Jump to content

ראש הזהב

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by ראש הזהב

1. תקשיב חבר, על מה אתה מדבר רק אלוקים יודע, אין מועדון בתקופה של מסי שקיבל מה שברסה קיבלה (אצל מסי גם בואר ראינו שאין השפעה), טעיות שיפוט לא מטורפות אלא שלא נראו במגרשי כדורגל(פסז ב6 1, צלסי ב4 פנדלים שלא נשרקו, מול ריאל מדריד בחצי גמר צמפיונס אדום המצאה ב0 0 ואין לי מקום לשכתב את מספר הטעויות שהיו בגלל הברסה מאניה ששררה בעולם, עזוב נו זה לא באותו קליבר בכללל, בוא תגיד לנו טעות שיפוט אחת קריטית שהייתה שערורייה לריאל מדריד בעשור האחרון, שלא נדבר על פורטוגל. אתה עוצם עיניים , וזה יכול להיות נחמד מול חסרי מושג שיש כאן, לא מול מעצמת ידע וזכרון כמוני עם כל הצניעות אח שלי
  2. לא חושב שיהיה לו מקום האמת, הוא בירידה שלא יודע אם יוכל לקום ממנה…. וביורו הוא יהיה בן 39? זה לא זה, אין מה לעשות
  3. קדימה שנינו פה אחי, נפגש ביורו עוד שנה וחצי תראה תכשלון שלהם בלי רונלדו, שום תור זהב ושום נעליים שחקנים מעולים שלא מובילים. שוב סגל מעולה בטורניר כזה הוא לא ערובה לכלום, אנגליה עם סגל פסיכי עפו ברבע וכך גם ברזיל
  4. לפני , מה שהתברר כלא נכון בעליל שמות על הנייר לא קובעים כלום, מכבי של הגלקטיקוס להזכירך.. ושוב זה בטורניר קצר לא משמעותי בתכלס ב5 משחקים של ארגנטינה נגד פורטוגל יוצא יחס שיוויוני, או שאתה מאמין שפורטוגל תנצח 4 מתוך 5? עזוב אותך בטורניר כזה קצר סגלים די שווי כוחות
  5. סגל מטורף זה לא ערובה פה להצלחה בטורניר שבמשחק אחד אתה מסיים סיפור, ראה ערך ברזיל. ארגנטינה נגרים בטוח לא, נבחרת טובה מאוד שנרצה או לא נרצה קיבלה חיזוק עולמי בכל משחק ומשחק, בנוסף להגרלות מטורפות עד הגמר ובגמר כמו שאמרנו זה משחק אחד והכל יכול להיות. מכבי של איביץ עשתה אליפויות הכי קלילות בארץ ועפה לאא פאחם, זה היופי בטורניר קצר. פורטוגל הייתה חסרת אופי וגם טורניר חלש של רונלדו מאוד, אבל בלי קשר אמר פיגו משהו נכון מאןד בעיני, בטורניר כזה אתה לא יכול להושיב את רונלדן על הספסל, זה יכל להיות נחמד טקטית למשחק אחד, הוא היה הסיכוי היחיד שלהם להגיע יותר רחוק
  6. אתה טועה ומטעה, בשלב הבתים מה שהעלה את פורטוגל זה צמד של רונלדו מול הונגריה ב 3 3
  7. ובלי קשר ארגנטינה מסורתית גדולה מפורטוגל פי 5 לקחו כבר 2 גביעי עולם ועלו לעוד גמרים, ושלא נדבר על הקופה המביך שעם מסי לקחו גביע אחד ועלו ל4 גמרים או 5(להזכירך עשו בשביל מסי 4 קופות ב8 שנים ) סטיית התקן שיקח לפחות אחד(מביך לדבר על זה מול היורו אבל שיהיה). ההבדל הוא שארגנטינה ב50 שנה הקרובות יקחו לפחות עוד מונידאל אחד או 2, פורטוגל בספק אם יעלו בכלל כל טורניר מסי ענק רונלדו ענק, אבל תקשורתית? אין שחקן מאותרג כמו מסי, תראה מה עשו לרונלדו על רבע שנה לא טובה… שנה שעברה מסי העיף במו רגליו את פסז בשמינית מול ריאל וכבש פחות מעשר גולים בליגה הצרפתית!! שמעת איזה עליהום הכי קטן עליו?
