Jump to content

אין כמוך אבי

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by אין כמוך אבי

1. יש את התחנת דלק ליד בלומפילד אני חושב שהם מוכרים ב500
  2. בשביל חבר מאמריקה אוהד מכבי שרוף חייב כרטיס בשבילו
  3. יש פה אנשים שבאמת אני לא מבין אותם קרלוס הוא שחקן ענק עם לב ענק שמחזיק את ההגנה שלנו בדיוק כמו טיבי. אנחנו צריכים להגיד תודה שיש לנו אותו, שחקן שנלחם ולא מוותר לרגע (הכדור שהוא לקח ורץ לחצי אחרי ה2-2 נגד בני יהודה) יום עצוב יהיה פה אם הוא יעזוב
  4. אבל אם חיפה או ק?ש זוכות בגביע ומי שמפסידה להן זו ר?ג או ראשון לא זאת שהפסידה הולכת לאירופה?????
  5. 2800 מיני מנויים נמכרו!!!!!! נשארו עוד 1200 לבלומפילד מלא!!!! כל משחק באמת יהיה חוויה שלא נשכח וגם לא יהיו אוהדי הפועל או חיפה ביציעים שלנו. (אוסישקין חניון)
  6. חייבים לשיר לבני זונות האלה כל פעם מדברים עלינו לרעה לא משנה מה יקרה. הם צריכים ללמוד לקח וזה יקרה רק באמצעות השפלה רק אז הם יבינו שהם זונות
  7. חייבים להרעיד את האיצטדיון בשבילו כמה האיש הזה תרם למכבי והחזיר אותו למקומה הטבעי. בן אדם ענק. מיטש
  8. לפרסם תשם של הבן זונה? אני יודע מי זה הוא חתיכת ילד זין אוהד הפועל טיפוסי קעקוע של אנטיפאשיזם אבל הוא עדיין עושה צלב קרס
  9. בחיים לא הייתי עצוב כמו עכשיו כמו שאלירן עטר מחזיק את מכבי כך גם אתם את הקהל בלעדיכם אנחנו לא שווים. מה ישאר לנו אחר כך האולטראס? הפכנו עכשיו מהקהל הכי טוב בארץ לקהל שהוא אולי קהל של אמצע טבלה אנחנו משתווים לקהל של נתניה או אפילו שווים פחות. האולטראס הוא כלום לידכם בבקשה תחזרו אני מאמין שאני מדבר בשביל כל הקהל של מכבי
  10. 1. אבוקסיס 2. פרדי קאנוטה 3. דה סילבה 4. באדיר 5. ג'ימי טורק 6. ערן זהבי 7. שולדבראנד 8. אלי גוטמן 9. אבוטבול 10. דמארי
  11. אבו זייד לא צריך להיות במכבי הוא רכש כושל. הוא היה צריך לפתוח עם מיכה ולשחק יותר התקפי ולא הגנתי כמו בדרבי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.