Jump to content

ראש הזהב

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by ראש הזהב

1. פריצה אני מסכים איתך...יניי ודור מיכהיכלו לפתוח בשקט אבל צודק יכול להיות שגם אני חכם בדיעבד סתם מבאס לחשוב מה היה קורה עם ההרכב הכי חזק שלנו על המגרש אבל מי יודע...
  2. אוקיי...סתם כדי לדעת איך מכבי חיפה שיחקו עם ההרכב הכי חזר היום?? ועוד ככה בקטנה שחקני כנביאי דףשעל יומיים משחק?? אני לא משווה בין הכושר שלהם כמובן אני רק אומר שפעם ב.... 3 משחקים בשבוע לא הרגו עדיין אף אחד עם זה היה על בסיס קבוע סטייל הליגה האנגלית הייתי מסכים איתך אצלנו ברוב המקרים זה משבת לשבת וכשיש גביע פעם ב....אז זה 3 משחקים בשבוע..בקיצור לא עומס כזה שאי אפשר לעמוד בו
  3. אין ספק שצריך רוטציה אבל כמו שלא היינו מעיזים לעשות רוטציה בדרבי..גם במשחק שאין לך ממנו דרך חזרה אסור לעשות רוטציה זאת דעתי..
  4. מה קשור יחתיכת ליצן גם דור מיכה..גם פריצה..וגם יניי כולם במצב בריאותי שמוטל בספק...??תתייחס לעיקר ההודעה ותגיב עניינית ..
  5. אבל אני שואל אותך שאלה אחת..על סמך מה הוא מחליט לא להעלות עם ההרכב הכי חזק ולשמור תשחקנים ליום שבת איפו נשמע דבר כזה?? מי קבע שהגביע זה איזה משהו זניח שאפשר לתת בו מנוחה לשחקנים?? אסור לקחת ריזיקה בגביע ותסכים איתי שזה פעם ראשונה לפחות במכבי שזה קורה וב2003 במשחקי הגביע לא היה לנו משחק ליגה חשוב מיד אחרי?? ומה קרה בכל זאת עלינו עם ההרכב הכי חזק..אנחנו קקהל יותר מידי מזלזלים בגביע המדינה ועל זה אני מופתע שאנחנו ?מקבלים?(לא שיש לנו ברירה כן) יותר מידי בנונשלנטיות את ההדחה הכואבת הזאת ומנסים לנחם את עצמנו בדברים כמו אז מה עם עפנו לפחות מקום ראשון..זה תירוץ ילדותי ולא מתקבל על הדעת במיוחד שאין קשר בין שתי המסגרות..
  6. כל הכבוד שאתם מסוגלים לראות שידור חוזר של הכאב לב הזה...ועוד עם הפרשן האידיוט הזה צריך לראות את השידור עם מיוט בטלוויזיה..
  7. תגובה גאונית אחי!!! זה עצוב שהתרגלנו להגיד לא נורא על גביע כאילו זה לא אחד משתי התארים המרכזיים...ברור שאף אחד לא תלה את יצמו על זה שעפנו אבל עצוב וכואב ומתי לעזאזל נעבור תשלב המגעיל הזה מה צריך לקרות כדי שנעבור אותו???
  8. איפו ראיתה שרשמתי אפס??? רשמתי מאמן גדול...אבל גם שאפשר ומותר להעביר ביקורת עניינית בעיני...יכול להיות שבעיניך לא..
  9. אנינו היחידים שיכולים להיות מעודדים מלהשאר במסגרת 1...אני שבור ולא מעכל שעפנו ולא מקבל שום חיזוק מיזה שאנחנו מקום ראשון אין קשר בין ליגה לגביע גם עם נוביל 57656 פור...כל מפעל חשוב בפני עצמו
  10. טמבלים מותר לבקר כל אחד תמיד מה שעומד זה מבחן התוצאה תפסיקו לזיין תשכל כבר אף אחד לא אמר שהוא לא מאמן גדול אבל שהוא מזלזל בנו כאוהדים ומעלה הרכב שלישי אז זה מביש ולא תגובות כאלה ואחרות....מגרש זה מקום לעודד ופורום מקום לשתף דעות מה אתם מצפים שכולם פו יגיבו תגובות חיוביות אז למה אתם נכנסים לפורום לקבל חיזוקים חיוביים??
  11. כנל..הייתי צריך לבוא עם הסעות הדרום ולצערי הם ביטלו תהסעה עקב חוסר באנשים..
