Jump to content

העמית הצהוב

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by העמית הצהוב

1. אני רק חושב על הקרנבל שיעשו מהשטות הזאת ועולה לי החום
  2. המלצות לשירים? וואי, הווייב הדרום אמריקאי עם הלוק האירופאי...
  3. בתור מישהו שחוזר לפיפא 20 אחרי שלא נגע באף פיפא מאז 2017... למה באולטימייט טים אני עם קבוצה שכמעט כולה ברונז, משחק נגד קבוצות שבמקרה הכי טוב הן גולד עם כמה כחולים? ככה המשחק עובד עכשיו? למיטב זכרוני פעם הייתי משחק נגד קבוצות עם RATING דומה. ואיך לעזאזל לכולם יש את כל הכחולים והשחקנים המשודרגים האלו?
  4. ובלי קשר הארגנטינאיות הכי שוות ביבשת בפער
  5. ללקוחות לאומי מקס יש הנחה של 60 ש"ח על הכרטיסים
  6. בול מה שעבר לי בראש כשבדקתי מאיפה הקבוצה הזאת בכלל
  7. אני בן 25 ואמור להתחיל את התואר השנה, רציתי להתייעץ בדיוק כדי לשמוע מה שכתבת, אז תודה תוכל קצת לפרט אולי על נושא הגיוס באמת? על מה מסתכלים? בעיקר למשרות סטודנט או משרות ראשונות אחרי התואר
  8. טוב, ההתלבטות שלי אפילו יותר רחבה ממה שכתבתי, קיוויתי אולי להבין לבד אחרי מחקר את האופציות. אשמח אם תוכלו לתת את דעתכם. אני אמור להתחיל בנוב' בקרוב תואר ראשון במדעי המחשב. חשבתי לדחות את הלימודים בשנה כדי לעשות בוטקאמפ ולנסות במהלך התקופה הזו להיכנס לתחום ללא תואר, אפילו בעבודות תכנות שלא ארוויח בהן יותר מדי בשנה-שנתיים הראשון כדי לצבור את הניסיון. במקרה הכי גרוע? למדתי והתנסיתי בתכנות (למדתי דברים בסיסיים בכמה שפות כדי לבחון אם אני מתחבר, ונהניתי) וצברתי ניסיון שכנראה לא יפגע בי. כדאי? לא כדאי? סיכויים להיכנס לתחום ככה?
  9. אפשר לתת לך בלי סוף למה אתה יותר מתחבר? לדברים כבדים? קלאסיקות? פתוח לשמוע הכל?
  10. בהחלט אין לי בעיה עם האנגלית. ידוע לך על נושא העבודה אחרי קורסים כאלו? עד כמה זה באמת פרקטי למצוא עבודה בתחום? אגב, נכון לבנות על JS כשפת בקאנד?
  11. תודה על התגובה. דיברתי איתם, הם אמרו לי שהם מלמדים בנוסף לHTML, CSS וJAVASCTRIP שפת RUBY. הם המקום הראשון ששמעתי שמלמד אותה. היא באמת רלוונטית היום? לא יצא לי לשמוע עליה הרבה בכלל. תודה רבה! לג'ון ברייס יש איזו יחידת השמה כזאת שמתעסקת בזה, ככה הם אמרו לי בטלפון. אתה מכיר אולי חברות כאלו כמו שכתבת עליהן?
  12. יש כאן אנשים שעשו? או לחילופין, יש לאנשים המלצות למקומות שכדאי לעשות בהם בוטקאמפ פולסטאק? תודה
  13. טיבי והוא היו בעיני היחידים שהופיעו למשחק הזה, גם אחלה עבודת הגנה, גם היציאות פה ושם קדימה
  14. ואז לראות איזה Daniel Drinkwater עושה חיל באנגליה ולחוש בגאווה כאילו אימנת אותו מהנוער
  15. מקווה שמישהו יוכל לעזור לי עם זה כאן, כי לא מצאתי פתרונות באף מקום. לפתע נמחק לי כל הלוח שנה מהנייד, למעט כמה אירועים שרשמתי מהמכשיר עצמו ולא דרך החשבון גוגל בלפטופ. לא הצלחתי להחזיר את המידע האבוד למכשיר, למרות שהוא רשום דרך המחשב בחשבון גוגל שלי. מוזר בטירוף. מכשיר גלאקסי S9+ מה שניסיתי לעשות עד כה (ושום דבר לא עזר): 1. ריסטארט למכשיר 2. למחוק את האפליקציה ולהתקין מחדש, לבצע עידכונים 3. להתנתק מהחשבון גוגל ולהתחבר מחדש 4. מישהו כתב באינטרנט שעזר לו להעביר את המכשיר למצב חיסכון בסוללה ולהחזיר למצב הרגיל 5. לשחק עם כל ההגדרות באפליקציות של הלוחות שנה (גם זו שבאה עם המכשיר וגם הגוגל קלנדר עצמו) 6.ללחוץ על כפתור "רענן"/סנכרן לוח שנה 38388383838383 פעמים HELP ME!!!!
  16. עוד יגידו שהוא מונס דאבור הבא בטעות
  17. קול שפוי, כולם כועסים ובצדק אבל צריך להתקדם ולהסתכל קדימה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.