Jump to content

חבסוס

משתמשים רשומים
    36
  • Last visited

Everything posted by חבסוס

1. אשכרה מונאס מקום שלישי בכובשי כל הזמנים באירופית. עוד 5 שערים והוא מקום ראשון.
  2. ברור שלא אח שלי, אבל צריכים לתת להם קצת קרדיט. אני בטוח שהם לא יסכנו אותו בשביל משחק אחד, ואם הוא ישחק, כנראה הוא כשיר לזה.
  3. אממממ, אני בכל זאת סומך עליהם קצת יותר מעליך. מה שכן, איזה כיף יהיה לך להגיד אמרתי לכם אה?
  4. קטונתי מלהבין תגובות כאלה, באמת. יש מערך מקצועי שלם וצוות רופאים מיומן אבל אתם קובעים שזו תהיה טעות. שכחתי שיש לכם את המידע שמשדר הצ'יפ בגוזייה של גולסה.
  5. שחטאר חוזרת היום לליגה שלה אחרי פגרה של חודשיים ואפשר להגיד שזה משחק לטובתנו. כבר ראיתי משחקים שלהם העונה בליגה האוקראינית שהם התקשו מאוד נגד קבוצות סוגרות שפחות טובות מאיתנו. אין ספק שהם רמה גבוהה והסיכויים לטובתם, אבל אנחנו מכבי ואין שום סיבה שנוותר מראש.
  6. דן ביטון סידר היום 4 מצבים מדהימים לגול- 2 כדורים חופשיים לפשיץ וטיבי, קרן לפרץ ומסירה ברחבה לריקן, והיה עוד הקפצה לריקן שיכלה להשאיר אותו מול שוער אם היה משתלט ועוד פספוס בבעיטה ממסירה של חוזז. הוא שווה מספרים ובצדק, יש לו שמאלית מטורפת והוא יודע להגיע למקומות הנכונים. מה שמרשים אותי זה שהוא עושה את כל זה כשהוא עדיין חצי כוח ולא תמיד רלוונטי בשטף המשחק. חייב לציין שגם נתן תחת במשחק הלחץ וההגנה.
  7. הפועל חיפה - הפועל באר שבע - X מ.ס. אשדוד - בני סכנין - יום שבת 1 הפועל חדרה - מכבי פתח תקווה - X הפועל קרית שמונה - מכבי נתניה - 1 הפועל תל אביב - בני יהודה - 1 בית''ר ירושלים - מכבי חיפה - X סומכים עליך קרישי
  8. קמחי וסוייר אני מסכים ללא עוררין, אבל צריך לציין גם את המחדל ההגנתי ולא להפיל את הגול עליו.
  9. עם כל הכבוד לטעות של דן ביטון שהובילה לקרן בגול, זה לא עליו. האשמים הם השמירה האזורית ושחקני ההגנה בקרן. בואו..
  10. הם עוד יעמדו לדין, צריכים להיכנס בהם חזק ולא רק בגלל המכות, גם בגלל הקורונה. מקווה שיאכלו צינור צינור
  11. דן ביטון היה נהדר, סידר לפחות 5 מצבים לגול, שניים מהם גם נכנסו. מקווה מאוד שזה יחזיר אותו לעניינים.
  12. אתם מבינים שלא רק שפנחס לא הביא רכש הוא גם חיזק בצורה משמעותית את היריבות
  13. לפי חוקי הפורמט אם נפתח יתר נוסף על ידי אותו היוזר היכולות של היתר הקודם מתבטלות. לא שווה את הסיכון
  14. מאוד מצער הטעות שנעשתה פה, מאוד. צריך להרים את הראש ולהפיק לקחים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.