Jump to content

העמית הצהוב

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by העמית הצהוב

1. אחד העונשים שם זה מלקות
  2. איזה מגניב, איך הגעת אליו? זה קיים ביס/הוט?
  3. התכוונתי להצעה שעלתה אחרי מערכת הבחירות הקודמת (או שזו הייתה הראשונה? אני כבר לא זוכר בעצמי). הסיטואציה אז הייתה שונה בתכלית מהנוכחית.
  4. יכול להיות שהייתי מסכים איתך אם הייתי מאמין שביבי באמת רוצה אחדות, אבל לפי איך שזה נראה הוא מעולם לא רצה. אפילו לאנשי ליכוד אין הסבר הגיוני ל"הצעה" הזו של ביבי שהוא יהיה חצי שנה ראשונה ואחריה גנץ את השנתיים הבאות חוץ מרצון לפלג ולפרק את כחולבן מבפנים. שוב זו דעתי, אבל אין קשר בין הדברים. בוא נגיד שהם כן יקימו ממשלה בתמיכה של המשותפת (מה שלא אתה ולא אני רוצים לראות) והם יעבירו את כל מה שהם רצו, מה יגידו אחרי זה? שזה לא דמוקרטי?
  5. זה מה שהם עושים בהתכנסויות של הממשלה
  6. "מחטף תקדימי"? ומה שאדלשטיין עושה זה לא תקדימי? גם להתכנסות של יותר מעשרה אפשר למצוא פתרונות מאוד בקלות
  7. איך זה קשור לזה שאדלשטיין ביטל את התכנסות הכנסת?
  8. יש לי שאלה, אולי מישהו ידע לענות. כרגע אין ועדות ואין פיקוח פרלמנטרי על הממשלה, בגלל כל הצעדים של יולי אדלשטיין. אמרו שכחולבן יגישו בג"ץ על העניין. נניח שהם יעשו את זה, בג"ץ בכלל יוכל להתכנס לדיונים עם הצו חירום הזה של שר המשפטים?
  9. לפי מה שהסבירו לי האיכון מתבצע ע"י שימוש האנטנות שבסביבתך. הטלפון שלך מחובר ל-3 אנטנות הקרובות בו"ז שביחד יודעות להצביע ברמת דיוק מספקת על המיקום שלך.
  10. אתה צודק. והבדיחה על חשבוננו.
  11. יאללה תעשו כבר שולםםםםםםםםםםםםם לא יכול עם כל המתח הזה
  12. יותר מעניין איך הוא הצליח לשחזר ככה את כל המסלול המטורף הזה
  13. אפשר לעשות ריסטארט למדינה לאיזה שנה-שנתיים?
  14. אפרופו זה, הראו באחת הנסיכויות שאירגנו חדרים במלונות 5 חדרים לחולים הראשונים שלהם, משהו מטורף ממש
  15. וואי וואי.. כמה שאני רוצה לקרוא הכל אני אחרי יום לימודים ארוך ודי שבור, אפשר תקציר?
  16. ובגלל זה ביקשו ציוד רפואי מהודו? כי אנחנו מוכנים כאן?
  17. א. אם זה היה מקור עיתונאי הייתי יכול להבין אם אנשים אומרים פייק ניוז ומביאים מקור אחר כלשהו, אבל פרוטוקול הכנסת? יש שם קלדניות שכותבות מילה במילה, איך הוא לקח צד? ב. מה החצי השני של הסיפור? שואל בכנות כי אני לא הכרתי אותו קודם לכן
  18. מאיפה לקוחה תמונת המסך? סיפור מעניין, לא הכרתי
  19. שפשוט יגידו מה קורה ומה הולכים לעשות בצורה עניינית ודיי במקום להגיד שכל העולם לומד מאיתנו ואז לבקש עזרה מהודו
  20. עושים הכל כדי להלחיץ את כל העולם ואשתו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.