  12. לא משנה לעודד לא לעודד קודם כל שיהיה כבוד מינמלי בין אנשים פו ואחרי זה נבחן את עצמנו מבחינת עידוד...תעזבו תמריבות השטותיות האלה עכשיו להוריד לא להוריד דגל לעודד צריך בכל מצב בין עם אתה בסיטואציה שהדגל מפריע וגם עם לא...סתם ככה בין השורות גם לדעתי דגל מאוד מפריע לצפייה אבל עם מישו הרים אני לא יגיד לו להוריד כי אי אפשר להיות שוטר של היציע אז לזוז כמה מטרים לצד השני נראה לי האופציה הכי טובה!
  13. חברה שופטים שרמוטות כל שבוע זה לא חדש...אבל לצערנו השופטים וגם לא האיגוד קוראים בםפורום שלנו...מתי מישו ממכבי יצא נגד השיפוט בגלוי נגד הבושה והביזיון הזה לא יכול להיות שבגלל שאנחנו מנצחים מוחקים את הנושא הזה בעיתונות מה יהיה כשבאמת לא נצליח לשים תגול?????
  14. נשמה על מה אתה מדבר מאיפו הבאתה שהם הםסידו אליפות בגלל שופטים חח שטות השנה....ריאל השיגו 100 נקודות וכבשו שיא שערים של כל הזמנים בליגה הספרדית אז איזה שופטים בדיוק אנחנו מדברים?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
  15. צריך להוציא תשטות הזאת של נמאס משיר מה אנחנו במועדון מה זה נמאס אחי.. בוקה גוניורס שרים אותו שיר 14455 שנה וכל משחק יותר התלהבות מהמשחק הקודם..צריך לשיר כל שיר בהתלהבות לא כי אני מתחבר לשיר או כי נמאס לי אז אני ישר בפחות התלהבות...צריך לשיר באש תמיד בשביל מכבי
  16. צריך להוציא תשטות הזאת של נמאס משיר מה אנחנו במועדון מה זה נמאס אחי.. בוקה גוניורס שרים אותו שיר 14455 שנה וכל משחק יותר התלהבות מהמשחק הקודם..צריך לשיר כל שיר בהתלהבות לא כי אני מתחבר לשיר או כי נמאס לי אז אני ישר בפחות התלהבות...צריך לשיר באש תמיד בשביל מכבי
  17. יש לי חולצה של מכבי של עונה שיברה עדיין עם הטיקט...מוכן בכיף לתרום אותה לאחים..אבל למי לשלוח פרטי לא הבנתי?? ובנוסף מציע על החולצה של ריאל 40...
  18. מסכים 100 אחוז אבל לא רק...הדוגמא הכיטובה שבמשחק מול הפועל חיפה האולטראס ?נתן כבוד? למשחק האחרון של השחקן ונתן לו לעודד ולהיות המובילים בשירים וראינו לאיזה תצוגת עידוד אדירה זה הוביל!! אסור שיהיה תמחנאות הזאת שכל אחד מושך לכיוון אחר זה מאוס ורק הורס במיוחד בשנה הגדולה הזאת שבלומפילד כל משחק צריך להתפוצצ
  19. הדבר הראשון אחרי הגול הפסיכי של לוגסי היה לרוץ לשער 13 לקהל המגעיל של בני יהודה ולראות כמה מהם מוציאים תאיפונים לצלם תטירוף של הקהל שלנו!! באמת גול שגרם לרגעים בלתי נשכחים!!
  20. עכשיו חזרתי הבית מהמשחק פותח תתקציר ואני רואה דבר אחד בואנה יורם ארבל צריך לעבור לשדר הלוויות בלייב מה זה הבושה הזאת גול העונה מהפך העונה והוא משדר תגול כאילו השליכו תעפר על המת...איזה שדר בדיחה
  21. שנים רבות לא היה צריך היה להיהרס היה צריך להרגע אחרי הגול ולהתחיל אותו מהתחלה..יש לנו עקרון מטומטם יעני לא שרים שיר פעמיים..אבל הפעם לא שרנו תשיר הזה אפילו סתם ויתרו עליו וחבל היה פוטנציאל אדיר לשרוף תאיצטדיון אחרי הרביעי..
  22. ומה נגיד על ברק לוי אני בסוף המשחק הייתי בטוח שהוא עדיין מתלבש בחדר הלבשה עם לא העצירה בחופשית יכלהו לשחק בלי שוער..
  23. נו מיוקה מה עשיתה בסוף נסעתה אליהם לפני לקחת תכרטיס?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.