Jump to content

ראש הזהב

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by ראש הזהב

1. אין הבעיה היא שזה מהאייפון אני רוצה לצלם ולעלות...
  2. 3 חולצות של מכבי למכירה מידה xl אבל קטנות כמו מדיום או לארג...נמכרות עקב חוסר התאמה במידה..1של אנדר ארמור משנה שעברה נדמה לי..אחת של מכבי עם קאפה כמאמצת..ואחת של פומה כמאמצת...אני לא יודע איך להעלות תמונות אשמח להסבר..ואולי אחת של מכבי עם בזקבינלאומי מספר 7 עליה אני מתלבט עדיין...
  3. Azz מאיפו הבאתה את זה אחי??לך לקבב אמונה שמה ולמקסיקני ודבר איתי..דווקא שוארמה אין שמה..
  4. זה נדמה לי ברחוב קקל...למרות שכל אחד בעיר שתגיד לו איפו נמצא שדרת האוכל בעיר העתיקה יכוון אותך לשמה בקלות אין אחד שלא מכיר...
  5. חנויות משקאות יש לך בית היין בעיר העתיקה..פיצה הכי טובה בבאר שבע פיצה גין פיס על גחלים נמצאת גם בעיר העתיקה..וכמובן הקבב הטוב בדרום קבב אמונה שהוא גם כמובן חחח בעיר העתיקה..
  6. ברור שכשחקן טוב תהלל אותו ושהוא לא טוב תעביר ביקורת..זה המו שמישו יעשה לך טוב 5 פעמים רצוף ואז תגיד לע תודה רבה ופעם 1 שהוא יתן לך סטירה אז מה תגיד לו גם תודה רבה??? מה קשור בין סטיקים לבין העברת ביקורת לגיטמית???
  7. לא מבין למה חא לעלות מהתחלה התקפי הנה שיחקנו ?רגוע? ובכל זאת הפסדנו אז למה לא מהתחלה לבוא ללחוץ לשחוט אותם עם קולאוטי גם למעלה לא מובן לי פשןט לא מובן
  8. הקבוצה הכי אנמית. בארץ ומי שיגיד אחרת לפסכיאטר לשלוח דחוף
  9. חולצת המשבצות נמכרה ב400 למשתמש מירוסלב קלוזה מהם כמובן יופרשו 50 שח לשחקן..
  10. כרגע ההצעה לחולצה עלתה ל400 הכי גבוהה בשעה 12 המכירה נסגרת ואנייגיד למי ובכמה נמכרה..יום טוב ושבוע טוב..
  11. הציעו כבר 320 נשמה הכי גבוה ואני מקווה שזה יעצר בסכומים האלה כי יש גם גבול למחיר על חולצה..עם המשתמש יאשר לי אני יגיד את שמו שלא יחשבו שאני משקר לגבי המחיר כמובן..
  12. גר בבאר שבע אחי אבל יום ראשון כנראה יהיה בתל אביב לדרבי בעזרת השם..
  13. הציעו לי כרגע על החולצת משבצות הכי גבוה 260..הצעות עד יום ראשון בבוקר..לא רוצה למשוך את זה יותר מידי..
  14. צילמתי באיפון תחולצה תגיד לי איך מעלים דרך האיפון ואני יעלה..
  15. יש לי אחת מדיום ואחת אקסטרה לארג בדיטק אותה חולצה..כמובן שמוכר רק 1 מהם..
  16. מוכר חולצת משבצות לבן צהוב מספר 8 לא חשבתי על מחיר לכל המרבה במחיר עד יום ראשון...10 אחוז לשחקן..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.