Jump to content

ראש הזהב

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by ראש הזהב

1. סדרות אפורות לעומת הסדרות של שנות ה90 ...רוני וליטל..נעלולי פלא...עיר התינוקות ושאר התוכניות הגדולות..
  2. גם נכון..אבל אל תשכח שלברסה...ריאל..מילאן...אינטר...ייש מגרשים גדולים לא פחות ועדיין.....
  3. הקהל של דורטנוהד מהטובים בעולם זה אנחנו יודעים שנים ..ובלי קשר מה שמוכיח את זה גם זה הנאמנות החסרת פשרות של האוהדים שלהם שמביאים את ממוצע הקהל הכי גדול באירופה בעונה...
  4. יש האוס די חדש במועדונים שבאיזה קטע אישה מדברת ואומרת משו כזה באנגלית ---you dont tell me to belive...מישו מכיר במקרה ויודע מה שם ההאוס? תודה לעוזרים
  5. [ הוא הוכיח במסגרות אחרות את יכולת הכיבוש שלו. עניין של ניסיון, בגרות ובטחון. בוא ניתן לו עוד שנה-שנתיים לפני שנשפוט את יכולת הכיבוש שלו. מקווה שאתה צודק מה אני יגיד לך נקווה שזה לא יעלה לנו ביוקר החוסר ניסיון הזה..
  6. הוא שחקן טוב אף אחד לא אמר שלא..אבל תתכלס הוא לא מבצע וזה לכבוש שערים אתה לא חושב?? היום זה ההחמצות עלו בחצי גמר גביע הטוטו לא נורא כל כך...שלשום החמצה מ5 מטר עשתה הבדל של עוד 2 נקודות..נקווה שפו זה יפסק והוא יתחיל לכבוש כבר
  7. ההפסד--לא נורא אבל רק חבל שממשחק למשחק מבינים שדאבור פשוט לא לרמה של מכבי זה לא יאומן כמות ההחמצות שלו והחצאי מצבים שהוא תמיד מפספס..
  8. כן עכשיו הזמנתי 2 נוער ומבוגר מהבימות..
  9. תאמין לי קח תובנה קטנה נשמה..עכשיו לפני שיצאתי עשיתי תאונה חצי רכב הלך ויכל להגרם נזק חמור בהרבה יותר..אז אחרי דבר כזה אני מבין שלבכות על לימודים ושאר ירקות זה ממש שטויות תהנה מהחיים בקיצור!
  10. ככה צריך לעלות התקפייי חבל שלא עלינו ככה בדרבי..אני אוהב אותכם כל אחד צריך להבין אין קשר לסטיקעם מכבי זה החיים של כולנו פו כבר 5 10 15 ובמקרה שלי כבר 20 שנה זה ברור שכואב לכל אחד פו שמכבי בפיגור והעצבים מדברים.. אבל עכשיו נותר לנו רק לשמוח אחרי ההתקפת לב של היום!
  11. הגיע הזמן שתלמדו לקבל דעות אחרות משלכם ומי אתה או 100 כמוך שכל אחד פו לא יביע תדעה שלו איך ומתי שהוא רוצה יטמבל
  12. אפרוגק יהומו מה יעזור שאני יקלל אותך יילד קטן אם אתה לא מדבר לעניין אתה יכול רק ללכת להזדין
  13. מאיוקה תעודד כפרה 2-0 למה אתה מתבאס עליהם עזוב בוא נעודד אותם ככה צריך לא?
  14. פלג אתה 1 האנשים עם הדעות היותר נכונות פו תמיד אין לי ספק בזה..אבל בוא נשאל הפוך לפעמים כדי שחבר שלך יתעורר אתה צריך לצעוק עליו כדי שיתעורר מהמצב שהוא נמצא בו..
  15. שאני אומר רעש אננ לא אומר בוא נשרוף צמיגים או בוא נזרוק גימונים לדשא..בוז כשצריך לא יהרוג אף אחד תאמין לי..
  16. מיוקה יחתיכת ליצן אז הנה 10 שנים של שקט למה הובילו ימסכן אחד אתה חושב שזה מעניין תשחקנים עידוד או לג עידוד יחסר מושג..בעיון הקהל של אולמפיקוס שורף תמועדון כל שנה והם לוקחים אליפות בכל זאת
  17. גם אם ננצח 10 -1 הסרטן של הקבוצה זה השקט המטומטם הזה שאתם תמיד מדברים עליו כאילו זה עזר או עוזר במשהו חוץ מלחיות בסרט זה לא נותן כלום..
  18. התקפי??? איפו אאיתה התקפה נשמה ראינו אולי משחק שונה...מכבי תקפה בגלל שבני יהודה עשו בונקר אחרי הגול אבל ממש ממש לא פתחנו ?התקפי?
  19. תשמעו עם אתם מתחילים עם החולי נפש הזה שאתם מאשימיח את הקהל בהפסדים או בכדור שלג אתם צריכים פסיכיאטר דחוף...ביוון הקהל של אולימפיקוס שוחט אחרי הפסדים ןבכל זאת הם לוקחים אליפויות על ימין ועל שמאל תפסיקו לעשות כבר את הקהל כמכריע אם ניקח או לא ניקח אליפות הכל תלוי בקבוצה מה שייך הקהל בככלל
  20. הנה כל הגאונים שאמרו על אוסקר שאין בעיה עם זה שהוא נסע..אם אין לו בעיה להשאיר באמצע שבוע כזה חשוב תקבוצה בלי מאמן והוא מראה חוסר אמון במקצוע ובעבודה במכבי כשהוא פוזל לצדדים אז הנה התוצאה בבקשה...
  21. אין אחשלנו ניסיתי הכל כדי להעלות תמונות לא מצליח לי...אם אתה רוצה תשאיר לי מספר פלאפון בפרטי אני ישלח לך ישר לפלאפון.. אין אחשלנו ניסיתי הכל כדי להעלות תמונות לא מצליח לי...אם אתה רוצה תשאיר לי מספר פלאפון בפרטי אני ישלח לך ישר לפלאפון..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.