  8. אי אפשר לשאוף להיות רונלדו בשום צורה ודרך, לא בטכניקה שאפיינה אותו בתחילת הקריירה, לא במהירות ובעוצמות, לא במנהיגות ובמשחק הראש, ובעיטה ב2 רגליים. לא להיות מלך השערים והבישולים בצמפיונס בכל הזמנים, לא בלהיות מלך השערים של הנבחרות בכל הזמנים. לא בווינריות(הפסיד אולי גמר 1 מתוך אין ספור) ולא בשום דבר, מי שמספר לנו סיפורים שזה בגלל עבודה קשה זה בולשיט, מסי מתאמן פחות ממנו? לעשות מה שהוא עשה לאורך שנים בקבוצות ובפורטוגל זה לא יתכן, פורטוגל לפני רונלדו הגיעו ל3 מונדיאלים מתוך 17! איתו הגיעו ל5 מ5! שלא נדבר על עלייה ל2 גמרי יורו. אז אפשר להתעלם מכל הנתונים ואני יכול להמשיך עוד שעות, הבולשיט הזה של רגעי קסם ושטויות אחרות מי קבע שזה עדיף? מאור מליקסון יותר כשרוני מזהבי פי 2, נו מה זה אומר?
  9. ברור כל. מילה בסלע, אפילו ההתאחדות בדרום אמריקה עשתה שוד בשביל ארגנטינה 4 קופה ב6 שנים כי מסי הפסיד שם איזה 4 גמרים. רונלדו לבד הביא יורו לפורטוגל, ועלה איתם לעןד גמר יורו, עשה 5 מ5 מודניאלים עם נבחרת שלפניו עשתה 3 מונדיאלים מ17… לא רוצה להזכיר 5 צמפיונס וכל מה שלקח בכלל ושהוא מלך השערים והבישולים של הצמפיונס בכל הזמנים. אנשים פה מטורפים פשוט מטורפים, וזאת הנדסת התודעה של המאותרג בהיסטוריה, לא אכפת איך לא אכפת הדרך שיש 4 קופה ב6 שנים, שבקטאר עשו הכל שיקח עם שיא פנדלים לנבחרת בטורניר אחד, העיקר הסיפור היפה לכאורה, תמשיכו לעצום עיניים
  10. אאזה ויכןח נגמר? נראה לך שטורניר שהוכרע בגלל נטפליקס בגלל סיפור יכריע? רונלדו בפער הכי טוב, הוא תמיד סבל מכל העולם נגדו לעומת מסי המאותרג, שנה שעברה מסי בצרפת 3 גולים שמעת כןתרות זועקות? רונלדו עפ גיבוי של שופטים וצקשורת כמו למסי עושה 3 יורו ו 2 מונדיאל
  11. ועדיין הוא לא מייצר מספיק כמו שאנחנו בונים שייצר, הוא לא מנהל לנו את המשחק ברמה נדרשת, מרגיש לי שכמה מחזורים הוא בסדר לא יותר מזה
  12. זה בולשיט אחד ענק בגלל סטטיסטיקה שהסתדרה, מכבי בעונה של הצמפיונס נגד בש הייתה צריכה לקחת טראבל, ואיכשהו פספסנו אליפות במחזור האחרון. אם אתה טוב מספיק אתה תקח אליפות גם אם תרוץ כל שנה בצמפיונס, זה פשוט יצא ככה ש6 אלופות לא לקחו באותה שנה(מכבי אני חוזר שיחקה מדהים בליגה ולא הפסידה תאליפות בגלל הצמפיונס) זה סתם גל שכולם רוכביפ עליו… נניח ומכבי הייתה כמו שנה שעברה וכך גם בש, חיפה לא הייתה לוקחת השנה בשיוט למרות הצמפיונס?
  13. זה ממש לא שקר, חזרת עם סגל גמור כי חיפה התחילה לאבד נקודות ולא לקחת כי היה לך סגל גמור. השנה 11 לא יהיה וככה גם 9, מה שבא להגיד שפער 4 6 סגיר לגמרי ואין מה להשתגע מכל איבוד נקודות
  14. אני הייתי הכי דלוק אחרי נס ציונה, אבל תירגעו הפער כולה 4 מחיפה ששנה שעברה ולפני שנתיים סגרנו פער 11 עם קבוצה של נגרים. זה זיון מוח ענק להגיד שנגמר להם הצמפיונס אז זה יראה אחרת, זה יראה בדיוק אותו הדבר מבחינתם. אנחנו נצטרך להרים רמה, סיבוב 2 כולם מגיעות אלינו לבלומפילד שזה סנריו אחר לגמרי כולל חיפה ובש. להזכירכם עד המשחק נגדנו בש לא נצחה בטרנר! את הפועל חיפה נס ציונה מכבי חיפה ואשדוד והפסידה לשלוש מתוך 4! ופתאום הם מועמדים לאליפות פה חח. יא היסטריים יהיה טוב….
