Jump to content

ראש הזהב

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by ראש הזהב

1. היום אתה לא יכול לאכול אותה, יש ואר זה לא עידן האלפויות של בש, שכל פיפס נשרק לה לפנדל
  2. בשום רגע ב2 משחקים שהיו הם לא כתשו אותנו, בשום מצב
  3. מכבי הנוכחית, גרמה לי השנה בכל משחק באירופה לבוא בגישה שאנחנו יכולים לנצח גם בסלצבורג גם את ויאריאל גם את שחטאר, פשוט לא יאמן איך מבירא עמיקתא לאיגרא רמא העונה הזו
  4. רשמת פה תדבר הכי מדוייק בעולם, לא הפסקתי לחפור על זה אתמול, כאילו לא מאמינים שהגענו למצב ושיתכן ויהיה ניתן למסור או להתקדם אז ישר בצעו פעולה פזיזה
  5. אני שומר על אופטימיות יחסית, ומצד שני אני אומר אם זה לא שלנו לא קרה כלום, תמיד אמרתי כל עוד מכבי רצים למעלה, לפעמים ניקח לפעמים לא, הכל בסדר. אם בתווך עשינו 32 אחרונות באירופאית אני שלם עם זה גם אם לא ניקח, בעיני זה עוד עונה בהיסטוריה של מכבי תא
  6. יש משחקים בעונה ששום דבר לא ישנה את המציאות זה שלך, זה משחק של אליפות, לנצח דקה 80 ושיחמיצו נגדך דקה 95, זה לא נתפש, זה תסריט שעכשיו האהודים שלהם מריצים בראש נון סטופ. אתה בטדי לא תנצח ולא משנה מה, הפנדל הזה יתן להם תתחושה שזה שלהם וזה עוד בוסט ענק לאליפות, יש להם סדר בדיחתי עכשיו . קבוצה שמתרוממת מ2 הפסדים ומנצחת 4, שבתווך ביתר ופת שאמורות להוות יריב, מוריד את הכובע. נ.ב בכר זה בן אדם שיודע להיות במקום הנכון בזמן הנכון, מאמן עם תחת מסריח
  7. פניקה מיותרת שלכם, מה חשבתם כל שנה נוביל 16 פער מהמקום השני? תשתו מים, אנחנו משחק אחד מהעפלה ל32, מה שלא היינו קרובים עם איביץ האגדי. ליגה רק התחילה, הפסד מרגיז הכל נכון, אבל זה קורה בכל הליגות באירופה, רק אצלנו התרגלנו לנצח כל משחק.. ומה הכוונה המשחק היה אצלנו ביידים? אנחנו משחקים נגד קבוצה טובה לליגה שתמיד התקפית שניצחה את בש בקלות, והייתה טובה ממכבי חיפה בסמי ב2 רמות ונשדדה. וחוץ מזה אשדוד חוץ בעונות אליפות שלנו סחטנו שם נצחונות...ת ר ג ע ו
  8. לגמרי מרגיש לי כמו העונה האירופאית שהתפספסה לנו בבית עם אלקמאר, יש לי תחושה רעה מאוד, איזה בעיטה בדלי, לא יאמן
  9. יש לו תנועה מעולה, המון פעמים עשה תנועה לעומק ולא קיבל רבע כדור
  10. 4 4 3, בהתקפה טבח ימין , כהן שמאל, שפיץ פשיץ
  11. עם קבוצות חלשות יותר שלנו לא ספגנו תבוסות מקבוצות טובות יותר מויאריאל, לא נובס
  12. בנות שרמוטה הבנות בנות ה16 שבגללם אצילי ומיכה לא כאן, זונות בנות של בני זונות ה2 האלה, מאחל להם רק רע בחיים
  13. טננבאום כל פעם אומרים שהפתעה, לטעמי אנדרייטד, פשוט כל משחק מחדש עושה את המוטל עליו
  14. גם אם יהיה חולה בליגה, ויפסיקו את הליגה עכשיו לא יהיה תירוצים, יתנו לנו תאליפות וזה מה שחשוב
  15. שירים משעממים יש לנו, שכבר מאה שנה ביציע ,חובה לרענן את הארסנל שירים דחוף. המי ש מי ש היה מטורףףףף אחרי הגול, המגרש בער
  16. שום להרגע למה זה טוב שהזבלים בני זבלים האלה עושים את זה? זה מצחיק? זה מוציא אותם גבריים ליד החברים שלהם? אתה בשיא המומנטום לעוד גול והשופט עוצר את המשחק כדי שינקו את הרחבה, למהההההה?
  17. סמרטוטים זבלים בני זבלים, מאחל להם רק רע, הם חושבים שזה מצחיק , חתיכת חארות
  18. וגם בבוגרים, פתח נגד באזל חוץ ב 1 0 שלהם
  19. אני חושב שלפחות על הספסל(ערך שועה) ,שווה היה להשאיר את עטר. ברגע שאיביץ קיבל החלטה לשחרר, גם אם עטר יבקיע חמיישיה כל משחק זה לא מעניין, אני בטוח שגם איביץ יודע שעטר שחקן טוב, כנראה עצלנות/חוסר משמעת טקטית שלשכונה הישראלית(רוני לוי) מתאימה, לאיביץ פחות ואני איתו עד הסוף בזה
  20. מטורף איך הזמן עובר, פשוט לא אמיתי
  21. מה קשור לרעל יליצנים, שחקן חלש ביותר בתקופה האחרונה, שום פעולה טובה הוא לא עושה, בדיוק ההפך מחריב התקפות טובות, בבעיטה לספסל
  22. אתם חתיכת אפסים, כל הליגה הסרטן נגדנו רדיוס הזוי שמנע ממכבי לתת לסיתר המזבלה הזאת רביעייה קלה לעיני 30 אלף בבית. כל מי שחושב שהוא אחלה גבר שלא יזיין לי תמוח שהליגה פתוחה , כרגע אני והוא נעביר 1000 שח לצד שלישי שסומכים עליו בביט עד לסיום העונה. חיפה הזונה שלנו שקיבלה מאתנו בראש רצה אתנן יהזויים? המזל שלהם ששוב יש איחוד נגד מכבי, רדיוס משורמט החלטה של סדאם חוסיין, שונאי מכבי
  23. חחחחחחחחחחחחחח סרטון גדולל של הקהל שלנו.... דרך אגב בספירה לעשר פעמים 3, אתמול גם ה4 נכנס?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.