Jump to content

ראש הזהב

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by ראש הזהב

1. זבלים אנחנו פני המועדון כפני הכלב לשחרר שחקן כזה בעונה כזאת זה פשע, זה בדיוק הזמן שלו לשחק אצלנו שלא נרד ליגה ולא נקח אליפות
  2. אין שחקן אחד נורמלי בקבוצה אמיתי, הטוב אצלנו סופר בינוני, אין כלום
  3. משחק הכי מעצבן שלנו בשנים האחרונות, הכדור סירב להכנס פשוט ככה, קוואס כל הרמה עם כתובת, חבל שהוא לא מנצל את יכולות הפריצה שלו על המגנים ויש לו כאלה. פריצה היה חייב לסיים עם כדור אחד ברשת הוא עולה חצי מטר על כל בלם וזה משאיר אותו חופשי לנגיחה. מבאס
  4. חברים זאת ליגה ישראלית אפשר תוך קיץ להיות אלופים שליש שנים רצוף, בש לפני שנה שאלונה עזבה נראתה בדרך לפירוק החליטה להשקיע קצת בום מועמדת מספר 1 לאליפות. נכנס למכבי מיוליוניפ בשנים האחרונות מיליונים, הכל עניין של החלטה
  5. למה קוואס יצא? אמנם לא היה בשיא אבל התחיל תמהלך לגןל הראשון ועשה בדיוק אותו דבר אחרי כמה דק וכמעט עוד גול. לא מוציאים שחקנים שבנגיעהיכולים לשנות משחק. ושלא נדבר על החילוף של פריצה מעולם לא ראיתי דבר כזה, שחקן שכובש צמד פלוס עוד אחד(נבדל), ויוצא בפיגור זה טירוף מוחי ברמה של אסיד
  6. רק נכנס נתן 4 מצבים לגול, כל פס עם כתובת
  7. מטורף איך מהרגע שטרנר נפתח לא הצלחנו להשוות להם תוצאה או להפוך אפילו פעם 1!! אתמול במחצית אמרתי לסובבים אותי שהסטט הרעה הזאת לא תשתנה
  8. לא זוכר. משחק פתיחה של שחקן כמו של קאווס, פשוט כל מה שהוא עשה היה נראה לא שייך לכאן, אני בצייפיה שיגיע המשחק הבא רק כדי לראות אותו
  9. יותר הרגשה הקלה מאשר שמחה על הגביע, נצחון בדרבי 2 1 אווירה מטורפת, ושמחה סופר מאופקת. הגענו לזמנים טובים
  10. בחיים לא היה גול כזה חשוב שהקהל לא חגג בו, אנשים לידי אפילו לא אמרו יש משום מה כולנו חשבנו שהגול נפסל או יפסל, לא יאמן פשוט.
  11. זה לא כמו עם רובוט, הוא רובוטריק
  12. מאז הבכי של חיפה קיבלנו 4 אדומים ומאתיים שריקות נגדנו ביזיון
  13. איזה מפלצת הבן אדם 2 מטר ולא שווה שקל עשרה
  14. האמת הייתי בהלם שזועבי היה אצלנו, הפתעה גמורה וקשה מאוד להפתיע אותי בכל הקשור למכבי
  15. יחזקאל שחקן נהדר, מהיר בטירוף, מאוד הייתי רוצה אותו אתנו
  16. א. אין על שנות ה90 בעולם. ב.קפולסקי היה ה-דבר לא?
  17. המזל שיש ואר אי אפשר לזיין אותנו יותר מדי(פנדלים מומצאים וכאלה כמו בתקופת בש), העניין הוא שבכל הקטנות ישחטו אותנו, עבירות בקרנות סתם כי שחקן התרומם ושורקים פאול תוקף, זה שריקה שאף אחד בעולם לא יתלונן עליה, אבל בפועל זה זיון תחת קטן, ועוד לדוגמא דקה 93 השופט החליט לשבת על קפה בקפולסקי עם איבינדר לשיחת רעים, במקום להרים תטמבל הזה של הפועל שבזבז זמן
  18. אבל מסכן מה עשה לנו? במקום לכבד שחקן (חלש מאוד) שהיה אצלנו, למה הקריאות האלה נגדו טובות? אלטמן זה שרמוטה כי הוא מנסה לבזבז זמן ולעשות בלאגן. נ.ב הרבה תלונות על אייבינדר, משום מה הוא היחיד בהפועל שלא בזבז זמן בכדורים נייחים ופעם אחת גם בא להרים שחקן שלהם שבא לבזבז זמן
  19. הגבלות מאוד מיותרות, מאוד. ממילא נכנסים רק מחוסנים, היו המון עם מסיכות 90 דקות, יש יותר מדי מקדמי בטחון, וממילא בסוף יצטרכו לפתוח את כל המגרש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.