Jump to content

חבסוס

משתמשים רשומים
    36
  • Last visited

Everything posted by חבסוס

1. עד היום חשבתי שהרוח של דוניס ממשיכה לצעוק אאוט אבל גיליתי שזה הוא
  2. היה היום משחק מאוד מבולגן וניכר היה שמכבי לא מצליחה להרגיע אותו. אני חושב שהקישור לא היה מספיק דומיננטי וואן לוון לא מצא לזה פיתרון. מן העבר השני עם איך שהמשחק התפתח הגענו להרבה מצבים מסוכנים ובשורה התחתונה לא ספגנו.
  3. אני לא כל כך עוקב אחרי האתר שלהם אבל אני חושב שפרימו נרגע בקשר אלינו. מטח איחולים ושיימינג לא יעשו רע. רז זהבי זה כלב נובח לא נושך, סתם טמבל. יש ציר רשע שאיתו אנחנו צריכים להתמודד ולהפיל אחד אחד.
  4. בנוסף אם אנחנו כקהל נעשה מספיק רעש ברשתות החברתיות אולי נוכל לרסן את זה. זה אומר לשפוך הרבה מילים וסרטונים עם איחולים לבביים לצמד הזה בפרט ולערוץ בכלל.
  5. בפועל הפתרון הוא או חרם צופים שמן הסתם לא יקרה או לחכות שיגמר החוזה עם הערוץ פח הזה ושצרלטון או וואן יקנו את הזכויות שידור. כולי תקווה שערוץ הספורט יפשוט רגל כי הוא נהיה בדיחה מעצבנת.
  6. מטריף אותי בקטע רע התגובה של מכבי תפסיקו להיות מר נייס גיא ותהיו קצת בני זונות ( )
  7. קארמה איז א ביטץ זבל טהור ומזוקק כמוהו עוד יקבל את שלו
  8. סוזואה הזה כלב בן כלב איך הוא לא סיים עם אדום אלוהים יודע היריקה הזו ועוד בתקופת קורונה טפייח בן זונה
  9. רואים שטבח התבגר שהוא לא נופל לפרובוקציות של מעמיס האמהות הזה
  10. יש פה אנשים שלא מבינים כמה כוח יש להם בידיים, חבל.
  11. חבל על הזמן רבותיי זה חמש חתיכות קל
  12. בהתחשב בזה שפותח הנושא הוא פנחס אנחנו צריכים להגיד תודה שנשארו לנו בכלל שחקנים
  13. 02:12 עד עכשיו לא הצלחתי להבין מה הוא עשה, בסרטון שמכבי העלו רואים בבירור- מהלך פסיכייייי
  14. האמת שזו התוצאה היחידה שמצאתי, לא שמתי לב בכלל שזה לא עדכני
  15. בואנה איזה כיף להאזין, הם לא מפסיקים להרים לנו ליטוף אגו גדול רדיו חיפה הזה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.