Jump to content

העמית הצהוב

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by העמית הצהוב

1. שאלה יפה ומעניינת. חבר עתודאי אמר לי שממש חילקו אצלם את הארוחות לפי מחלקות (כלומר מקצים את החדר אוכל למחלקות לפרק זמן מסוים, כדי למנוע ערבובים)
  2. מתוך הפיייסבוק של גנץ: אתמול פנה אלי ראש הממשלה, אפשר לומר כרגיל, דרך התקשורת, והציע לי להצטרף לממשלת חירום. ממשלה שהוא הגדיר ככזו שתיאבק בנגיף שלא מבדיל בין ימין לשמאל, בין דתיים לחילונים ובין יהודים לערבים. בשיחה שערכתי איתו לאחר מכן, אמרתי לו שנמשיך לגבות כל מהלך ושאני מציע שצוותי המשא ומתן שלנו ייפגשו וידונו בצורך ובאפשרות להקמת ממשלת חירום רחבה לתקופה הקרובה. עד כה לא קיבלתי ממנו תשובה רצינית להצעתי. אני עדיין ממתין- כי ממשלת חירום היא הדבר הנכון למדינת ישראל בעת הזו. מעניין אם יהיו התפתחויות בקרוב בנושא, כי זה לא נשמע מבטיח במיוחד כרגע
  3. לא יודע אם כתבו על זה כאן או לא, אבל יש לתוכנית "explained" בנטפליקס פרק על מגיפות (עונה 2). ממליץ ממש
  4. כן, בגדול אמרו שמחר יסבירו בדיוק איך להיערך ללמידה מקוונת
  5. חבל שהנושא הזה לא עולה בתקשורת יותר. בהיבט של בתי המשפט והממשלות לאורך השנים אם לא פסלו את הרשימה המשותפת אין להם שום סיבה אמיתית לפסול אנשים כמו מיכאל בן ארי למשל
  6. בתור מצביע כחול לבן גם, הייתי בטוח שנראה מו"מ בין שתי המפלגות והתפשרות של שני הצדדים כדי שהחרא הזה יגמר כבר. מעניין יהיה לראות אם שלושת המתנגדים יתנגדו לממשלת מיעוט וילכו עם ביבי או ילכו בכלל נגדו (אורלי לוי נגיד לא ריאלית לתרחיש כזה, אולי עם הנדל והאוזר יהיו התפתחויות). זאת תהיה עוד מגה דרמה והבטחה לעוד בחירות.
  7. אם נטפליקס לא יעשו סדרה על מערכת הבחירות הזו... וואי וואי וואי
  8. איך זה עובד בכלל? כל מי שהיה במקומות שהם מפרסמים צריך להיכנס לבידוד? כמה זמן אחרי שהם היו זה תקין מבחינתם?
  9. +1111111111111111111111111111111111111111111111111
  10. ביבי מינה את היועמ"ש (שבמקרה הוא גם איש הציונות הדתית). איזה אינטרס יהיה לו לעשות את זה? הרי אף אחד לא התלונן על היועמש כשהוגשו כתבי אישום נגד דרעי, אולמרט ואחרים... בטח שלא נגד בתי המשפט שגם הרשיעו אותם. ובלי קשר, בואו לא נשכח מי הצביעו בעד החוק הזה בעבר: משה כחלון חיים כץ בנימין נתניהו גדעון סער ראובן ריבלין יובל שטייניץ אבל יאללה, אנחנו כבר טוחנים מים
  11. שמע, עד שלא נחתם שום דבר עם המשותפת וההצבעה לא יוצאת לפועל אף אחד לא יודע מה קורה שם מתחת לשולחן כן? אני בכל זאת מעדיף אחדות על פני כל דבר אחר. ואיזו עריפת ראש? אתה מתכוון לחוק על כתבי אישום נגד ראש ממשלה?
