Jump to content

Michael Scofield

משתמשים רשומים
    141
  • Last visited

5 Followers

About Michael Scofield

• Birthday 14/01/1992

Profile Information

• Interests
    לזיין את הפועל.

Recent Profile Visitors

4,929 profile views
  1. למה לעזאזל הם לא מפרסמים את תאריכי הפלייאוף? מה הסיבה בדיוק?
  2. אסטון וילה מפרקים 4-0 את אייאקס, לקראת סיום. קלאב ברוז׳ לקראת סיום מובילים 3-0 על מולדה ליל ושטורם גראץ תיקו 1
  3. פלזן עלו אחרי פנדלים, אייאקס בפיגור 1 מול אסטון וילה.
  4. לקראת הגרלת רבע הגמר הקונפרנס ליג: ההגרלה תתקיים ביום שישי, 15 במרץ, שעה 15 שעון ישראל, ב-ניון שבשווייץ. הקבוצות שיוגרלו (ייערך בהתאם לתוצאות): פנרבחצ׳ה (תורכיה) פיורנטינה (איטליה) פאוק סלוניקי (יוון) ויקטוריה פלזן (צ׳כיה) ליל (צרפת) אסטון וילה (אנגליה) קלאב ברוז׳ (בלגיה) מכבי תל אביב / אולימפיאקוס (יוון) - 4-1 מכבי במשחק הראשון קבוצות מאותה מדינה יכולות להיות מוגרלות אחת מול השנייה. הקבוצה הראשונה שמוגרלת היא זאת שתארח את המשחק הראשון. רבע הגמר, בדומה לשמינית הוא 2 משחקים. באם לא תהיה הכרעה לאחר 180 דקות, הארכה של 30 דקות ודו קרב פנדלים במידת הצורך. תאריך רבע גמר ראשון: 11 באפריל, 2024 תאריך רבע גמר שני: 18 באפריל, 2024 תאריך חצי גמר ראשון: 2 במאי, 2024 תאריך חצי גמר שני: 9 במאי, 2024 גמר (אתונה): 29 במאי, 2024
  5. קבוצות שהבטיחו רבע גמר בנתיים: פנרבחצ׳ה (תורכיה) פיורנטינה (איטליה) פאוק סלוניקי (יוון) סרבט ופלזן הולכות להארכה.
  6. בעיה קלה - איך משיגים כרטיס למשחק באתונה, זה רק 3K, איך מכבי ימכרו את הכרטיסים למשחק?
  7. רז אמיר באחד הציוצים היום על הרכש זרק בד״א שיכול להיות שהוא לא יישאר, אפשר וארה״ב תקרוץ לו. נקווה שאליפות ומוקדמות ליגת אלופות אכן ייתנו את הדרייב הדרוש.
  8. אפשר להבין למה לא מחדשים לו חוזה? גם אין אפילו דיבור על זה.
  9. כל הזיוני מוח האלה שמיטש לא משקיע, לא נלחם על הישראלים הטובים ביותר וכו׳ וכו׳. אני שמח שחושבים הלאה. צריך לחדש חוזה לערן.
  10. https://instagram.com/stories/eranzahavi/3205230396607021425?utm_source=ig_story_item_share&igshid=NzZhOTFlYzFmZQ== עקיצה קטנה לבניון שהתראיין בסופ״ש (?)
  11. במצב שבית״ר והפועל נראות ולא מטרידות אותנו, התייחסתי למשחק הזה כמו למלחמת איראן-עיראק. איך בגין אמר? - ״אני מאחל בהצלחה לשני הצדדים.”
  12. אם ניקח אליפות, החשש שלי זה שהוא יסע לעונת פרישה בארה״ב. אם הוא ממשיך גם בשנה הבאה - אין ספק שהוא עובר את מזרחי.
  13. לא לא, לא דיברתי על סוייר, ראיתי כאלה אצלם שהם גאים כל-כך במה שהם עשו, אידיוטים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.