקת מטיפולים של זקיקי שיער ...איפה התקופות יחסרה של גלי עטרי שרה בשפה הנוצרית הללויה וזוכה באהדתם של מאמיני הדת הכי בוגדנית בעולם שביססו את עצמם על הלשנות והביאו את ההלשנה לדרגת אמן עובדי האלילים בני דת ישו הנוצרי עם הקרה קופה על הראש ...אבל במקום זה אתם מתעסקים במראהן הכדורגלן המתנשף שאחרי כל פס שלו עושה עם הפה ״פפוווווו״ ״פפוווו״ נראה לי שזה קטע איסלאמיסטי פונדומנטליסטי ...איפה התקופות ינעל דינק יושבים בבית עם ערק זחלאווי בזמן שדני אינטרנשיונל דופק הופעה של החיים עם שמלה מלאה בנוצות אחרי שמרטו חצי מהתרנגולות בלול של קלמי סבן אשר עוצבה על יד ז׳אן פול גוטייה ביחד עם שירן ייני 12 דוז פואה מכל פעילי הקהילה הלה״טבית ברחבי אירופה שמרימים תפאורות בראדרס עם אולטראס הפועל ואולטראס ואדר ברמן ....אבל במקום זה אתם מתעסקים בשטויות מסיבות וערבים בזמן שישראל היית פעם אחת החזקות באירוויזיון אבל אין מה לעשות אנחנו נמשיך לעשות בושות עם להקת עדן ופינג פונג חאלס עשיתם תפדיחה ....אבל אין מה לעשות כמו שאמרתי פני הדור כפני הכלב
  10. הוא היחיד שמלכלך על סוזה ומנסה לזרוע הרס וחורבן בחדר הלבשה הכי בריא בעשר שנים אחרונות בזמן שמכבי מקום ראשון הוא מלכלך עם עיתונאים ועם כמה מקורבים שלו שיפיצו בפייסבוק כמה לא נותנים לו לשחק בעמדה שלו וכמה הרוטציה לא טובה .....מתנהג כמו ברבית רוצה צומי ולהכתיב לסוזה איפה הוא ישחק מתי הוא ישחק ואיך ישחק בזמן שהוא מתעכב על החוזה לראות אם סוזה ממשיך שנה הבאה כי יש לו הצעה מחיפה ...אאאאזזזז ייאאללההה ללללךךך תחראבבבןןןןן יא קוקסינל
  11. במקום להחתים קומוניסט כזה וואלה יש בשוק ים שחקנים ברמה אם מכבי רוצה קשר ברמה שהוא גם גולר עם אינסטינקטים טובים ברחבה עם נגיחות יפות פסים לגול בשפע מבשל מדופלם עם בעיטות חופשיות אדירות שיודע בזמנים המתאימים גם לעשות הגנה לרדת לגליצ׳ים ולהיות כסחן ומעל הכל מנהיג במגרש יעשה טוב ג׳ורדי אם יחתים את האחד והיחיד המלך הבלתי מעורער של הליגה הישראלית ........ניקולאי קודריצקי
  12. וואי תודה על ההזמנה יובלי אני אשתדל להגיע עם טיל כתף חוץ מזה בחיים לא יאשרו לכם נישואים חד מיניים
  13. תמירי מגן על חבריו מהצד השני של הכביש נוער מרץ האנטישמים מסגירי היהודים לאס אס אתה בדיוק כמוהם אנטיפה אה שונא גזענות לערבים כושים צוענים בדואים נוצרים אבל מגבה אנטישמים גם אין לכם מדינה וגם אנסנו אתכם בדרבי אאאייייייייי עכשיו יהיה לכם הרבה מה לדבר בכנס השמאלנים הארצי חחח קה קה קה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.