  12. אני חושב שהוא מבין שיש 0 אחוז שהסכם כזה יתממש ורוצה לנצל את ההסכם להרוויח סיפוחים כי זה הסכם חסר תקדים שמכיר בהתנחלויות כשלנו, נספח והשאר יקרוס ההצעה הבאה שתהיה לערבים תהיה משמעותית פחות טוב, ככה לאט לאט נגשים את החזון עד שנוציא את המקסימום ולא נרדוף כמו סמרטוטים אחרי המינימום. הוא באמת הבטיח סיפוח, אני ועוד רבים עוד מחכים לפינוי של חאן אל אחמר הם כן הסכימו לקבל את גנץ עצמו מתישהו? למה הם סרבו לרוטציה שגנץ הציע בסיבוב ב' בעצם? (כל הקמפיין שלהם התבסס על הגמגומים והחוסר ניסיון שלו (אחרי שסיבוב א' הלך על הראש של לפיד גם))
  13. מה המשמעות של צעדים כאלו? ולמה החליטו בניו יורק לעצור את המסחר?
  14. צודק, אשנה את השאלה. מדוע הליכוד לא קיבל את גנץ כפי שכתבתי? אגב, לפי עסקת המאה שביבי הסכים וחיזק כ"כ תקום מדינה פלסטינית שתוך מספר שנים מרגע החתימה חלקים ממזרח ירושלים שלהם. אני רוצה להאמין שהוא עשה את זה כי הוא יודע בעצמו כמה ההסכם לא ריאלי ורק רצה להראות לאמריקאים שידינו לשלום.
  15. להלן רשימת המצביעים בעד ההתנתקות מטעם סיעת הליכוד: רוחמה אברהם בלילא אהוד אולמרט זאב בוים רוני בר און אברהם הירשזון מגלי והבה חיים כץ ישראל כץ ציפי לבני בנימין נתניהו מרינה סולודקין גדעון עזרא מאיר שטרית אריאל שרון עמרי שרון תגובתך? הבנתי, פשוט לא קיבלתי תשובה למה בבחירות הקודמות לא קיבלתם את גנץ על אותו משקל? הוא הרי היה המפלגה הגדולה ביותר ולכן לגיטימי שיהיה ראשון ברוטציה לא?
  16. אולי אני מפספס, אתה יכול להסביר איך שרון בגד בעם שלו?
  17. דיי נו בחייך, לא עשיתי שום השוואה. אני לא סובל את אלה ולא סובל את אלה. הפתרון היחיד האפשרי מבחינתי זה אחדות (בלי מפלגות ערביות ובלי חרדים או "גוש" כזה או אחר). לצערי אנחנו לא בדרך לשם.
  18. תראה לי איפה לעזאזל הצדקתי את הרשימה המשותפת? קרא את התגובה שלי למעלה, מעדיף אחדות. לא רוצה בכלל את המשותפת, שילכו אלף לעזאזל. הדבר היחיד שאני בעדו הוא חקיקת חוק שאדם עם כתבי אישום לא יוכל לרוץ לראשות ממשלה, כמו זה שהליכוד וביבי תמכו בו בעבר. לפי התגובה שלך אני מבין שאתה לגמרי בסבבה עם ההתבטאות הזו של דרעי?
  19. אני באמת לא אוהב בשום צורה את הקמת הממשלה עם המשותפת ולחלוטין מעדיף אחדות אבל אל תספרו לי על כמה המפלגות החרדיות ציוניות בהמשך דבריו תקף חכם כהן בחריפות את הציונות הדתית, כשסיפר כיצד אמר לרב מרדכי אליהו: "למה אתה מתחבר איתם? אתה לא יודע 'כי יד על כס יה'?". ציטוט זה מיוחס להשפעה הרעה של עמלק, שמעכב את הגאולה, ופעמים רבות נשמעים רבנים בכירים בזרם החרדי ממשילים אותו לציונות הדתית. בעבר, אמר חכם כהן כי המילה "כס" היא ראשי התיבות "כיפה סרוגה", ואמר כי "כיסא הכבוד של הבורא יהיה שלם רק כאשר לא יהיה עמלק, זאת הכיפה הסרוגה". https://elections.walla.co.il/item/2831964
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.