  15. כל תלונה לסבוריט היא מביכה הוא לא בלם!! זה ששחקן הגנתי באופי שלו לא עושה אותה בהכרח בלם טוב, כמו שקשר התקפי לא יתפקד טוב כחלוץ. צריך להפסיק לזיין תמוח ולהזיז שחקנים לעמדות מוצא שלהם. פרץ סבוריט לוקאסן פיבן. גרלדש(גרוע אבל זה מה יש) גולסה פרץ קניקובסקי גלוך. פארפה יובא/זהבי
  16. מכבי בבעיה חמורה, לא יתכן שכל משחק חוץ קשה השנה עזבו להפסיד, לא נשחק כדורגל. צריך לשחק 4 בהגנה בקישור 5 פרץ וגולסה קניקובסקי גלוך ופארפה ויובה חלוץ איך למשחק כזה עולים עם קשר אחורי בעייתי שלעצמו(גלזר) וכל האמצע פרוץ. עד אתמול היתי בטוח שניקחמאליפות מאוד קלה, אתמול די התבדתי
  17. ממש לא נכון, מכבי שיחקו פשוט נהדר נהניתי מכל דקה
  18. מה זה להיות רלוונטים לפליאוף? לא מבין תמושג הזה עם קבוצה מוגבלת פי עשר בשנתיים האחרונות הגעת לפליאוף פעם אחת נקודה מחיפה ופעם שנייה 6 מחיפה, לפליאוף אתה תגיע נקודה 2 מהם יותר או פחות תפסיקו עם הדמיונות האלה
  19. כבר מזמן אין למכבי כושר עדיף על אף אחת, זה היה למשך שנתיים וחצי בעידן הראשון של גןרדי שהביא את המקצוענות לארץ בכל אספקט
  20. נכון זה מה שרציתי להציג, ניצחו היום למה זה כן אומר משהו?
  21. שטיות נו רק לפני שבועיים הם קיבלו ב50 דק 3 מהפועל ים ולא עברו תאמצע, איביץ היום צריך לדבר רק עליו, מערך שערוריה , מי הוא ציפה שיכניס כדןר לזהבי? גלוך עייף? מהיציע ראיתי שהוא התחנן להכנס והסתכל 40 דק רק על איביץ שיגיד לו להכנס
  22. זכור לי גם שלאחר הדכאון המטורף במחצית, כולם צמודים לרדיו, הקהל פתח באני מודה עם אבוקות שהדליקו תיציע חזרה, הגול של פרוחננקובס הגיעה בדקה ה60 ובדיוק אחרי דקה שי הולצמן נתן ת5 1 וחגיגות היסטריות ביציע. החמישה גולים של חיפה ברבע שעה הזייה ברמה אחרת
  23. אני מסכים ברור שאליפות זה הדבר הכי חשוב, ואתמול היה לי רמת עצבים שלא הגעתי אליה אולי מההדחה לסרפסבורג ולכן יריתי ככה סיכמת אדיר, אם היינו עוברים את ניס מאמין שהינו מגיעים לפחות לשמינית, היה מדרבן אותנו עוד יותר בליגה ולעשות עונה היסטורית, חץ בלב.
  24. התגובות נגד לא מרגשות אותי יגאל אני לא בן 19… מותר לי להביע אכזבה!!! שהרגשנו כבר בפתח הבאר עם האדום הזה ומשום מקום כיאה לקבןצה ישראלית מצב אחד גול אחד בהארכה ודווקא לצד השני. זה פגיעה הרסנית בעיני להמשך העונה, במי שצריך להצטרף, זאת מזמן לא מכבי של שנת 2008 שיאלה העיקר אליפות וזהו. עלינו כמה מדרגות, עונה בלי אירופה זו עונה סופר משמימה בעיני, ובטח עם סגל כזה. יצרת הנחה עצומה לחיפה שכולם יתרצו עבורה כל שבוע למה אתה לפניהם(תרצה או לא דעת קהל איך שאמרת) לי היום הזה הוריד ב80 אחוז את הריגוש לעונה הזו לקבוצה כמו מכבי לרוץ במפעל אחד כאשר היריבות שלך רצות במפעלים אירופאים זה עוד יותר מתסכל…אבל זה אני
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.