Jump to content

העמית הצהוב

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by העמית הצהוב

1. טורקיה נשמעת כמו הבולשיט הכי גדול בהיסטוריה של כדור הארץ. מדינה עם כ"כ הרבה טיסות ותיירים עם 18 חולים סך הכל?
  2. פעם היה קישור למפת קורונה עולמית על רקע שחור כזה. אני לא מוצא את הלינק, מישהו שמבין לאיזו מפה אני מתכוון יכול לשתף אותו בבקשה?
  3. לא תהיה ממשלה לגנץ ולא תהיה לביבי ממשלה לביבי (אלא אם פרץ ואנשיו/ליברמן יחברו לביבי אחרי שגנץ יכשל) רק לא לבחירות רביעיות, לכו לאחדות כבר מעצבנים
  4. מעניין. הכרזה על מצב חירום דורשת אישור של בתי המשפט? כי לא מצאתי על זה מידע באינטרנט בכלל למעט איזה מסמך אפור מ1991
  5. הנשיאה חיות: ההחלטה על מצב חירום תואמה עם הנהלת בתי המשפט חבל שלא שמרתי את הפוסט הזה, אבל קראתי באיזה מקום שברגע ששר המשפטים מקבל את הסמכות שקיבל אוחנה (חירום או משהו כזה?) הוא צריך רק להודיע על העניין לבתי המשפט שחייבים לקבל זאת, ככה שה"תיאום" זה לא באמת תיאום. מישהו כאן מבין בנושא ויכול לשפוך על זה אור?
  6. החל מסע ההמלצות אצל הנשיא, בינתיים אומרים שהמשותפת המליצה פה אחד על גנץ. השאלה המעניינת עכשיו היא מה ליברמן יעשה.
  7. ולומד תוך כדי שימוש בחזקת 2
  8. הייתה תשובה של בתי המשפט לבקשה של ביבי לדחיית המשפט? (לפני ההחלטה הנוכחית כמובן)
  9. אמרו שפיקוד העורף יקח בקרוב שליטה על האירוע, אז כנראה זה מה שיקרה
  10. מה היה בפוש? לטובת אלו שלא מחוברים לסגל
  11. שמתי קישור לדיון שהיה לי עם ג'ק בנושא שעלו שם כמה טענות מהצד שלי לגבי למה הוא לא ימין
  12. הוא לא ימין. בעיני הליכוד וכחולבן שתיהן מפלגות מרכז לחלוטין.
  13. כתבתי במפורש שאני נגד הישיבה איתם (שוב, למעט שת"פ בנושא חקיקה מסוימת), העניין היה מבחינתי לא פחות מורכב עוד קודם לכן, בעיקר בנושאי דת ומדינה וכ'ו וכ'ו. אבל זו כבר חפירה לפעם אחרת ולגבי השורה האחרונה, כנראה העייפות גוברת עליי, למה הכוונה?
  14. אבל למה החלטת שאני שמאל? אני מצביע כחול לבן כי מבחינתי אין לי שום אופציה אחרת
  15. ניהלתי על זה דיון כאן עם ג'ק, אני מצרף קישור שאני מקווה שיוביל לתגובה שלי כמו שצריך. תעבור שם על השרשור פשוט, יש שם כמה נקודות שהועלו לאורך הדיון, אני לא במצב לכתוב הכל שוב
  16. בסיטואציה הנוכחית אני מסכים איתך. אני אומר שאם זה היה קורה, אני בטוח שהיו מוצאים סיבות כדי להצדיק את זה, ביבי הוא אלוף העולם בעיצוב דעת קהל. כמו האמונה הזאת שביבי הוא ימין, הוא לא
  17. או יראו את כל המסלול שלך מהמטבח לשירותים
  18. הבעיה שלי (בתור מצביע כחול לבן שלא רוצה ישיבה בממשלה עם המשותפת, למרות הייתי מוכן לחקיקה משותפת בנושא הגבלת כהונה והחוק בנושא מועמד לראשות ממשלה עם כתבי אישום) היא שאותם אנשים שמקללים את כל העולם ואישתו היו מוצאים 100000 סיבות להצדיק מו"מ של הליכוד עם הרשימה המשותפת. ולמיטב ידיעתי (פרסומים שהיו בעבר) הוא כבר ניהל איתם מו"מ בכל מני נושאים...
  19. לפי מה שאמרו בסדרה בנפליקס שעסקה בסארס (שדומה ב-80% למגיפה הנוכחית לפי מה שאמרו בחדשות) דווקא נוקטים בצעדים יחסית זהים של בידוד וכאלה. די מקווים ככל הנראה שהקורונה הזאת תעלם כמו הסארס, פשוט ככה...
  20. בתור אחד שרחוק מלהיות תומך בנתניהו ואפשר לראות את הדיונים שהיו לי כאן עם כמה חבר'ה בנושא של החירות, אני מסכים עם הצעדים שלו לגמרי. צעדים קשים וחרא אבל זה מה יש. גם הוא יודע שמערכת הבריאות כאן תקרוס יותר מהר מכל מדינה מערבית אחרת (ואת זה אמר לי חבר שעובד בתל השומר)
  21. אז כל המעבדות הללו בעצם כן עבדו? או שהן לא עבדו מסיבות אחרות?
  22. שואל בשיא הרצינות, אין עניין של פיקוח נפש?
  23. היה אפילו רגע שאלברמן ביצע איזו פעולה (לא זוכר אם הוא עבר שחקן של צ'לסי או חטף כדור) ואז דייגו קוסטה בא ונתן לו כיף
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.