Jump to content

ראש הזהב

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by ראש הזהב

1. מה זה שובע אחרי 3 אליפויות, יובנטוס לקחו באיטליה כן!! 9 רצוף, באירן עם כמה עשר רצוף? ומכבי סל היו עם איזה 30…שובע אליפויות קיים רק אצל הקהל מבחינת עידוד או הגעה למשחקים, לא מאמין שברמת מועדון
  2. מוכר כרטיס לחצי ליציע שלנו כמובן ב93 שח
  3. לא רואה את מכבי מחזירה תאליפות שנה הבאה, חיפה על אדים ולא תחזיק מעמד . בש מועמדת הכי רצינית מבחינתי לעונה הבאה
  4. קודם כל חיפה לא תנצח אותנו בבית, לא משנה מה הם לא מסוגלים. רבש אחלה מאמן, שום לחוץ ושום נעליים רבש בתחילת דרכו היה לחוץ מאז עברו המון מים בנהר, בכר בעונות הראשונות בבש היה עולה רועד לראיונות. עדיף רבש מאשר עוד הרפתקאה אירופאית, גם המאמן האירופאי הכי טוב שנביא לא מחזיק כאן מעלה שנתיים אז למה? זו דרך? צריכים יציבות, רק מאמן ישראלי הפעם די לבולשיט הלא יציב מאירופה. זה מה שגומר לנו תמועדון
  5. אמרו את זה בערך על כלצאלופה כאן של שנתיים רצוף, מכבי השנה היו רחוקים השארות של גלוך ואיביץ וגג שחקן קו נוסף והיופ היית לפחות מינוס נקודה אפ לא מקופ 1. אין להם הרבה מה להציע, בטח לא בואכה עונה רביעית. אנחנו. מרחק של איש מקצוע אמיתי כמנהל מקצועי, אחד שחושב קדימה ובעל רעב. ואתה לכל הפחות תרוץ אתם עד הסוף
  6. אין קשר לרעב וטירוף, יש עונות קהכל הולך , כל הדרך שלהם לצמפיונס הייתה בדיוק ככה. ובליגה כמו שלנו היה טילוגסי דרגי 3-2 דקה 94 , גם להם זה קורה. השוני שלנו לא נכנס הכדור
  7. דרך אגב אמרו שמכבי לא הפסידה מ2009 אחרי שהובילה בבלומפילד, נזכרתי שאת ביתר ב2015 הובלנו 2-1 והפסדנו 4 2 או שאני מתבלבל?
  8. גלזר שחקן של הפועל עכו, אין הסבר למה הןא רואה דקה במכבי בפיגור 2 1 הוא משחק אחורה הוא חולה בראש לא שחקן כדןרגל הוא צריך לשחק רןגבי שזה רק אחורה
  9. לצערי סבוריט האשם הבלעדי היום הפ לא בעטו למסגרת פעפ אחת, מה היה דחוף לעשות גליץ מה כבר היה קורה. זה חוסר אינלטגנציית משחק ברמה הכי גבוהה
  10. לא מסכים מה יש להראות?? רמי ויץ ואוזן אומרים נבדל מאה אחוז מה יש לראות דבר כזה ברור שוב?
  11. סתם שחקן עלאק מכבי עוד ערבי מחמד מטומטם, החמצות של מאה אחוז גול שחקן דגנרט מסריח כנעאן הזה בדיחה
  12. יפה מאוד שהואר דווקא התערב בעבירה שלא הייתה בכלל של פרץ נגד חיפה, אחידות לתפארת
  13. לא הובלת את הטבלה בשום שלב בעונה הזו, ה1 0 של עטר צמצם תפער מ6 ל 3…
  14. די כוסעמקנמקק תראו תסרטונים אף אחד לא קופץ או נכנס ל״טירוף״ בגלל האבוקות, מה שרלוונטי לשנת 2002 לא רלוונטי כבר, סתם בזבוז זמן פשוט טמטום
  15. גם דור פרץ אמר שהאבוקות בהתחלה מוציא מריכוז מפוקוס, למה זה טוב? באמת חבל חבל איזה משחק מבאס
  16. לצערי הרב גם אם ננצח 5 0, אנחנו מאבדים המון נקודות בחוץ, בקלות יתרה. חיפה מנגד לא מאבדת לאף אחת, הפער ירד ל5…עוד שבועים יעלה חזרה לצערי הרב. מכבי טובה מחיפה בעיני, חיפה קטלנית הרבה יותר
