Jump to content

חבסוס

משתמשים רשומים
    36
  • Last visited

Everything posted by חבסוס

1. שער נוסף ויוצא מן הכלל של סולומון, גם פה התחיל את המהלך עם כדור רוחב איכותי וסיומת מצוינת מול השער. הוא בפורמה מדהימה.
  2. לפי הלוק נראה שחקןןן בכל מקרה צריך לחכות לראות את ההליכה שלו ואז נקבע בוודאות.
  3. נראה יחסית חד לאחד שלא שיחק המון זמן. הדריבל נשאר, עושה רושם שהתבגר ולא הולך ראש בקיר כמו שהכרנו אותו לעתים. מה שכן, לא מהיר כמו פעם.
  4. מילה על שרן- משחק מושלם. ראשון לכל כדור בראש, משחק אחראי מאוד, סגירות שטח מצויינות וגם הציל גול שרשום רק עליו. הרבה כאן יודעים לקטול ולקטלג אותו באוצר מילים שאני לא מתכוון להרחיב לגביו. חזר אחרי מספר משחקים מתישים עם הנבחרת ונתן את התחת גם היום, בלי לצייץ. סומך עליו מאוד במערך של שלושה בלמים. קפטן
  5. ספרתי כבר לפחות חמש פעמים שגולסה קרא לשופט/קרבאחים שרמוטות
  6. אחלה בודירוגה שבעולם איפה תלךךך
  7. איזה חוסר התחשבות באנשי הOCD עם התלבושת הזאת של יונייטד
  8. Suits קלילה מיליארדים איכותית לא הייתי מגדיר אותן כסדרה משפטית פרופר
  9. #התחלנו יאללה התגעגעתי יא מכבייי
  10. יש סרטון שצילמתי מאחת התפאורות שהכי אהבתי, של מלחמת הכוכבים בדרבי ב2013: בונוס: ה"יאללה מכבי" בסוף
  11. הפריימר ליג בשיא שלה מבחינת הנאת הצופים ווסטהאם חזרה מ3-0 ל3-3 בעוד משחק מטורף
  12. דווקא אני מת שהם יזכו רק בגלל זה חחח
  13. טוטנהאם לא רגועים שלושה שערים ברבע שעה הראשונה נגד ווסטהאם
  14. לא יודע לגבי סיבים, אבל מבחינת הוט/יס זה תהליך לגיטימי לחלוטין.
  15. טכניקה למחירים טובים זה לחכות למחירי שימור. בדרך כלל אחרי שאתה מתנתק/בתהליך התנתקות, יתקשרו אלייך ויציעו מחיר שימור שהוא מחיר נמוך מהשוק ולפעמים גם חודש-חודשיים חינם, תלוי כמה המיקוח שלך יהיה טוב. בתכלס צריך לתת הרגשה שאתה מתעניין אבל רוצה מחיר נמוך. תמיד גם אפשר לקבוע התקנה לעוד כמה שבועות אחרי מועד סגירת העסקה. חשוב מאוד גם לא לנתק את החבילה הקיימת שלא יקרה מצב שלא יהיה לך אינטרנט וכו'.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.