Jump to content

ראש הזהב

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by ראש הזהב

1. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה מלך איווניר חחחח עלק בטח שישחקו כמו גברים מה הם נשים ??? חחחחחחחחחחחחחחח
  2. יאאלללהה כל המאוכזבים צרו מיזה עם גרסיה באמת היה רוצה היה מכניס במחצית את זהבי פריצה והיה גומר את זה ברביעיה תפנימו עם זה שעד סוף שנה צריך לתת צאנס למחליפים יהיה בסדר..יש אליפותתתתת!!!
  3. יש לי אותה.. הבעיה היא שיש שם מאחורה של אחי השאלה עם יש לך דרך איך להוריד תהדפסה??
  4. מישהו יודע מה השם של סרט שמסופר בט על 3 חברים מהקולג' שמהמרים ואז הם בעצמם פותחים סוג של ליין הימורים??
  5. לא אחי אל תתבלבל הוא ביקש מהם לפרוש מאימון הם לא העיפו את יופ היינקס...
  6. נושא של תמונות עם 20 תפציצו!!! רציתי להעלות תמונה של השטר של ה20 אבל הוא ירוק אז לא מתאים לי ביום כזה שכולו צהוב!!
  7. אז ברוך השם חזר לך הלעבהההה היום וקיבלת אליפות אדירה ומרגשת סתם היתה לך ירידת מתח זמנתי אתמוללללל!!!
  8. שיטת הניקוד היא טובה אבל גם סוג של לא פיריית..אני בתור שומר שבת לא יכול להגיע למשחקים שבשבת אז למה אני צריך לאכול אותה בגלל זה..הגרלה הין המנויים הרעיון הכי שיוויני שנראה כרגע למרות שנכון גם הוא לא הכייי הוגן שיש...
  9. לא עברה שנה מאז השיר הענק הזה וכבר צריך לעשות לו כמה שינוים קטנים לרגל האליפות מחר...(כי ממחר כבר לא יושבים ומחכים והמהפך כבר כאן כי את האליפות לקחנו) אז תעלו הצעות ככה לאיזה מילים חדשות ומעניינות יש לכם לגבי החלופה חחח שיהיה שבוע צהוב עם חגיגות אליפות מחר בעזרת השם!! http://www.youtube.com/watch?v=Nju0RIKsz2o
  10. ברמת גן פעם היו יכולים להכנס 70 אלך כמו במשחק רוסיה ישראל עם השער של סטלמךךך..היה הכל בטונדות בלי כיסאות..
  11. עכשיו הזמנתי לשער 10 אז נראה לי שאפשר עוד להזמין לשמה..
  12. קודם אין עלות נוספת של מכס על פריטים כאלה..עכשיו לגבי המשלוח פשוט תשלח למוכר הודעה ותשאל אותו כמה יעלה לך הפריט כולל המשלוח זה מה שאני תמיד עושה שאני מזמין מהאיביי..
  13. לא יאומן שמקפיצה לא נכונה על הרגל קורה משהו מזעזע כזה..
  14. אחי איך אפשר להגיד מה זה כבר יועיל?? זאת הבעיה המרכזית הבחור שהגיב מעליך צודק במיליון אחוז קח דוגמא את היציע של חיפה נגדנו שכןלם שרים אותו דבר ותראה אחך זה נראה לעומת הסלט אצלנו..וחוץ מיזה מספיק קצת לראות סרטונים ביוטיוב מ2003 כדי לראות מה הכוח של יציע מאוחד...
  15. לא נלחץ לי על היוטיוב אחי..מה השם אני ינסה להכנס ישירות?
  16. מישו יודע במקרה איך קוראים לשיר שבפרסומת של פורמולה 1 בערוץ 5?? זה דרך אגב אותו שיר בשבת ביציע במעברון של הכדורגל האירופי..
  17. באמת אני לא מבין מההפרשנים בכל המקומות רוצים שניתן 10-0 כדי שיגידו שהאליפות מגיעה למכבי....כל כך הרבה הצגות ללא יכולת מענה של היריבה+אופי מדהים בכמה משחקים השנה+9 נצחונות רצופים בבית+הקבוצה שסופגת הכי מעט+הקבוצה שמבקיעה הכי הרבה+מלך השערים העונה בא ממכבי+6 משחקי בית רצופים ללא ספיגה ועוד ועוד ועוד אני משתגע זה כאילו באמת כולם שונאים את מכבי אני לא זוכר מתי לקחה קבוצה אצלנו בארץ אליפות כל כל מרשימה ובכל זאת כל הפרשנים כמעט מתעלמים מיזה באופן גורף!!
  18. תוצאה טובה אין ספק זה גם מה ששמעתי מהרוב בשער 7 לפני תחילת המשחק וגם במהלך המשחק כולם בדעה שתיקו די סוגר את הסיפור ופעם ראשונה באמת הבנתי שגם תיקו יכול להיות ?טוב?...
  19. משער 7 היה חלש מאוד חוץ כמובן מהשירים שכולם זרמו בהם..אין באמת שאין אופציה אחרת חוץ מלחכות ב3444 שנה הקרובות לארגון אחד בימיע וזהו רק זה ישנה הכל..כמו שזה נראה. עכשיו כל רעיון למשו אחר זה בלבול ביצים ולא יצליח וגם לא מצליח שער 11 אחד ומאוחד זה הפתרון להכל כי גם עם 7000 אחרים באים לפצח גרעינים כם שער 11 כולו יעודד מי בכלל יצטרך את השאר??
  20. כולם מזיניים תמוח על כל השערים..איך יהיה עידוד טוב עם שער 11 היה נראה היום כמו שער 6 של הפועל באר שבע..בית קברות מהלך..במקום שכל 11 אבל כלללל לא חצי מהיציע יעןדד בטירוף כל המשחק הם עושים בדיוק ההפך .. ועוד משו בקטנה..מה קרה עם ה- מ-כ-ב-י לפני משחק..פעם זה היה מטורף היום בקושי שומעים את זה היה חלש מאוד היום לצעריי
  21. הקשר הוא שתראה איך הקהל עף באוויר בשיר הזה כששרים אותו כולם ומיציע ליציע...אמרו שהוא שיר ?מרדים? בקליפ רואים בדיוק ההפך....ולגבי החבר השני תאמין לי שמי שאצלנו מתלונן בקהל על עידוד כמוני שר כל המשחק בצי קשר למה קורה במגרש בחיים לא עצרתי את עצמי מלשיר גם בהתקפה הכי מסוכנת של מכבי ואין פו עניין של טרנד לבקר את הקהל של מכבי כי אני חלק מהקהל הזה ואני אומר את דעתי כדי שיהיה יותר טוב ולא ההפך..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.