  17. הקבוצה הכי טובה בליגה נקודה, אין לנו סיכוי להדביק את זה, זה יותר מדי חולה. הם לא מאבדים חצי נקודה, תראו תסדר משחקים שיש להם עוד עד סוף הפליאוף אין להם מגרש אחד שיאבדו בו חצי נקודה לא טדי לא סכנין לא טרנר כלום
  18. הפודקאסט של one אליפות! גם רז אמיר וגם אורן קדוש מהנים מאוד לשמיעה, מקצועיים. מחכה כל שבוע לפודקאסט שלהם
  19. אני לא צוחק ואומרים את זה תמיד על אלופה… אבל הם האלופה הכי נרפית חלשה ובזויה בעשרים שנה האחרונות, זה קבוצה שהמזל אתה ולא משנה מה קורה, 0 יכולת בכל משחק. נגדנו איבוד של סבוריט שלא קרה מעולם דקה 85 זלקה דקה 96 פנדל בחוץ נגד קש שבירו שלוש מצבים מול שער ריק בחוץ דילן הזה שם בנגיחה ראשונה למסגגרת דקה 82 נגד בש בטרנר מחצית שלמה בש עם אדופ דקה 93 הכדור פוגע בפיירו ונכנס במקרה. נגד סגנין השמטה של השוער בהרמה לרחבה שלא קורה בחיים. ואני יכול להמשיך שעות, אין בהם כלום ואי אפשר לעצור אותם זה יותר גרוע מארגנטינה במונדיאל כל הכוכבים מסתדרים להם ברמה לא נורמלית
  20. למה חיפה כל משחק כל משחק יורדת למחצית בתיקו ולהם זה לא קורה? 11 פעם השנה. ולא להגיד לי ריינה והפועל עם זה סטיית תקן פסיכית לראיה הם על 87 אחוז!!
  21. קח דוגמא הכי קטנה על האתרוג שאני מדבר עליו,כדור הזהב לדוגמא הייתה עונה שרונלדו לקח בה הכל לא היה ספק שרונלדו היה מספר 1 2 3 4 ו5 בעולם יורו צמפיונס כולל מלך שערים בשנה אחת בצמפיונס(17) בבחירה לכדןר הזהב פירסמו מה שכל עיתונאי בוחר ובצורה מבישה הם בחרו את מסי ולא שמו את רונלדו אפילו בשלישייה, ראה ערך נדב יעקובי. עזוב נו מסי עצום אבל אם רונלדו היה מאותרג כמוהו לרונלדו היה עוד 4 תארים לפחות
  22. גבולי עד מאוד לכל הפחות, הנבדל מול אתלטיקו אכן היה וכמובן השופט החזיר להם שריקת פנדל בתחילת המחצית, ומול באיירן אני לא מדבר בכלל השופט נתן לבאיירן פנדל שערוריה שוידאל החמיץ על יד מומצאת… זאת אומרת שום דבר מוטה אפילו בפסיקתא מקסימום טעות ורבע על נבדל שקשה מאוד לזהות בערבוביה. להשוות דבר כזה לבארסה מאניה…. שנינו יודעים שזה כמו להשוות בין פרארי למזדה, כל קשר מקרי לחלוטין אחי
  23. גול בנבדל? של ראמוס? קו אחד ברור עם המגן של אתלטיקו לא היה אפילו אמרה של שחקן או סימאונה על הגול הזה לאחר המשחק גול מאה אחוז. פנדל דקה 90 מול יובנטוס ? וסקס מול שער ריק השחקן בא לו מאחורה אם זה לא פנדל אז מה שהיה על די מריה זה גדול השערוריות בהיסטוריה. אני. מכבד את הדעה שלך אתה לא מטריל ולא שום דבר, אבל רחוק שנות אור מלהסכים אתך
  24. ריאל מדריד ביחס לגודל שלה הייתה צריכה לקבל כל שנה שריקות הזייה , לא זכור לי פעם אחת שאחרי משחק של ריאל כל העולם רעש על החלטת שיפוט לריאל בצמפיונס, ושלא נדבר על כל שריאל שנים מנסה לחתור תחת אופא עם הסופרליג מה שלבטח לא מוסיף לה נקודות. הבארסה מאניה זו אחת התופעות הבזויות, הנוטות והמגעילות בתולדות הכדורגל העולמי, ומה שגרם לברצלונה להיות ממועדון של צמפיונס אחד בלבד בשנות ה90 למועדון של 5 תארים כאלה. ובלי קשר הם היו באותה תקופה הקבוצה הכי טובה בהיסטוריה (ששוב קיבלו אינספור הנחות)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.