Jump to content

ראש הזהב

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by ראש הזהב

1. פשש מדהים עד כמה אנחנו קהל חלש והסרטון הזה של המרוקאים רק ממחיש את זה..איך אצלנו בקושי 100 איש שרים תשיר הזה ואמרי 30 שניות ישר כל העוצמה של השיר יורדת...כמו כל שיר שלנו לדוגמא שנים רבות כולם שרים בהתלהבות בית אחד ופו הם חושבים שנגמר השיר...איך אתלם כל הקהל עונה וקופץ בלי להתייחס בכלל למה שקורה במגרש מתי אצל הקהל הישראלי הנכה גם יהיה אותו תמוגת עידוד...רק מראה עד כמה פוטנציאל יש לשיר הזה לא כידונים כששרים אותו נכון...
  2. באמת שזה אחד המשחקים שאני בא הכי רגוע שיש אליהם..ניצחון הסיפור גמור תיקו גם כן טוב לנו( לא מאמין על עצמי שאני אומר תיקו טוב אבל הפעם זה באמת לא כזה נורא..)וגם חס וחלילההההה במצב של הפסד אני בטוח שלא נכנס לסחרחורת וכבר משחק אחרי נתעשת...בקיצור אין סיבה לא לבוא הכי רגועים שיש למשחק איך שלא נסתכל על זה הכל עובד לטובתנו...
  3. רפאלוב זה שחקן בדיחה מהלכת ..דקה 91 כדור ברח לו קצת ובמקום לדפוק ספרימט של החיים הוא ויתר על הכדור..אין פשוט לא יאמן הרבה זמן לא כאב לי גול ככה פשוט מדהים איך כמעט תמיד הקבוצות הגדולות(באירן בצלונה ריאל מנצסטר פורטוגל ספרד והלאה והלאה) יתנו תמיד את הגול הזה נגד הקבוצות הקטנו ת מהם ותמיד כמעט תמנע ההפתעה זה פשוט מדו שלא נתפס לי בראש איך המזל תמיד הולכם עם הקבוצות הטובו ת לאחר הדקה ה90
  4. לא נשמה לא הגזמתי דברים נכתבים מעצבים תפסיקו להתפס למה שאתם רוצים תתפס לעיקר חבר..אואט שוער ברמה ביזיונית כבר שנים שהוא דופק אותנו יש לו חוסר שלייטה מוחלטת באוויר וקמפיין אחרי קמפיין אנחנו אוכלים זין רק בגלל הטעויות שלו ..
  5. אואט יקבל תסרטן על המחלה שלו בכדורי גובה לא יכול לראות תשוער הומו הזיןהזה חייב לעוף מאיתנו כבר
  6. היום הייתי בקיוסק ושמעתי מישהו מבקש מהמוכר וודקה בטעם עוגה?!?? מישהו מכיר תשם במקרה או שתה אותה פעם??
  7. חבל סתם גול מיותר ומעצבן האליפות יכלה להחתם סופית היום למי יש כוח למתח הזה כבר יאללה איזה זונוצ בני יהודה עוד התקפה אחת אחתתתתתתת
  8. כמוך כמוני אחי אותו גיל סתם נתתי זווית לזה שפשוט היום שיש לנו מקום יותר פתוח להחליף דעות תמונות סרטונים מכניס בנו אוטומטית יותר חשק לקבוצה...
  9. לא התכונתי לאליפות של 2003 בהכרח..התכוונתי לעונות הגדולות ב95 96 לדוגמא שהשחקנים נתנו לנו לא פחות ופשוט היה פחות חיבור בגלל שהמדיה הייתה פחות ..
  10. זה לא שהיינו פחות מחוברים לקבוצה פשוט לא היה פורומים לפני 15 ו10 שנים...אז לא היה את העיסוק היומיומי הזה עם מכבי אבל להגיד שהיינו פחות מחוברים או אוהדים אז זה לא כל כך נכון...
  11. ברור שיהיה עצבני הפוךךךךךך זה מה שצריך להבין שחקן שלא עצבני במצב כזה הוא שחקן בדיחה ..זה רק מראה כמה הוא רוצה..
  12. ערוץ 5 בדיחה עד כמה הוא בעד ברסה מזיניים תמוח כאילו היה 6-0 למילאן משחק ראשון כשלה קורוניה הפכו 4-1 ל4-0 נגד מילאן הם לא זיינו תמוח חצי מזה אפילו...יאללה בעזרת השם רבע גמר נגד באירן או נגד ריאל 2 קבוצות שיאכלו תסמרטוטים הבכיניים האלה
  13. מילאן קבוצה בדיחה..טוב שברסה עלו ככה רונאלדו עוד פעם יתן להם להתחבר לממצצה העירונית
  14. אם אני לא יכול לאסוף את המנוי שלי עד יום שבת ולא יוכל להגיע למשחק בשבת(גר בבש) מה עושים עם המנווי שלי?
  15. השנה אנחנו מסודרים בפסח יש לנו עד החצי של השיר 5 מי יודע 5 אני יודעעעע!!
  16. תגובה לענייןןןן!!! כולם מושפעים מדעת הקהל שמאכילה אותכם ערוץ ספורט ברסה+קבוצות אנגליות 5...פנדל ואדום כולם ראו את זה ואבי מלר אומר בכתף חחח מראים כדור באיזור המרפק והליצן אומר כתף...רוי קין אמר שהיה אדום אז מי אנחנו?!?! מנצסטר עפו בגלל שהם באו לשחק סגור 2 משחקים ואין מה לעשות כשאתה בא לשחק עם הרוח של הפועל ירוחם במקום עם הרוח ההתקפית של יונייטד זה מה שמגיע... תגובה לענייןןןן!!! כולם מושפעים מדעת הקהל שמאכילה אותכם ערוץ ספורט ברסה+קבוצות אנגליות 5...פנדל ואדום כולם ראו את זה ואבי מלר אומר בכתף חחח מראים כדור באיזור המרפק והליצן אומר כתף...רוי קין אמר שהיה אדום אז מי אנחנו?!?! מנצסטר עפו בגלל שהם באו לשחק סגור 2 משחקים ואין מה לעשות כשאתה בא לשחק עם הרוח של הפועל ירוחם במקום עם הרוח ההתקפית של יונייטד זה מה שמגיע...
  17. סויר צודק בקטע הזה שנמאס מטרמפיסטים אבל לצערנו הרב עדין יהיו טרמפיסטים מול חיפה וגם נגד הפועל...הם יקנו מספסרים זה ידוע ..מה שכן מצוין שעכשיו יהיה בהרבה פחות ליצנים כאלה..
  18. אחרי שכמו ליצן הייתי כל משחק בית העונה(חוץ משבת) בלי מנוי אז לפחות לפליטוף העליון עשיתי...מישו יודע במקרה מאיפו אוספים תמנוי אמרו לי רק שבוע הבא ידעו..עכשיו יש מצב שזה יהיה בקופות בבלומפילד ולא לסוע לסניף של שלהם..(אני מבאר שבע)?
  19. מושון זה לא נותן. לי להכנס לשיר מראה לי חסימה..מה השם של השיר יאח??
  20. מישו יודע איך קוראים לשיר של הפרומו בין ריאל למנצסטר??
  21. כן ברור אין ספק שאליפות יותר חשובה ותואר פי כמה שיותר קשה לקחת אבל לא יודע ההרגשה שלי לפחות שלא בהרבה פחות חשוב מאליפות..
  22. צודק ברוב הנושא חוץ מיזה שלהגיד גביע יש כל שנה ..גם אליפות יש כל שנה לא??
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.