Jump to content

ראש הזהב

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by ראש הזהב

1. אם במקרה מישו מוכר אשמח לתגובה..
  2. חלאס אחי ביקש סליחה אפשר לחשוב מה עשה ירה באוהד מכבי? נגמר ממזמן נשמה כל שחקן שעל המגרש צריך לעודד סוף פסוק!
  3. סבבה רשמתי אחי מחר שאני יהיה באיזור המגרש אני יעשה לך טלפון.. המספר שלי--0549501314
  4. לא ראיתי לא מופיע לי כותרת באיפון..יאלה אחי מחר אני מגיע בהסעות מהדרום מבחינתי סגור 60 שקל.. זה ניקוב מבוגר כן?
  5. בית הדין של ההתאחדות נתן להם לשחק את משחק האליפות נגד הפועל תל אביב ברדיוס בלי קהל בוינטר במקום בטדי..
  6. אופא עושה כלשנה יום לפני ההגרלה סוג של חזרה גנרלית לפני ההגרלה האמיתית..חח והנה לך התוצאה..
  7. לא מחייבים אותך בכלום כי יש חוק של משרד התקשורת שאין יותר התחייבויות מה1.1.2011 אתה יכול לצאת גם אחרי יומיים מהחבילה..
  8. חחחח אין על הקליפ הזה בעולם בן זונה איזה אוהד מסור עם הצהוב בן 50 ובוכה כמו תינוק על ההחלטה...פסיכי לגמרי
  9. מסכים איתך שאין לנו מגנים שתוקפים כמו שצריך...מצד שני מה אפשר לעשות כרגע עד ינואר יש עוז 2 משחקים עם זה צריך לדעת להסתדר...ונקווה שבינואר הדבר הראשון לפני הכל שיביאו זה קשר עושה משחק לזה מכבי הכי צמאה לדעתי..
  10. אחרי לילה שעבר ואחרי שהתפכחנו למרות כמו שציינתי אתמול לא היה עצבים אלא רק אכזבה גדולה...אנחנו במצב די טוב נקודה 1 מהפועל שבטוח לא נראית טוב מאיתנו ואני מאמין ש2 נצחונות במשחקים הקרובים(אמנם קל לא יהיה.זה בטוח) ואנחנו חוזרים למקום הראשון..מה גם שמול ?הקטנות? נחזור לשחק התקפי ולא עם 3 קשרים ולכן אני מאמין שננצח.. לא הזמן להכנס למרה שחורה בטח שלא בשלב כזה של העונה!!
  11. אני לא מזלזל זאת דעתי עליהם וזכותך לחשוב אחרת...הרי פו משנים מילים כמו מים...שבוע הבא עם הם לא ינצחו כולם יגידו שוב עד כמה הם לא טובים ו ו ו......
  12. מה אתה עיוור? כתבתי שגם אנחנו חלשים זה לא עושה אותם לטובים מה לא מובן?
  13. מה שאתה רוצה אני מוכן 200 שקל להתערב איתך תרומה לשחקן שהם לא מנצחים בק?ש שבוע הבא..
  14. חלשים מאוד אפילו זה שניצחו אותנו או את ביתר זה כי גם אנחנו וגם ביתר לא משהו בכלל..זה עדין לא עושה אותם טובים..הפסד שבוע הבא בק?ש וניצחון שלנו על נתניה והפער חוזר ל11 ואז מה יגידו??
  15. חביבי חיפה ממש לא חזק בתמונה הם חלשים בטירוף ורק ההתלהבות מבנאדו שידוע שתתפוגג עם ההפסד הראשון מחזיקה אותם כרגע
  16. אין מה להתעצבן עד שגרסיה לא יפסיק להיות פחדן אין מה לדבר בכלל לא אליפות ולא נעלי בית לא יכול להיית שכל משחק גדול נשחק כמו מעודדות עם פחד מהקבוצה השנייה כאילו מינימום יובה משחקים נגדנו.. אני בא בתלונות לא לשחקנים רק ל2 אנשים; גרסיה שכבר הסברתי את הסיבה והשני זה אניימה חתיכת ליצן לא מועיל בגרוש..וכל משחק אתה יודע שקרן לקבוצה השנייה זה 80 אחוז גול... לא נורא התרגלנו להגיד תקלישאות הידועות?עם הפנים לשבוע הבא?..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.